Devojke, koga vise cenite?

Car Zg:
Kako za nekog možeš znati da li bira?

Eno ti odgvor
a035.gif
 
usamljeni_vuk:
recimo, izlaze na ista mesta!
taj koji bira verovatno nece biti sa svakom zenskom, lake zenske ga ne privlace,
radije ce par vikenda biti sam dok ne nadje "onu pravu",...bla,bla,bla... ;)

Ma da al problem ti je šta ovi koji šatro biraju obično nemaju mu.da uletit. Druga stvar je da njima žene uletavaju pa ih odbijaju ladno. E takvima repect...valjda :?
 
Car Zg:
Ma da al problem ti je šta ovi koji šatro biraju obično nemaju mu.da uletit. Druga stvar je da njima žene uletavaju pa ih odbijaju ladno. E takvima repect...valjda :?


cuj, bez ikakvog blama (a ustvari zasto bi bio blam :-? ) priznajem da ja spadam u drugu grupu.
lake devojke (tzv. radodajke) su mac sa dve ostrice. lepo je to, dobijes sve sto zelis (mislim da ne moram biti precizniji :lol: ) ali s druge strane dobijas veliki minus kod normalnih devojaka s kojima bi mogao kasnije biti u duzoj vezi.
ovo se podrazumeva za manja mesta ili recimo unutar nekih delova grada gde svako svakog zna.

sto se tice uleta, za lake devojke ti i ne treba neki poseban ulet niti strah od odbijanja i zbog toga to nije to.lagano osvojiti takvu devojku...
dok je recimo normalne devojke sladje osvojiti ;)
 
usamljeni_vuk:
cuj, bez ikakvog blama (a ustvari zasto bi bio blam :-? ) priznajem da ja spadam u drugu grupu.
lake devojke (tzv. radodajke) su mac sa dve ostrice. lepo je to, dobijes sve sto zelis (mislim da ne moram biti precizniji :lol: ) ali s druge strane dobijas veliki minus kod normalnih devojaka s kojima bi mogao kasnije biti u duzoj vezi.
ovo se podrazumeva za manja mesta ili recimo unutar nekih delova grada gde svako svakog zna.

sto se tice uleta, za lake devojke ti i ne treba neki poseban ulet niti strah od odbijanja i zbog toga to nije to.lagano osvojiti takvu devojku...
dok je recimo normalne devojke sladje osvojiti ;)

eeeee mali grad je zayeban...veliki zna čuvat tajne...čak i u kvartu ;)
 
usamljeni_vuk:
pa dobro,ali uzmimo za primer dva identicna decka (npr.blizanci, slicni kao jaje jajetu ;) )
i sad, jedan ne bira zenske, iskusan, svaki vikend druga...
drugi, izbirljiv kada su u pitanju zenske, neiskusniji za razliku od prethodnog, radije nece nista muvati dok ne sretne onu koja je po njegovom ukusu.

koga bi izabrala?

Onog crnog sa bradicom. Bez razmisljanja i bez dileme. :lol: :lol: :lol:
 
usamljeni_vuk:
to ti mislis :)

mozda delujem staromodan ali meni je puno bolje jedno vreme setati devojku pa onda
stupiti u odnose i imati ih redovno nego okolo "rokati" devojke koje su prosle sito i reseto.
a po tvom komentaru bi se moglo naslutiti da si ti jedna od ovih drugih!? ;)
znash kako, i mi lake devojke iliti "radodajke" imamo dushu, stvar je zapravo obrnuta, prvo sex pa onda shetnja, ako nas ne mrzi, obichno bi sela u prvu kafanu :)
 
Ma, izabrala bih onog koji u meni budi ludilo...volela bih da je to ovaj pod 2, bar zbog njegovog stava... uvek su me takvi privlacili, a sto se tice njegovog neiskustva... pa mislim da ukoliko je jak fluid i on izaziva u meni ludilo, a slobodan je i nesputan, lako bismo prevazisli njegovo pomanjkanje iskustva.
 
usamljeni_vuk:
iskusnije momke koji "rokaju" sve sto im padne pod ruku ne birajuci devojke ili
ipak one malo izbirljivije kojima je ipak bitno kakva je devojka ali ipak su neiskusniji??

Ове друге, дефинитивно. :D

Последње што желим је да шетам градом са момком, а да успут срећемо рибе које је он обрнуо. :D
 
Nije tema izaberi nagradu, već koga cenite, jel', kao čo'eka... Ono.. cenim da na 1kg negovog/njenog mesa u proseku košta 100 dindži... naravno, neki su delovi skuplji, neki jeftiniji, neki zavise od upotrebe i pohabanosti (onaj ko je nekad učio ekonomiju će znati šta je amortizacija)... i tako...
 
Zefirra:
...ja cenim izbirljivije...
...ne moze svaka zenska da ga ima , ali ja sam jedna od srecnica...
...lep je taj osecaj...zato je lepo imati ''cenjenog'' ali ne i lakog decka...:lol:

Da te pitam...dakle hipotetički...upoznamo se vani svidim ti se, ti se meni srednja žalost(malo u cugi normalno ;) ) i malo pomalo poqaramo se mi...slijedeći dan se nađemo i ja ti kažem da nema smisla da se viđamo jer ne želim biti s tobom (dakle biram ne), a dobra si cura pa mi te se ne da zayebavat. Dakle sve kulturno nisam ispao đubre. E sad jesam li ja ispao izbirljiv? ;)
 

Back
Top