diskriminacija gojaznih

NatasaNatasa:
Ima puno puškaraca koji vole bucke ... i puno bucki koje imaju opasne frajere .... tako da, ta tvoja drugarica ima problem sa energijom koju nosi u sebi, a ne sa frajerima.

Upravo to. Znam za par debelih drolji koje menjaju tipove kao da su holivudske lepotice. Meni su one same i to njihovo naskakanje sa kurca na qratz odvratni i bacio bi peglu na njih, ali uvek se odu$evim kakve sve gabore i telesine mu$ki rod mozhe da kre$e.
 
chika_doktor:
ja imam jednu debelu komshinicu i kad treba da se vozimo liftom ja kazem ja cu pjeske...ne samo sto smrdi nego se ne moze uci narednih 15 minuta...kao da su machke pocrkale...nakon vishegodishnjeg netjkanja odluchio sam da joj kazem da dismr..vise me ne pozdravlja...stvarno ne znam zasto???
i ja sam imala slican slucaj...stanovao je kod mene jedan gabaritni decko ufff...trepavice su mi pozutele i otpale od njegovog smrada.nije se naljutio kad sam ga opomenula da se kupa(verovatno zato sto nije imao gde da stanuje) samo mi je rekao da ga opomenem kad osetim...rekoh mu `evo opominjem te unapred za svaki dan`.uzas.
 
e154.gif
cLick - OR - Die:
I ti si ljubiteljka androida koji mogu kre$u celu noc bez nadokande :lol: Nadam se da nisi neka debeela pa da me pogre$no shvati$


JESAAAAAAAAM, ali Te necu pogresno shvatiti. Pitaj Androida, kako mu je bilo kad se ususkao...??? O naknadi, :lol: :lol: :lol: nadobijah, grdne poklone, vredne, pa Bogami i nekretnine, a , JOS ME JURI, NUDI KLOPU DA ME udvostruci !!!!
e154.gif
 
E, znate šta ja mislim, ali onako sasvim ozbiljno - da se napravi neko udruženje, neka akcija, pokret, ili šta već protiv nerealnog prikazivanja tela. Sve cice na novinama/tvu/bilbordima imaju savršenu kosu, savršen ten, savršen osmeh, savršenu liniju, ma sve je savršeno...

Ne bi to ništa meni bio problem da nisam, kao mala, konstantno vukla komplekse kako uopšte nisam zgodna, kako sam nikakva riba, kako nikada neću biti privlačna... Nije da su momci u mome okruženju mnogo pomogli da se ne osećam tako (jbg, imala sam loš slučajni uzorak...)

Elem, prema današnjim standardima imam negde 7-8 kg viška, i to tako od neke osnovne škole, dakle, otkako znam za sebe da sam žensko. I sad, kao samosvesna mlada dama, ne uspevam da se otrgnem sasvim od kompleksa iz tinejdžerskih dana. I moja prva reakcija na zategnut ženski stomak koji vidim na bilo kojoj devojci je "blago njoj..." Kao da je to (stomak bez imalo sala) najvažnije na svetu!

I u lutanju po netu naletim na ovo - http://www.boni.co.yu/clanak.php?id=381&sifg=76

Kako da se koncept prirodne ženske lepote ponovo vrati na medije? Ne želim da moja deca prolaze kroz ista tinejdžerska sranja samo zato što izgledaju - prirodno. Samo zato što su ono što jesu.

(Moderator, slobodno premesti topic gde mu je mesto, mada mislim da bi mogla da se otvori i nova tema)
 
mislim jbt kao vi biste radili na salteru pa vam smeta sto debeli ne mogu?:roll:
malo mi je preterano reci da je nepristojno biti debeo,ima ljudi koji zaista imaju zdravstvenih problema i sta ce sad jadan da zivi na salati?ustvari i ne znam da li pricamo o buckama ili stvarno debelim debelim ljudima.npr bijonse je skroz sexy sa svojim oblinama dok je keli ozborn odvratna..^pa sad da vidim ko bi odavde odbio bijonse???
 

Back
Top