Disco`s not dead,but punk is

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
WorkingClassPride:
Pank nikad nije umro, jes da nema toliko dobrih bendova kao nekad ali uvek ce biti ljudi koji ce sa istim zarom i uzivanjem slusati stare Punk i Oi! bendove..

I da naravno, skinhedi nikad nece umreti... :D

;)
Punk i ne volim toliko,neshto me ne privlachi.Ali ne znam kakav bi mi bio zivot da nema Oi! muzike tj. punk-rock
90% su engleski bendovi,radnicka klasa, koja preko Oi! muzike ispoljava svoju mrznju prema vlasti,policiji,pederima i ostalim...
Dok je disko sve nekako tralala,prijatan za ushi,ali nishta vishe od toga
 
E imam film o engleskim navijacima... Dokumentarac.. sve realno, stvarno... snimci amaterski sa utakmica.. Nestvarno deluje... Ali to je bilo sve ranije 70-ih i 80-ih posto su se sad doveli u red.

To su citavi ratovi svako svakog taba.. Zamalo da sam se ispovracao kakve su scene..
 
Dakle
Draga Lil` hell`92 `92 `92 `92!!!! (koje si godiste?) :)
Pre nego sto nastavimo,jedno trik pitanje :
jesi li ti mozda slucajno plavusa?
Ako nisi mozes citati dalje,ako jesi.......sve ti oprastam!!!
Zao mi je sto nisi skopcala o cemu se radi,nemoj bas sve bukvalno da svatas. I jedan savet,pre nego sto citiras nekog,prvo to procitaj,pa onda komentarisi.
Nego sta ti slusas kad si tako obrazovana?
Za moje obrazovanje se nebrini nego vezbaj malo smisao za humor,cuo sam da je to dobro za bubrege!!!
JEl ima neko kakve disco spotove?(mislim bas na disco, Bee Gees,ABBA..._)
poruka za The Marka....
Matori pozdravio te Lakic i reko: Marko,`eb.m mu mamu!
Aj napisi i ti koji redak
see ya!
\m/
ps NIRVANA JE ZIV!!!
 
pa de si lepi!(air_(s)crew da se zna ko je lepi.jao LEPI!!!!)
pa nisam te vido sve ukupno 300 godina.
sta mi ti radis? Jer jos uvek igras basket na masincu? kad cemo se naci da odigramo revans(pobedio sam JA sa 2 razlike,samo da se zna).jer ti sava dao broj one male plesacice? sta ti radi seka iz karadjordjeva(joj sto ima dobru sestru!!!!!naso bih joj apartman sa 3 zvezdice).sta to radis pa se svadjas sa nekom decurliom jesi ti normalan. vidis da dete nezna za majstore svoga zanata. nabavio sam neke disco spotove sa japankama.samo nevaljaju bre mnogo se deru a muzika je losa.na kraju uleti neki chami sa ogromnom gitarom i sve ih pocepa!!!!!!!!
Dosta glupiranja.
Ako neko moze da podeli malo svoje disco kolekcije sa mladjanim entuzijastima iz novoga sada mi bi vam bili veoma zahvalni.
a jos i punk.
Lepi znas da ti ja nevolim tog nirvanu.sreca pa je razduvo sebi glavu pa nece se mladje generacije trovati tim PANKOM!
PS: pozdravi Lakica i jer jos uvek jede tunjevinu?
 
Spooky Girl je zakon,konacno sam nasao srodnu dusu!!!!
Juidas Priest RULES(tako misli i The Marko),evo bas sam pre neki dan skido Breaking the Law(na gitari,da nebude zabune) i svidja mi se kako ide.
Respekt \m/
Nego jel i ti slusas disco?

Jeli Marko,kako ide Whiskey in the jar? E imam predlog,menjam svog Ibaneza za tvog Fendera i posto si mi drug doplatis jos samo 100 evra,bratski nema sta!

I dalje trazim spotove( marko samo tovari,al stvarno ima japanke)
see ya!
 
Disco je simpatican pravac za zezanciju,igranciju itd.Salim se,DISCO je morao vredeti inace ne bi opstao i bio se toliko slusan!Ima i tu zivih i interesantnih pesmica i mislim da je nekim mnogo sretnijim generacijama obelezilo mladost i nije bas OK da ga mi previse blatimo....Mislim da su zurke sa takvom muzikom mnogo veselije i bolje od NEKIH DRUGIH!
Sto se tice punk,on je stvarno smisljen za tinejdzere,koji bi da iskzu neki svoj bunt i vecito neslaganje,cisto prolazan pravac u zivotima mnogih!
 
Pozdrav Stashi,jer je ona jedina objektivno odgovorila na zadatu temu!
odlican 5!

Painkiller - promasila temu.
Nedovoljan 1!

Evo naprimer The Marko nije shimnker,izgleda kao muskarac(mada nisam siguran da li je gay) i slusa disko muziku,pa evo nista mu nefali(osim torbe za Fendera i uslov za algebru,al sta ces).

inace punk i kvalitet su susta suprotnost,kad sam zadnji put proverio u recniku punk je znacilo klosar! sorry al tako stoje stvari!

see ya!
 
air_crew_ns:
Pozdrav Stashi,jer je ona jedina objektivno odgovorila na zadatu temu!
odlican 5!

Painkiller - promasila temu.
Nedovoljan 1!

Evo naprimer The Marko nije shimnker,izgleda kao muskarac(mada nisam siguran da li je gay) i slusa disko muziku,pa evo nista mu nefali(osim torbe za Fendera i uslov za algebru,al sta ces).

inace punk i kvalitet su susta suprotnost,kad sam zadnji put proverio u recniku punk je znacilo klosar! sorry al tako stoje stvari!

see ya!
Ako mislis da si faca,grdo se varas.Mogu da pretpostavim da nikada nisi poslusao Punk,Rock a kamoli Metal!
Ja sam poslusala takozvanu Disco muziku i vjeruj mi to je muzika za curice,kao sto si ti.
Ako mislis da ovako vrijedjas Punk muziku,ajde izadji pred nekog Punkera i reci sta mislis o njegovoj muzici tako sto ces je jos vrijedjati odmah ce te natabati :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
VAU mlada pankerka se zesce primaila na istinu o panku!
Da li covek slusa METAL ili ROCK procitaj u prethodnim porukama dete !!!!
E LEPI uzimam torbu za Fendera za 4 dana!!!
Poslacu ti jedan jako dobar disko spot,HANUKA 2004! PRETERANO!!!!!!!


P.S. A za ovog shminkera cu ti sestru na plafonu!
PUNK IS DEAD!PUNK IS DEAD!PUNK IS DEAD!PUNK IS DEAD!
 
Alo ljudi dokle vise sa ovom kretenskom diskusijom...

Pank nije mrtav, niti ce ikad umreti kao sto ni jedan muzicki pravac nije totalno umro..

A cak i ne vidim sto bi punk i disco bili toliko neprijateljski muzicki pravci, evo ja licno uglavnom slusam punk&oi! al kad se napijemo u kafani odmah sedamo za komp i pustamo neki disko i krecemo da skacemo i gubimo se..

Kao sto reche Dzoni Roten "Ne vidim razlog zasto neko ne bi mogao da slusa "Bee Gees" i "Sex Pistols" u isto vreme"...
 
the_marko...:
VAU mlada pankerka se zesce primaila na istinu o panku!
Da li covek slusa METAL ili ROCK procitaj u prethodnim porukama dete !!!!
E LEPI uzimam torbu za Fendera za 4 dana!!!
Poslacu ti jedan jako dobar disko spot,HANUKA 2004! PRETERANO!!!!!!!


P.S. A za ovog shminkera cu ti sestru na plafonu!
PUNK IS DEAD!PUNK IS DEAD!PUNK IS DEAD!PUNK IS DEAD!


Ti si idiot. A ja sta god da napishem vi me izbrishete. I ostavite sedativku na miru
Vi shminkeri samo devojke smete da dirate.
 
Tema se zakljucava.
Razlog: Posto je tema ide po principu pokazimo da je sto bolje tako sto cemo pokazati da je drugo gore nema smisla da stoji. U pocetku sam je tolwerisao medjutim sad je izgubila svaki smisao i de pk kljuc. Ako hocete da divanite o disku imate temu pa tamo divante koliko vam je volja niko vam nebrani.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top