Devojke, koga vise cenite?

prave yebachice vole kitu, al to i nisu zene nego roboti sa bio chipom, a ove druge cijene samo da si sto veci retard i papucar, iako to nece nikad priznati, cak ni preko interneta!i imaju treca vrsta kojih ima od 8-12% koje su OK!
 
Probiračeviće, naravno..! :lol:

Svalerasti tipovi, koji umacu gde stignu...bljak...otkud ja da znam sa kojim skotom il' krndeljom su se kresnuli pre mene... :lol: :roll:

A sad bez zezanja...Desavalo mi se da mi se nabacuju super tipovi, za koje se pricalo da ne bi samo muvu u letu...naravno da su dobijali sutku, a na veliko zgrazavanje mojih drugarica...ko takve voli, neka ih vodi svojoj kuci.. :roll: :-)

Bitno mi je da mom muskarcu na prvom mestu budem Ja...pa onda opet Ja...dobro, 'ajde de...moze i posao, pa Ja...ako je bas navro :lol:
 
Gazdarica:
Ma daj molim te, ne radi se o njegovoj izbirljivosti, nego o nesposobnosti da povali vise riba...
Onda je on satro izbirac, mozes misliti... :lol:

Tipovi koji ih povale vise imaju velike i kad zakovitlaju kitom pogode je u celo i ona zatetura (pak, pak, pak), tako osamucenu odvuku u grmlje i istorbaju, na kraju kad se probudi misli da je silovana a ono nije nego je kokosh.
 

Back
Top