Devci (Nevini muskarci)

Glabrezu:
Kao sto vidite iz pocetnog teksta ja sam prisao nekom broju devojaka koje sam igrom slucaja takav kakav sam upoznao i nikad nisam otisao dalje od dobijanja telefona (sto je valjda neki dokaz da nisam gadan inace ga ne bih ni dobio) dok bi se situacija potom iz korena menjala iz meni nepoznatih razloga.

Mozda treba da okrenes neki od tih telefona.
 
qqlele:
Glabrezu:
Kao sto vidite iz pocetnog teksta ja sam prisao nekom broju devojaka koje sam igrom slucaja takav kakav sam upoznao i nikad nisam otisao dalje od dobijanja telefona (sto je valjda neki dokaz da nisam gadan inace ga ne bih ni dobio) dok bi se situacija potom iz korena menjala iz meni nepoznatih razloga..

Mozda treba da okrenes neki od tih telefona


Da, ono, zupchanik, brojevi, tu tuuu, pa onda samo tuuuu....
 
Glabrezu:
Odlican komentar Tajson 7...

"ali smatram da onaj ko je nevin sa 25+, bez obzira na pol i sex opredeljenje treba da se zamisli"

Zamislio sam se. Sta sad?

"vazno je kakav si covek a ne koliko para imas i sta si zavrsio "

U takvoj Srbiji Soylfly bi drzao koncert na Uscu a Ceca u KST-u.

Mene kao "devca" zanima sledece: Da li sam ja (po gledistima nekih) u podredjenom polozaju u odnosu na lika koji je da ne bi bio devac spavao sa bilo kakvim skrndeljom do koje je mogao da dodje, posto ja to nisam praktikovao? Iz stvarnog zivota znam 3-4 para gde je ona ne samo ruzna vec i higijenski zapustena a svi imamo bezbroj prilika da vidimo kako lik na internetu ili SMS-u trazi "puniju" (svi znamo kud to ide) itd. Takvima niko ne kaze direktno (jer se vade da o ukusima ne vredi raspravljati) ali su predmet izrugivanja iza ledja.

Zamislite sada scenu gde ja smuvam zapustenu ribu koju su npr zakljucavali u sobu do punoletstva, rasturim je i onda se ona redovno konektuje na ovaj forum (jer socijalni zivot skoro da sem mene i nema) i spusta "devcima" kako ona "nikom ne bi bila uciteljica". Kladim se da je malo ko o ovome razmisljao. Zvuci zastrasujuce ali je statisticki i bilo kako drugacije itekako moguce.

*nisu sve "zaklljucane u kuci do punoletstva" zapustene. znam ih nekoliko stvarno o.k ali niko nece da se bavi njihovim frustracijama iz adolescencije... :-(

*ako ti se svidjaju samo "prezrele klinke sa Cecinog koncerta"(sto nemora biti istina), i sam si pomalo kriv za svoju situaciju..
*sta god da je dovelo do toga da si 25+, a nevin , nema mesta ogorcenosti i agresiji usmerenim ka zenama, buduci da su ti one ponajmanje krive.. :roll:
 
"Mozda treba da okrenes neki od tih telefona"

Okrenuo sam ih davno za ime Boga, rezultat varira od toga da su pojedine zaboravile kako se koristi do toga da imaju neodlozan put na drugu planetu.

"ako ti se svidjaju samo "prezrele klinke sa Cecinog koncerta"(sto nemora biti istina),"

Zaista ne mora biti istina.

"nema mesta ogorcenosti i agresiji usmerenim ka zenama, buduci da su ti one ponajmanje krive"

Mislis? Daj da ti pomognem, lik koji je ogorcen i agresivan prema zenama se pojavljuje pod nickom "hostihugen". Ja se pojavljujem pod nickom "Glabrezu" i jedino na sta sam ogorcen je tvoja povrsnost, praznoglavost i potrebe da se svuda guras bez trunke koncentracije.

Sad kad treba da biram ko je interesantniji, neko ko ne moze da upamti ni kome pishe ili lik koji misli da bih drzao ribin telefon godinama bez da ga upotrebim... nalazim se bas na muci... :confused:
 
Telefonski broj...

Ona treba da ti "da" nesto drugo, a ne da ti je dostignuce to sto ti je dala broj - daj ti njoj svoj broj i neka te pozove ako hoce... Tako ces videti koiko si "uspesan". Ovako si pokazao samo da si dovoljno smoran, a ona nedovoljno iskusna kada ti je dala pravi (?) broj.
 
Nemoj ni slucajno da se dopisujes!!!! :!:

Pozovi je odmah van da se nadjete ili jos bolje, odi na njena vrata i lupaj dok ne otvori!
Reci da nema izmotavanja radi jednog pića pa nek se obuce i van na zrak!

Svaki puta kad ti padne napamet da se dopisujes, nemoj, nego je pozovi van.
Sms moze samo za laku noc! ;-)
 
"Kako ti daju telefon pa te posle izbegavaju? Nesto precutkujes, ne razumem"

Ne precutkujem nista - to je pitanje od milion dolara na koje mogu da odgovore samo one koje su direktno involvirane sto nije slucaj.

"Ona treba da ti "da" nesto drugo, a ne da ti je dostignuce to sto ti je dala broj"

U mojoj situaciji covek postaje skromniji :D

"daj ti njoj svoj broj i neka te pozove ako hoce"

Bilo je i toga pozove pa kad treba da se realizuje - slave, rodjendani, putevi, babe koje lipshu itd.

"Ovako si pokazao samo da si dovoljno smoran"

Tesko da bi iko ko me bolje zna mene opisao kao smornog ili mutavog al' nek' ti bude.
Cudi me da ne ostavis ni malo prostora da je ovima koje sam upoznao mozda falilo nesto a ne meni?

Recimo prica Maslacka:

"...moj "zet" je bio nevin... i zashao je momachki u godine, dok nije upoznao moju sestru...
...ona njega obozzava, a bogo moj, i on nju.... mdj. s vremene na vreme uhvate ga nemiri....voli je i oce da je zzeni, al probao bi i drugu.... chisto da postigne njenu cifru od 2 prethodna... (malo li je na ovu skupocu!) ... e to je zayeb....
...kad probas jednu, ti bi josh.... a znam mnooogooo zzena koje na jednom qrcu ostaju ceo zzivot...."

Ono sto meni bode oci je po kojoj logici taj entuzijasta misli da "proba i drugu" kad su mu trebale decenije da pronadje tvoju sestru? Jedini logican zakljucak koji se namece je da su zene pocele da mu se nabacuju odkako je sa tvojom sestrom jel je poznato da zene vole "proverenu robu" pa je lik shvatio neke stvari i promenio vladanje u skladu s tim. Ili to ili nema osecaj za vreme.
 
Radi se o tome da sam kako su diskutantkinje ranije ocenile neke "devce" malo asocijalan dakle imam vrlo malu potrebu za odlaske na mesta gde je guzva, a ni ljudi s kojima sam odrastao pocev od osnovne pa do danas vrlo lose stoje na ovom polju tako da je mogucnost upoznavanja neke devojke "preko nekoga" ravna nuli posto ni najbliza i nesto dalja okolina ne moze ni sebi da pomogne. Kao sto vidite iz pocetnog teksta ja sam prisao nekom broju devojaka koje sam igrom slucaja takav kakav sam upoznao i nikad nisam otisao dalje od dobijanja telefona (sto je valjda neki dokaz da nisam gadan inace ga ne bih ni dobio) dok bi se situacija potom iz korena menjala iz meni nepoznatih razloga.

Kazete da stavim prst na "celence" medjutim meni stvarno nista nije jasno od toga da li i ako da - sta meni fali, niti mi je ponasanje i motivi iza akcija nasih devojaka jasno.

Јел ти нас зајебаваш? Питаш се шта ти фали, а сам си већ одговорио на то!

Није проблем што ти ниси ништа креснуо, проблем је што ниси успоставио близак однос са неком девојком ...а из таквог односа би дошло до секса!

А зашто ниси?......Па преиспитај мало своје критеријуме...можда су превисоки...судећи по твом ранијем писању.... Не волиш да излазиш, а где мислиш онда да их сретнеш и упознаш? Па ако си ''мало асоцијалан'' као што кажеш...како мислиш да ступиш у контакт са девојкама и да им се допаднеш? Физички изглед није женама није толико битан, није довољно само да лепо изгледаш па да те спопадају.... Битно је да будеш занимљив, забаван....


Нису девојке ништа криве....други момци их имају! ТИ треба нешто да мењаш!
 
"Питаш се шта ти фали, а сам си већ одговорио на то!"

Mesas babe i zabe - to sto si citirala se odnosi na razloge zbog cega ne upoznajem cesto nove devojke. Pitanje sta fali je bilo u kontekstu zasto nije bilo realizacije s devojkama koje sam VEC nekako upoznao. Primecujes razliku?

"Није проблем што ти ниси ништа креснуо, проблем је што ниси успоставио близак однос са неком девојком ...а из таквог односа би дошло до секса!"

Ovo je tacno mada nije nesto sto vec ne znam.

"Па преиспитај мало своје критеријуме...можда су превисоки...судећи по твом ранијем писању"

Pazi status devca nije bog zna kako prijatan ali s njim mogu da zivim. Baskariti se po naslagama sala, zaplitati prste u neopranu kosu, biti napadan od paukova i slepih miseva kad joj skinem gace je nesto sa cime NE mogu i NE zelim da zivim.

"Па ако си ''мало асоцијалан'' као што кажеш...како мислиш да ступиш у контакт са девојкама и да им се допаднеш?"

Ne znam, ja to nisam izabrao takav sam se rodio. Moja okolina ne izlazi puno pa ni ja cak i kad bih zeleo ne bih imao s kim da idem kao sto sam vec rekao.
 
Mislim da kapiram, mene izlasci i upoznavanje novih ljudi ne samo sto nisu zanimali nego sam imala i fobiju od istih. Ali to je druga prica. U svakom slucaju zenama je lakse da nadju i da se snadju (drugog muza sam upoznala bukvalno ispred vrata). Stvarno sam bila divljakusa ali sam se promenila jer sam htela da se promenim. I samo u tome je stos - da HOCES da se promenis.
 
Pishe odranije Gazdarice

"a ni ljudi s kojima sam odrastao pocev od osnovne pa do danas vrlo lose stoje na ovom polju tako da je mogucnost upoznavanja neke devojke "preko nekoga" ravna nuli"

qqlele stvari poput grickanja noktiju se mogu vremenom promeniti dok, srz sebe ja ne mogu da promenim niti znam kako. Mozda postoji neka pilula od koje bih ja privremeno voleo ceo svet ali kad bi dejstvo prestalo ja bih opet bio onaj stari koga guzva, isprazni razgovori i gomila povrsnog sveta ne interesuje niti jedan jedini promil. Covek koga ovako nesto zabavlja moze da ode negde provede se pa mozda i usput nadje "nesto", coveku za koga tako nesto nije provod (a kad bi se na silu pojavio na nekom mestu) bi iz ociju virilo da je pao s marsa i da je dosao samo da "privede nesto" i bio bi krajnje nezanimljiv a verovatno i ljigav ostalima.
 
Glabrezu:
qqlele stvari poput grickanja noktiju se mogu vremenom promeniti dok, srz sebe ja ne mogu da promenim niti znam kako. Mozda postoji neka pilula od koje bih ja privremeno voleo ceo svet ali kad bi dejstvo prestalo ja bih opet bio onaj stari koga guzva, isprazni razgovori i gomila povrsnog sveta ne interesuje niti jedan jedini promil. Covek koga ovako nesto zabavlja moze da ode negde provede se pa mozda i usput nadje "nesto", coveku za koga tako nesto nije provod (a kad bi se na silu pojavio na nekom mestu) bi iz ociju virilo da je pao s marsa i da je dosao samo da "privede nesto" i bio bi krajnje nezanimljiv a verovatno i ljigav ostalima.

Da nisi 5 god. mladji mislila bih da si moj sijamski blizanac odvojen od mene na porodjaju, toliko isto razmisljamo. Postoji pilula, ali prvo treba da priznas sebi da takvo razmisljanje nije bas normalno. Bar sam ja to skapirala za sebe i otisla kod shrinka, dao mi lekove, I SAD ME LEDJA VISE NE BOLE.
 
Чуј, Глабрезу, или како ли се већ пише твоје име....
Ако је неко недруштвен, незаинтересован за друге људе, стидљив, ћутљив и завезан онда сам то ја!
Ако си задовољан тиме да будеш такав, онда остани, али то са собом повлачи и немање девојке и недостатак секса.
Ако ниси задовољан својом ситуацијом, мењај се! Тешко је, али могуће, знам из искуства!

Да ли је теби циљ да нађеш ''нешто'', или да оствариш комплетну везу са неком девојком, да имаш љубав, резумевање, узајамно прожимање, па и секс?
 

Back
Top