DiGiTV masovna zamjena kartica u toku

Naravnoda nije tačna, ne znam što izmišljaš nešto. Ja imam stari Hundai pa sve radi ok sa novom karticom. Zamisli oni podele kartice a ono ih risiveri ne podzavaju, ih kakva steta, pa jos da bacaju pare za menjanje risivera. Ionako su dosta i para i dobrih kanala izgubili zbog piratskog gledanja. Npr pročitah na forumu elitesecurity od nekog člana koji kao zna neke sigurnije informacije da Fox i Avala neće da potpišu ugovor sa Digijem sve dok on ne pređe na sigurni sistem zaštite.

To sam procitao na jednom forumu, nisam ja izmislio, i lijepo sto si se javio da to demantujes jer imamo informaciju iz prve ruke.:lol:
Bilo kako bilo, dugo je i trajalo skoro 3 godine ne placanja preplate nije malo.
Posto se u slobodno vrijeme bavim postavljanjem sat .antena(kako je poceo piratski Digi postavio sam preko 500 antena), sad cu da radim legalni Total tv..a sebi u kucu CS naravno..:)

EDIT: FOX se takodje gleda godinama na Atlantic Bird 12.5 W sistem kodiranja Biss, kljucevi pali jednom za 3 godine.;)
 
Poslednja izmena:
ja nigde ne videh tu informaciju odnosno nevidim nigde izvor informacija samo nagadjanja od strane forumasa po raznim forumima
nisam mislio nista licno al nisam video ni zvanicno saopstenje iz Digitv-a ima samo ovo i prenecu ga u celini:

Zamena Smart kartica


U cilju zaštite naših usluga i unapređenja kvaliteta programa koji naši korisnici prate putem Digi tv DTH platforme, kompanija DIGI SAT je pokrenula projekat zamene Smart kartica novim Smart karticama.
Pored osnovnog cilja, vrednost ovog projekta se ogleda i u zaštiti prava svih korisnika usluga DIGI TV-a, kao i sprečavanju zloupotrebe prisutne na našem tržistu telekomunikacija.

U narednom periodu svi korisnici će biti detaljno obavešteni o načinu na koji će moći zameniti svoje stare Smart kartice. Zamena se neće vršiti svim korisnicima, jer nekolicina ih već ima Smart kartice iz novog sistema.
Molimo sve naše korisnike za punu saradnju i poštovanje uputstava koja će biti saopštena, a u cilju obostrane koristi i unapređenja poslovne saradnje.

Digi tv svuda
 
A da li neko od satelitskih "znalaca" može da mi odgovori sledeće - pošto nam je već na forumu stavljeno do znanja da će mo mi "obični" smrtnici moći posle prvog maja da "bacimo" svoje risivere uz pomoć kojih pratimo Digi na nelegalan način, zar se niko nije upitao da li će neko u međuvremenu razbiti sistem kodiranja koji koristi Nagra 3 ?
Pa ako je neko odavno razvalio N2, šta je za nekog mudrolija da razbije N3 ?

Objasnite nam NARODSKIM razumljivim rečima, bez korišćenja zvezdica i hijeroglifa.

Zna li neko da odgovori na ovo ?
 
A da li neko od satelitskih "znalaca" može da mi odgovori sledeće - pošto nam je već na forumu stavljeno do znanja da će mo mi "obični" smrtnici moći posle prvog maja da "bacimo" svoje risivere uz pomoć kojih pratimo Digi na nelegalan način, zar se niko nije upitao da li će neko u međuvremenu razbiti sistem kodiranja koji koristi Nagra 3 ?
Pa ako je neko odavno razvalio N2, šta je za nekog mudrolija da razbije N3 ?

Objasnite nam NARODSKIM razumljivim rečima, bez korišćenja zvezdica i hijeroglifa.

Zna li neko da odgovori na ovo ?


Nagra 3 hack se nece skoro pustiti javno.Sada se pusta polako viaccess sistem kodiranja tako da sto se nagre 3 tice i kljuceva od toga nema nista. Cim se nagra 3 i razbije prvo krecu piratske kartice na kojima ce se zaraditi milioni pa tek onda kljucevi.... I ne vidim zasto "obican smrtnik" ne bi gledao sve pakete preko cs-a?? Pa gledanje preko emulatora je zastarelo vec par godina tj od momenta kako je internet dosao do svakog stana,kuce ili lokala.Sta je problem izdvojiti 70 ili 80e godisnje( toliko kosta xxx kartica na primer) i gledati sve pakete?
 
A šta je CS ??????? :dontunderstand:


Naveli ste u jednom postu link sa objašnjenjem šta je CS ali taj link više nije radio....
Ajd objasnite srpski šta znači CS....

Boki druže, problem je izvojiti 80 evra u zemlji srbiji - ja internet plaćam mesečno 20 evra puta 12 meseci to je 240 evra....još sad da dam 80, mnogo mi je kolega.....

I još nešto - kad dočekam "razbijeni" N3, hoće li tada moj Opticum moći opet da radi kao nekad ili ću ga bacim na tavan prethodno konzerviranog :whistling:
 

Back
Top