Desperate sex&the city na srpski nachin

NatasaNatasa:
I ako su izašle, i ako se dosadjuju, i ako su nedojebane .. sigurno im u tim godinama nije potreban neki napaljeni klinac koji misli da će ih lako dobiti.

Kad izadjem sa svojim drugaricama (sve imamo preko 30, nismo nedojebane i sve imamo ozbiljne veze) nije nam cilj da nas startuju neki klinci .... nije nam cilj da nas niko startuje ... jednostavno izadjemo da se ispričamo ili već izblejimo .... vidimo šta ima novo i šta se dešava.


mogu misliti kakva je to agonija :) tetkice kad se napucaju :D
 
znaci,... ako su im ti momci prilazili onako kako prilazi vecina momaka, onda me ne cudi zasto su ih "oduvale" lagano... drug i ja smo stajali za sankom, na jednom splavu, sa namerom da popijemo i da se zezamo... bez startovanja devojaka... samo zezanje uz pitje... 'musko vece'... i, odma' do mene je stajala jedna devojka koja je ekstra izgledala... 3 njih u drustvu... i, muzika i nije bila toliko glasna, pa sam mog'o da cujem startovanja tih muskaraca... a jedno petoricu je otkacila... i svi su njihovi startovi bili na foru: izvini, jel mogu da ti platim pitje? znaci, devojka kaze "ne" i oni odu... pred kraj, ja vec pripit, ona smorena, prilazi joj i poslednja njuska sa takvim glupim pitanjem... i ona ga otkaci... pogleda ona mene i ja je pitam: jel tebi stalno ovako prilaze? a ona mi kaze: jel si ih video? i, sta ja da radim kad mi tako pridje? i u pravu je skroz... a ja se zezam i pitam je: a jel mogu da ti platim pitje? a ona se nasmeje i kaze: ma mozes... i, pricali smo posle fino i devojka je ekstra... obrazovana i nije dosadna uopste... i ima super smisao za humor... a onim 'oduvanim' momcima je verovatno izgledala isto kao i one devojke postavljacu teme... mislim... momci u velikim gradovima su uvek razmazeni... i misle da su Bogom dani... da su savrseni i da devojke trebaju da padnu cim se oni pojave u svojim gucci majicama i koznim papucama... a-ha... znaci, vazi... nista bez muke, kralju... mora malo i da se bude zanimljiv... i inovativan... ne prolazi bas svuda fensi sranjce... i jako mi je drago zbog toga... samo sto vecina njih nikada nece shvatiti to... a na kraju ce ipak naci devojku koja ce, zbog nekih svojih visih ciljeva, napraviti kompromis... ne sa njima... nego sa njom samom...
 
Vidim ne razumevanje teme od par ljudi. Ne kazem da su sve u tim godinama takve aman. Nije potrebno pravdanje i lichni primer koji obara tu prichu, vec komentar i misljenje na tu pojavu koja je sve cheshca. Oni koji se krecu malo vishe znaju o chemu pricham. Ajde da nacrtam: U klubu gde treshti muzika, gde nema mesta da sednesh i da se na miru isprichash, gde si doshao iskljuchivo radi drushtva, provoda, cirkanja, jer je glasna muzika, 1 sat nocu je, vikend je, guzva je...i tu stoje pasivne nadrkane ribe u vec nekim godinama, snimaju okolo i vidno se smaraju. Meni NE SMETAJU, i ne kazem da treba da padnu na neke napaljene klince, ali je chinjenica da je vec prethodno opisano ponashanje u najmanju ruku neobichno za nekoga ko je zreo i ko zna shta hoce. Pri tom btw i nisu neke ribe vizuelno da bi imale neki previshe nadmen stav, i mislim da kad odhebesh nekog (klince, napaljne pacenike i sl.) mozesh to da uradish uz super zezanje sa svojim drushtvom.
 
saint malo si to zakamufliro MUSKIM SOVINISTICKIM sranjem :twisted:
ali ja mislim da kapiram sta ti hoces da kazes

i moze to nama tetama da se dopada ili ne ali cinjenica je da su se neke granice pomerile, da su neki prioriteti zamenili mesta

ali za sve je to kriv sloba, ja vam kazem
 
_Saint:
U klubu gde treshti muzika, gde nema mesta da sednesh i da se na miru isprichash, gde si doshao iskljuchivo radi drushtva, provoda, cirkanja, jer je glasna muzika, 1 sat nocu je, vikend je, guzva je...i tu stoje pasivne nadrkane ribe u vec nekim godinama, snimaju okolo i vidno se smaraju. Meni NE SMETAJU, i ne kazem da treba da padnu na neke napaljene klince, ali je chinjenica da je vec prethodno opisano ponashanje u najmanju ruku neobichno za nekoga ko je zreo i ko zna shta hoce.
Ti si dosao radi toga, one nisu, niti su duzne da se ponasaju u skladu sa tvojim mjerilima ili ocekivanjima... Zabavljaj se za svoj racun, boli te q. sta drugi rade, dok god tebe ne ugrozavaju... Vrlo jednostavno!
 
_Saint:
...i tu stoje pasivne nadrkane ribe u vec nekim godinama, snimaju okolo i vidno se smaraju. Meni NE SMETAJU, i ne kazem da treba da padnu na neke napaljene klince, ali je chinjenica da je vec prethodno opisano ponashanje u najmanju ruku neobichno za nekoga ko je zreo i ko zna shta hoce. Pri tom btw i nisu neke ribe vizuelno da bi imale neki previshe nadmen stav.....
C c c..... Qčke. Nisu extra ribe, a neće da se ebu sa svakim malim prdonjom koji ih pita "el biste mi blajvile večeras?" (rečenica je skoro citat koji mi je prenela osoba koja je i izgovorila jednom prilikom... naravno, odnosila se na 2 "matorke")
 
zelenookа:
_Saint, bio si u Pevcu? :lol:
Kaže mi koleginica da je bila sa 3 drugarice i da su neki klinci komentarisali "vidi ove tetke". :lol:

Nisam, kontra deo grada, a i FYI nisam bash klinac.Chinjenica je da ono shto je trachara rekla da sam zachinio malo sa mushkim shovinistichkim sranjem :twisted: ...al ne vidim chemu negativan stav nekih teta ovde :twisted: , mogu lepo da napishu , ima nas raznih, itd, ja nisam takva... a ne tu da se raspravljaju oko ove pojave koja je chinjenichna :razz:
 
Gazdarica:
Ti si dosao radi toga, one nisu, niti su duzne da se ponasaju u skladu sa tvojim mjerilima ili ocekivanjima... Zabavljaj se za svoj racun, boli te q. sta drugi rade, dok god tebe ne ugrozavaju... Vrlo jednostavno!
Gazda, slazem se, samo sam hteo da vidim ovde komentare, mene savrsheno boli patka shta ce one da rade i kako,video sam to tada, primetio kao cheshcu pojavu i zanimalo me je shta kazu ljudi na forumu. Pade mi na pamet danas u utorak posle 3 dana, blejim na poslu pa reko da zachinimo malo sa nekom temom oko koje moze da se diskutuje sa razlichitih tachki gledishta.
 
Btw. najvise volim da blejim u punoj kafani sa glasnom muzikom... I smor mi je ako me ljudi cimaju sa zeljom da pricamo, pogotovo ako krenu i sa pitanjem - zasto cutis?
Cutim, jer mi je lijepo tako, u glavi furam neki svoj film, dok mi usi miluje neka dobra zika, a tijelo obavija energija mase ljudi oko mene...
 
@ Lexilium aka Lexa : Izvlachenje iz konteksta je super stvar ako prethodno ne prochitash sve, pameti moja. Dovoljno si rekla svima je jasno tvoje uvredjeno gledishte, izvini nije mi bila namera da uvredim te(te) koje su se malo pogubile u svojim godinama... Zelja mi je da ja, kao napaljeni forumash, tinejdzer od 15 leta, sa hormonima koji ce prevazici pun stadion vecheras, izadjem uveche i balavim nad zrelim tetama koje me svashta mogu nauchiti i zeljne su piletine.... :twisted:
 
Gazdarica:
Btw. najvise volim da blejim u punoj kafani sa glasnom muzikom... I smor mi je ako me ljudi cimaju sa zeljom da pricamo, pogotovo ako krenu i sa pitanjem - zasto cutis?
Cutim, jer mi je lijepo tako, u glavi furam neki svoj film, dok mi usi miluje neka dobra zika, a tijelo obavija energija mase ljudi oko mene...

A muzika tresti,muzika se oseca
pazi sada duso da ne ostanes noseca
jer feeling je jaci i jaci
i za zivu glavu sad ne mogu stati
eksplozija nasa dovodi do ludila :)
 
_Saint:
@ Lexilium aka Lexa : Izvlachenje iz konteksta je super stvar ako prethodno ne prochitash sve, pameti moja. Dovoljno si rekla svima je jasno tvoje uvredjeno gledishte, izvini nije mi bila namera da uvredim te(te) koje su se malo pogubile u svojim godinama... Zelja mi je da ja, kao napaljeni forumash, tinejdzer od 15 leta, sa hormonima koji ce prevazici pun stadion vecheras, izadjem uveche i balavim nad zrelim tetama koje me svashta mogu nauchiti i zeljne su piletine.... :twisted:

Ма, пусти тетка Лексу, не разуме она младос'-лудос'', то у њено време није било!
:razz:
 
_Saint:
Izadjem u subotu uveche, super klub, super svirka, super atmosfera. Ubilo se za dobar provod. Sto pored nas je bila ekipa od 4 devojke/zene u dobi od izmedju 30-35 koje se smaraju i cevche jedno pice celo veche. Snimaju okolo kao kuchke u teranju, niko im ne prilazi neko vreme.Bacim oko na prste, nema gospodara prstenja (znachi nisu na dozvoljenom dopustu od svojih venchanih muzjaka). Drznu se dvojica mladunaca od oko 20 (nosheni mishlju:ajmo da hebemo matorke, zeljne su vidi se...) one ih oduvaju na keca. Pridje jedan "hebach" u godinama i njega oduva jedna. Pridju im josh dvojica, ista pricha. Medjutim nisu one jedine, vidim josh jednu ekipu od njih tri, iz aviona vidish da su u istoj desperate prichi. Ajde ljudi objasnite mi ovu sve cheshcu pojavu. Sve masovniji chopori zrelih zena, nedohebanih, bez ikakve energije za provod, traze neshto , a neznaju ni same shta (k.itu, pare, karijeru, muza). Izgubljene u vremenu i prostoru, lutaju uveche gradom u nadi da ce neshto da im se desi a opet i da im se ne desi... Shta je to? Karijera? Precenjivanje sopstvenih mogucnosti? Zelja za shto duzom samostalnoshcu? Strah? Rani klimaks :P ? Frigidnost? Zal za propushtenim prilikama i mladoshcu? Poziranje? Dosada? 21. vek? Preterano masturbiranje? Lezbache u ekspanziji? ....

А јеси ли бар у једном треутку помислио да им се управо допада да слушају гласну музику, развлаче једно пиће и повремено ћакулају, по могућству без набацивања напалљених клинаца, или је смисао бивствовања сваког женског чељадета у дискотеци или кафани ипак упецати прилику за удају или кресање?
 
Hellen:
А јеси ли бар у једном треутку помислио да им се управо допада да слушају гласну музику, развлаче једно пиће и повремено ћакулају, по могућству без набацивања напалљених клинаца, или је смисао бивствовања сваког женског чељадета у дискотеци или кафани ипак упецати прилику за удају или кресање?

Postoje shanse za to, ali se mere promilima. Za izlazak bez napaljenih klinaca i smisao bibstvovanja se slazem, ali to vazi samo za one za mozgom i smislom postojanja.
 
_Saint:
@ Lexilium aka Lexa : Izvlachenje iz konteksta je super stvar ako prethodno ne prochitash sve, pameti moja. Dovoljno si rekla svima je jasno tvoje uvredjeno gledishte, izvini nije mi bila namera da uvredim te(te) koje su se malo pogubile u svojim godinama... Zelja mi je da ja, kao napaljeni forumash, tinejdzer od 15 leta, sa hormonima koji ce prevazici pun stadion vecheras, izadjem uveche i balavim nad zrelim tetama koje me svashta mogu nauchiti i zeljne su piletine.... :twisted:
Ma dobro sve to... nego, el si vidovit pa znaš da su zagorele ili ti je neka od njih rekla? Možda si im prevrn'o tašne da vidiš da nisu tu metile boormitze? :)
 

Back
Top