Devojčice kvare dečake...

Devojčice kvare dečake, one se dive njihovim glupostima!
Duško Radović

8a36ec4e21af7d5b2a68874f7aeb2fcd.jpg
- Nekoliko istina o meni... Ja sam u braku jedan solidan broj godina. Ja sam muž i ovakav i onakav, al ako ništa veran. Moja draga misli da je mogla i bolje da prođe. Ja mislim da nije, al to je neka druga priča. Da skratimo, ja je volim i opraštam joj te sitne greškice u rezonima. Oprašta i ona meni štošta... Tako to ide...
- Ipak, osim što volim svoju dragu, ja sam uvek zaljubljen. Obično u neke prodavačice, trafikantkinje, konobarice i slične cice. U svoju odbranu mogu da kažem, ja se samo zaljubim, ne pravim nikakve akcije povodom toga... Ne udvaram se ni ništa slično, samo volim da je vidim, napunim malo baterije i to je sve...
- Jednom sam se baš bio zaljubio, u jednu Slađu iz banke :cmok:. Znači, išao sam tamo svake dve nedelje, nasmejan i srećan davao silne pare za struju, vodu, net, telefone i još koješta, i sve to nasmejan... Samo da je vidim. I da prodžakamo koju banalnost u tih šest rečenica plus minus, nevezanih za surove transakcije. I mic po mic, skapiram ja da sam ostavio neki kakav takav utisak... I da je ona ljubazna samnom za jedno dva promila više nego sa ostalima. I sad, ne znam šta ću... Mislim znam ja šta ću al ne znam dal ću, ne bavim se tim stvarima jelte... I tako, sad na tom sledećem nivou ja odem u banku al ne više tako samouveren i sve to, jel? Nekako mi, ne znam šta bi. Ono, običan susret je prevaziđen a šta bi drugo, ne znam ni sam...
- Ja sam u tu banku u startu počeo da idem jer je u centru grada i zgodno mi, a pod dva nikad gužva. Zanimljivo. I tako... I jednom, kad je ljubav već porasla, odem ja tamo a žuri mi se a unutra jedno pet - šest pre mene na redu :eek:. Pod jedan, to se nikad nije desilo, pod dva gde baš sad. I ja ni pet ni šest, akcija. Sad, ja umem da budem čovek trenutka, da u momentu uradim nešto što niko normalan ne bi. I znači krećem ja u akciju. Prilazim visok i odlučan pravo kod moje omiljene bankarke, jel, i mrtav hladan a skroziram je baš u okice... One slatke :cmok:. I kažem "ovo je pljačka, svi na pod"! I normalno, nabio prst u džep od jakne, naoružan i opasan :). I situacija je sledeća, njih dve (koleginica i ona), ja, ovaj put bez čuvara - jer koliko god da sam se zaljubio ne bih se baš petljao sa naoružanim čovekom, kojeg verovatno nisam ni išarmirao kao njih dve. I kojem možda baš i idem na živce, kad god dođem ja ukradem sve osmehe najlepše žene u prostoriji i šire, i najslađe i najšarmantnije i sve... I tih pet šest, kako se to kaže, komintenata... A na samom šalteru jedan dekica, penzos. On nesrećnik taman uzeo svojih bednih pet hiljada, još vise u vazduhu, on ih drži sa dva prsta. I ja gledam u tom trenutku baš u te pare, a njemu jadničku počinju da se tresu ruke. Istovremeno, Slađa i ta koleginica (kojoj nikad ne saznah ime i ostaće zauvek samo koleginica...) gledaju u mene, ne veruju jel a oči im ko šolje... Jedna žena počinje da se cereka, valjda histerično, svi pogubljeni i među njima ja, nasmešen. I to traje nekih možda recimo dvadeset sekundi. I ja znači gledam tog čičicu, gledam kako mu se tresu ruke, misli čovek valjda "odoše mojih pet hiljada bednih, zbogom ća"... I sine meni, ovaj čičica će se skljokati ovde pa ću baš da ga utupim i ja šta ću, počnem da se smejem... I samo čuješ uzdah olakšanja. Možda bolje reći izdah... I odjednom, kao da je Nova godina... Karneval bog te, svi srećni i nasmejani... I kažem ja, "izvinite dragi ljudi, meni se malo žuri, jel mogu preko reda"? A oni svi u glas "ajde ajde, slobodno" a valjda misle "idi i da te moje oči ne vide u životu više", svaki pojedinačno... I onaj čičica što stoji tu do mene, skoro da bi me izljubio samo kad sačuva svojih bednih pet hiljadarki. I tako, platih ja i odlazim... Sledeći put kad sam došao a njih dve cvrkuću, samo što me ne izljubiše.
- I sad, zašto sam ja to uradio... Prvo, zato što mi je ona tad bila mis sveta i mis šarma sve u jednom, a ja ne varam svoju dragu kao što sam već i rekao, bilo i u onoj rubrici Ripli, verovali ili ne... Pa, nekako mislim da će me pamtiti zauvek, i uvek sa osmehom na usnama :). Drugo, jebess život bez uzbuđenja... Svima preporučujem neku akciju s vremena na vreme, da krv malo jurne. Dobro, ne moraju baš ovo da rade a sad je i provaljeno, smislite nešto drugo :tease:. Nije ni preporučljivo. Treće, nije loše biti Tom Sojer po nekad, bar za mene važi tako...
- Šta je posle bilo? Pa ništa, ubrzo se zatvorila ta ekspozitura... Ona nije iz mog grada, odselila se i više je nisam video :(. A voleo bi, krajnje neobavezno i drugarski, jer ja se znate i ne bavim švaleracijom. Ona je tu na forumu al nije nešto aktivna... Imam je i na fb, odnosno imao sam je pa smo na kraju prekinuli prijateljstvo, nije to to... Dao bih sve te šuplje fb poruke za jednu kaficu uživo... Al obično ne biva...
- Eto, pa sad sudite mi po (ne)delima mojim :tease:. I ne radite ovo kod kuće :tease:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Marija.S.;bt183439:
Volem te dusevne...
Kako cu tek onda da ga kopipejstujem...ima sve da puca :mafijas:

Ma ovde su ti draga uglavnom taki...ali neotkrivene duše....kad se otkriju prelade se....jako su osetljivi....al ovaj je izdržljiv i sa preporukama ovakvim :tease: :zcepanje:
ubiće me parker kad dodje ali prosto ne mogu da odolim...možda i ja dobijem lap za reklamu.:rotf:
 
LJILJA MMM;bt183440:
Ma ovde su ti draga uglavnom taki...ali neotkrivene duše....kad se otkriju prelade se....jako su osetljivi....al ovaj je izdržljiv i sa preporukama ovakvim :tease: :zcepanje:
ubiće me parker kad dodje ali prosto ne mogu da odolim...možda i ja dobijem lap za reklamu.:rotf:

Ma nece...super je Parker, umiljat, drag...

wakeupx.gif


:heart:

p.s. kako smo krenule, brzo ce da nagura 2000 :D
 
ajd... pomirio sam se sa sudbinom... samo, ne umem knjige da vodim, nabavke da radim, sve sto treba...
nego zao mi da ovo bude kafana, ja mislio da sam tako dobro napisao pa se ljudima svidja pa dolaze i gledaju...
izaberite neku drugu bas ako ste kafanski tipovi, neka je ova kao rekorderka :)
 
parker 71;bt183462:
ajd... pomirio sam se sa sudbinom... samo, ne umem knjige da vodim, nabavke da radim, sve sto treba...
nego zao mi da ovo bude kafana, ja mislio da sam tako dobro napisao pa se ljudima svidja pa dolaze i gledaju...
izaberite neku drugu bas ako ste kafanski tipovi, neka je ova kao rekorderka :)

Au......naljuti se.....pa kafanče je bre u duši našeg naroda....a ovde na netu sve duše...i to lepe se skupile kod tebe a ti tuguješ :rtfm:
Zar misliš da bi se skupile da priča nije dobra....pa ona je suština bre...duša tvoja ...eh...
 

Back
Top