Девојке и жене...

bolje dugacke gace nego neka upala gaća :(

Slažem se:
49537.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Шта мислите о мушкарцима који у току зиме носе дугачке гаће?

Мислим, како реагујете кад он скине панталоне,а и испод њих лепе дгуачке гаће...
Или доњи део пиџаме, чуо сам да се и то носи...

Ја носим искључиво дугачке гаће...


Na skijanju i planini je to ..sasvim ok..:D
 
ako je ladno čoveku, neka ih nosi. čak i da mi bude u momentu smešno, ko me šiša. glupo je da to nekome bude smešno ili ružno.
smešnije je kad ribe nose po dva brusa, mislim onaj obični pa preko onaj što podiže sise i gistro ispravlja kičmu, što ga sad reklamiraju na teleshop.
 
volim kad ne nosi podkosulju jer kad mu zavucem ruku ispod duksa odmah dodirnem golu kozu.....isto tako, ne volim nigde preterano oblacenje....znaci, kad mu zavucem ruku u pantalone nek su tamo samo gace i nis vise....eto, mastam ja tu a to je daleko od realnosti.....
 
Ma,da ti pravo kažem,puca mi prsluk šta će da misle...Dok sedim ovde ,danima,sa temperaturom od 38.5 gorko se kajem što na onu svadbu nisam nosio dugačke gaće....ma, šta dugačke,nego vunene dugačke i vuneni prsluk,baš sam ga lepo mogao sakriti kad pritegnem kravatu:rumenko:Plus što mi gu.za žvaće gaće(doduše kratke,al' u kući sam)od straha da sam pokupio najnoviji grip:sad2:
 
Шта мислите о мушкарцима који у току зиме носе дугачке гаће?

Мислим, како реагујете кад он скине панталоне,а и испод њих лепе дгуачке гаће...
Или доњи део пиџаме, чуо сам да се и то носи...

Ја носим искључиво дугачке гаће...

Mislim da se ipak smrzao i pored tih dugackih gaca,....nasmejem se ..:hahaha:
e sada ako su dugacke gace lepe i dobro stoje to je ok.......
...ali ako su ruzne i nestoje mu lepe.... pucam od :hahaha: smeha....
a tek pidzame znaci da je veoma aljkav .... bljak....
pa pidzame samo sluze da u njima ides u krevet...i to po mogucstvu da se sto pre skinu u krevetu ...:rotf:..salim se ,....nije problem ni da se spava u pidzamama do jutra....:)
 
Ma,da ti pravo kažem,puca mi prsluk šta će da misle...Dok sedim ovde ,danima,sa temperaturom od 38.5 gorko se kajem što na onu svadbu nisam nosio dugačke gaće....ma, šta dugačke,nego vunene dugačke i vuneni prsluk,baš sam ga lepo mogao sakriti kad pritegnem kravatu:rumenko:Plus što mi gu.za žvaće gaće(doduše kratke,al' u kući sam)od straha da sam pokupio najnoviji grip:sad2:

Ko sa prasićima spava,
sa gripom se budi :mrgreen:

:sad2:
 

Back
Top