DiGiTV masovna zamjena kartica u toku

A šta je CS ??????? :dontunderstand:


Naveli ste u jednom postu link sa objašnjenjem šta je CS ali taj link više nije radio....
Ajd objasnite srpski šta znači CS....

Boki druže, problem je izvojiti 80 evra u zemlji srbiji - ja internet plaćam mesečno 20 evra puta 12 meseci to je 240 evra....još sad da dam 80, mnogo mi je kolega.....

I još nešto - kad dočekam "razbijeni" N3, hoće li tada moj Opticum moći opet da radi kao nekad ili ću ga bacim na tavan prethodno konzerviranog :whistling:

Opticum baci odmah na tavan a sto se tice 80 -ak eura.... pa ne znam sta da ti kazem jer je total tv u fulu za godinu dana oko 450e... pa ko voli nek izvoli. I ja zivim u toj zemlji Srbiji ali radim 24 sata ,ne kukam samo kao 90% u ovoj zemlji ;) Sto se tice cs to je zabranjeno javno na forumu pa moramo naci neki drugi kontakt :) Ako hoces dacu ti msn,mail ili forum....
 
Opticum baci odmah na tavan a sto se tice 80 -ak eura.... pa ne znam sta da ti kazem jer je total tv u fulu za godinu dana oko 450e... pa ko voli nek izvoli. I ja zivim u toj zemlji Srbiji ali radim 24 sata ,ne kukam samo kao 90% u ovoj zemlji ;) Sto se tice cs to je zabranjeno javno na forumu pa moramo naci neki drugi kontakt :) Ako hoces dacu ti msn,mail ili forum....


cekaj dok krenes da imas svoju familiji pa kad krene struja ,voda ,djubre,adsl,pampersi,kasice,lekovi,gorivo e onda ces da krenes da kukas i ja radim po 12,13 sati dnevno pa mi ne stize za sve
 
Opticum baci odmah na tavan a sto se tice 80 -ak eura.... pa ne znam sta da ti kazem jer je total tv u fulu za godinu dana oko 450e... pa ko voli nek izvoli. I ja zivim u toj zemlji Srbiji ali radim 24 sata ,ne kukam samo kao 90% u ovoj zemlji ;) Sto se tice cs to je zabranjeno javno na forumu pa moramo naci neki drugi kontakt :) Ako hoces dacu ti msn,mail ili forum....

Čekaj malo Boki,kako Total full 450e za godimu dana?Misliš na one koji legalno plaćaju full paket,takvih je jako malo,tu si u pravu kad kažeš da za 100e godišnje što platiš CS možeš gledati full Total,a nagra 3 neće biti ove godine razbijena,bar tako mislim,ali biće i dalje preko ukucavanja kjlučeva neki paketi,jer šta će onda da rade fabrike koje prave obične resivare
 
Čekaj malo Boki,kako Total full 450e za godimu dana?Misliš na one koji legalno plaćaju full paket,takvih je jako malo,tu si u pravu kad kažeš da za 100e godišnje što platiš CS možeš gledati full Total,a nagra 3 neće biti ove godine razbijena,bar tako mislim,ali biće i dalje preko ukucavanja kjlučeva neki paketi,jer šta će onda da rade fabrike koje prave obične resivare

A koji kljucevi? irdeto 2 je skroz haknut pre par godina ali niko kljuc ne objavljuje jer ne sme! Znas i sam da sam ja ono malo objavljenog morao da obrisem jer sam dobio opomenu pred tuzbu direktono od njih...
 
Čekaj malo Boki,kako Total full 450e za godimu dana?Misliš na one koji legalno plaćaju full paket,takvih je jako malo,tu si u pravu kad kažeš da za 100e godišnje što platiš CS možeš gledati full Total,a nagra 3 neće biti ove godine razbijena,bar tako mislim,ali biće i dalje preko ukucavanja kjlučeva neki paketi,jer šta će onda da rade fabrike koje prave obične resivare

Premiere je bio u martu sada sa akcijom oko 350e full paket za godinu dana a nas total koji je krs obican od paketa kosta 450e ... Ali ovo je zemlja monopola i tu se nista ne moze...
 
A koji kljucevi? irdeto 2 je skroz haknut pre par godina ali niko kljuc ne objavljuje jer ne sme! Znas i sam da sam ja ono malo objavljenog morao da obrisem jer sam dobio opomenu pred tuzbu direktono od njih...

Uh druže pa nisam znao za to,prvi put čujem tako nešto,ma mislio sam uopšte,uvek je bilo paketa koji su radili preko EMU ali za sada je spala knjiga na jedno slovo (DIGI TV)
 
Digi TV završava pripreme za prelazak u N3!

digi_mapa.jpg

Kako saznajemo, a i sami smo se uvjerili, regionalna satelitska platforma Digi TV u Hrvatskoj aktivno radi na zamjeni starih kartica koje rade u sistemu Nagravision 2.

Naime, ovih dana su korisnici počeli uveliko dobijati nove, N3 kartice, a zajedno sa njima i praznu, markiranu i adresiranu kuvertu za povrat stare kartice, koju su dužni vratiti DIGI TV-u u roku od 7 dana.

Digi-TV ne vrši zamjenu kartica samo putem pošte,već su aktivno uključili i svoje montere uproces, što nam govori da se užurbano radi na tom poslu. Neki korisnici su ostali iznenađeni kada im se na vratima pojavio monter sa novom karticom.

Korisnici koji su dobili poštom novu N3 karticu, takođe su dobili i potvrdu o primopredaji u 2 primjerka, koju su dužni potpisati i jedan primjerak vratiti zajedno sa karticom. Također moraju pozvati centar Digi Tv-a nakon ubacivanja kartice da bi se ista sparila sa receiverom.

Rezime svega je da je Digi TV požurio zamjenu, što nam govori da ipak ima neki rok do kada sve kartice moraju biti zamjenjene.

Napominjemo da je u Rumunjskoj zamjena već daleko odmakla, te da je Digi TV već počeo gasiti N2 na kanalima isključivo namjenjene za Rumunjske korisnike!. (Digi Film 1&2)

Digi TV je poslijednja (kompletna) platforma, koja je bila dostupna piratskim putem.

Hoće li pirati biti i konačno zaustavljeni ovim potezom!? Ostaje nam da vidimo.

Izvor:Resiveri Net Portal
 

Back
Top