Dilema

kripton

Aktivan član
Poruka
1.038
Postoji toliko fraza tipa : "Ljubav nema granice", "Ljubav nezna za godine" itd. itd...okej zadnjih dana je primetna napetost na ovom forumu, veciti musko-zenski rat, polovnjaci, polovnjace, oni sa keshom, oni bez kesha, baje, ne-baje, teme, pa odmah zatim kontra teme, ukratko trka za apsolutnom svetskom dominacijom. Za svo to vreme prolece sve vise ulazi u pore svakog organizma na ovom nasem delu Zemljine kugle i oni koji su uspeli da ne budu ostrasceni i uplaseni suprotnih polova se zaljubljuju. Meni licno vec dugo izostaje taj osecaj al cini mi se da me strefilo ovih dana. Znaci govorim o punom spektru dopadanja i osecanja. A dilema je sledeca: radi se o zenskoj osobi koja je mladja od mene. Moram da napomenem da nikad nisam imao afinitete prema klinkama al sa doticnom mogu da razgovaram bez pritiska, bez ostrascenosti za razliku od vrsnjakinja sa kojima hronicno imam anksiozni osecaj(nije problem samo u meni, cak i kad sam skroz dobrnameran osipaju paljbu i kategorisu me, etiketiraju i sl) Jedna stvar mi je jasna, ako se upustim u tu pricu tu je drustvo koje ce me u startu kategorisati u fazonu "nema herca da bude sa ribom svojih godina", naprotiv uvek sa bio u vezama sa svojom generacijom al moja generacija je nadrkana, pesimisticna i cesto mi deluju da traze zrtvu za lecenje svojih frustracija, daleko je to od ljubavne price. Ja licno nedam da me zivot i razocarenja koja on nosi slome, da li imam prava da se jos jednom prepustim i osetim zivim? Ne, nisam lik koji trazi blagoslov vecine za svoje odluke samo me zanima kako vi vidite tu kombinaciju dvoje ljudi koji su iznad apaticnog vremena u kome zive svoje snove a dzangrizavi voajeri im podmecu nogu na svakom koraku jer vec za svaku vrstu odnosa postoji etiketa i sled dogadjaja
 
sine, ti imaš problemčinu sa sobom samim i još kakvu..
džaba nama pričaš da nemaš.
prvo to reši pa se onda odluči, klinke ili vršnjakinje
oba su ti ok, a postaće ti apsolutno nebitno kad se rešiš svojih nesigurnosti (kako će vršnjakinja da te etiketira, kako će društvo da te kategoriše)
hoću da kažem, izabraćeš devojku(e) na osnovu nihovih kvaliteta a ne godina... jbote..

i udari neki novi red, za moju dušu.
 
sine, ti imaš problemčinu sa sobom samim i još kakvu..
džaba nama pričaš da nemaš.
prvo to reši pa se onda odluči, klinke ili vršnjakinje
oba su ti ok, a postaće ti apsolutno nebitno kad se rešiš svojih nesigurnosti (kako će vršnjakinja da te etiketira, kako će društvo da te kategoriše)
hoću da kažem, izabraćeš devojku(e) na osnovu nihovih kvaliteta a ne godina... jbote..

i udari neki novi red, za moju dušu.

Cut, bre, Parka, mozda je kolega... :lol:
 
sine, ti imaš problemčinu sa sobom samim i još kakvu..
džaba nama pričaš da nemaš.
prvo to reši pa se onda odluči, klinke ili vršnjakinje
oba su ti ok, a postaće ti apsolutno nebitno kad se rešiš svojih nesigurnosti (kako će vršnjakinja da te etiketira, kako će društvo da te kategoriše)
hoću da kažem, izabraćeš devojku(e) na osnovu nihovih kvaliteta a ne godina... jbote..

i udari neki novi red, za moju dušu.

Naravno da imam problem. Rodio sam se, umrecu, u medjuvremenu cu ziveti, uvek postoji razlog za kukanje. Verovatno ni sa jednom devojkom do sad ne bih imao toliko problema da smo sami na pustom ostrvu, al mi smo drustvena bica i drustvo itekako nivelise i tebe i tvoju ljubljenu osobu i vasu vezu. Kada se izolujes onda si autsajder, utopista, p.ichka i sl. Mozda sam se malo vise raspisao u uvodnom postu pitanje je koliko je ko dosledan i u stanju da razgrne te sive oblake traceva, fingerpointing-a....
 
jes`, choveche, postoji ENTER na tastatuti i obelezzava se nekom strelicom polomljenom. :D

@tema
ne znam, mrzelo me da chitam, jerbo chovek nije udario nijedan ENTER, koji inache postoji na tastatuti i obelezzava se strelicom polomljenom.

u svakom sluchaju.

@tema
parka za moda!
a postavljach teme klinku za sisu!
 
Postoji toliko fraza tipa : "Ljubav nema granice", "Ljubav nezna za godine" itd. itd...okej zadnjih dana je primetna napetost na ovom forumu, veciti musko-zenski rat, polovnjaci, polovnjace, oni sa keshom, oni bez kesha, baje, ne-baje, teme, pa odmah zatim kontra teme, ukratko trka za apsolutnom svetskom dominacijom. Za svo to vreme prolece sve vise ulazi u pore svakog organizma na ovom nasem delu Zemljine kugle i oni koji su uspeli da ne budu ostrasceni i uplaseni suprotnih polova se zaljubljuju. Meni licno vec dugo izostaje taj osecaj al cini mi se da me strefilo ovih dana. Znaci govorim o punom spektru dopadanja i osecanja. A dilema je sledeca: radi se o zenskoj osobi koja je mladja od mene. Moram da napomenem da nikad nisam imao afinitete prema klinkama al sa doticnom mogu da razgovaram bez pritiska, bez ostrascenosti za razliku od vrsnjakinja sa kojima hronicno imam anksiozni osecaj(nije problem samo u meni, cak i kad sam skroz dobrnameran osipaju paljbu i kategorisu me, etiketiraju i sl) Jedna stvar mi je jasna, ako se upustim u tu pricu tu je drustvo koje ce me u startu kategorisati u fazonu "nema herca da bude sa ribom svojih godina", naprotiv uvek sa bio u vezama sa svojom generacijom al moja generacija je nadrkana, pesimisticna i cesto mi deluju da traze zrtvu za lecenje svojih frustracija, daleko je to od ljubavne price. Ja licno nedam da me zivot i razocarenja koja on nosi slome, da li imam prava da se jos jednom prepustim i osetim zivim? Ne, nisam lik koji trazi blagoslov vecine za svoje odluke samo me zanima kako vi vidite tu kombinaciju dvoje ljudi koji su iznad apaticnog vremena u kome zive svoje snove a dzangrizavi voajeri im podmecu nogu na svakom koraku jer vec za svaku vrstu odnosa postoji etiketa i sled dogadjaja

sve ovo zvuci iskreno i nekako shvatljivo, mislim da razumem o cemu pricas (mada licno nemam slicne probleme).
u cemu je stvar? doslo do nekog super finog spoja sa mladjom devojkom? sta je tu problem? ima li ga uopste?
ko je ikada rekao da neko treba da bude sa svojom generacijom?
ne pravi problem gde ga nema. pusti neka ide, tako kako je krenulo. a zvuci mi lepo i nadahnjujuce. uzivaj.
 
1. Kada se izolujes onda si autsajder, utopista, p.ichka i sl. Mozda sam se malo vise raspisao u uvodnom postu pitanje je koliko je ko
2.dosledan i u stanju da razgrne te sive oblake traceva, fingerpointing-a....
1. errrrr... nisi.. i nije fora u izolaciji nego u tome da te zaboli uvce.
2. vidiš, to je moja definicija p.ičke.. onaj koji oseća potrebu da razgreće oblake tračeva
i časna reč, tolka paranoja meni deluje ko uvod u psihozu...

3. parku za mooda
 
jes`, choveche, postoji ENTER na tastatuti i obelezzava se nekom strelicom polomljenom. :D

@tema
ne znam, mrzelo me da chitam, jerbo chovek nije udario nijedan ENTER, koji inache postoji na tastatuti i obelezzava se strelicom polomljenom.

u svakom sluchaju.

@tema
parka za moda!
a postavljach teme klinku za sisu!

Ma...nisam razmisljao o krasnopisu i enterovanju. A sto se tice tog vatanja za sisu, zaebano je to Maslacak, ocas posla mogu da postanem polovnjak :-(
 
a ejsi razmišljao o očinjem vidu onih koji čitaju tvoje ćilimče (all rights reserved by lepiaf)?
i koliko bi više odgovora dobio pošto ovo sigurno mnogi neće da pročitaju...
 
1. errrrr... nisi.. i nije fora u izolaciji nego u tome da te zaboli uvce.
2. vidiš, to je moja definicija p.ičke.. onaj koji oseća potrebu da razgreće oblake tračeva
i časna reč, tolka paranoja meni deluje ko uvod u psihozu...

3. parku za mooda

Joj bre...nisam trazio moju psihoanalizu. Znas li koliko primera psihoze mogu sad da izvucem iz tvojih postova. Budi drugar i svedi se na normalne okvire, ni u jednom trenutku nisam rekao da sam supermen, vidi se i po avataru...
 
samo ti kažem da oladiš sa paranojom.. nije lep prizor a i tebi dosta odmaže u životu =)

aj mi nađi neki primer psihoze iz mojih postova, leba ti.. sad me baš interesuje..
 
samo ti kažem da oladiš sa paranojom.. nije lep prizor a i tebi dosta odmaže u životu =)

aj mi nađi neki primer psihoze iz mojih postova, leba ti.. sad me baš interesuje..

I ti se meni dopadas...stvarno. I znam da je ovaj pdf ventil male odabrane ekipe uopste to ne primam k'srcu
 
meni je ova dilema nekako razumljiva i iskrena. nimalo psihoticna ili paranoicna.
desile su mu se emocije na pomolu, srce uzdrhtalo, ne zeli da nesto pokvari, zadrzava dah i hoda obazrivoda nesto ne slomi. to je lepo.........
 

Back
Top