Desperate sex&the city na srpski nachin

gospodjica14:
Malecka, ja sam dipl.filolog i tvrdim da se izraz "u stvari" pishe odvojeno. Ne znam ko tebi predaje srpski, ali ako te je naucio da se pise spojeno treba da popije otkaz... U stvari, stresem se od toga. Dugo nisam uzela pravopis u ruke pa sigurno i ja grešim ali ovo su mi neke osnovne stvari. Ljudi završe fakultet a pišu 'nebi' ... :roll:
To, sestrooo. I ja isao po silnim takmicenjima u srednjoj i osnovnoj. 'Ajde ono "USTVARI", to je smesno do suza, ali ono "pocenjujem" je VRH BRATE!!! :lol:
 
gospodjica14:
Malecka, ja sam dipl.filolog i tvrdim da se izraz "u stvari" pishe odvojeno. Ne znam ko tebi predaje srpski, ali ako te je naucio da se pise spojeno treba da popije otkaz... U stvari, stresem se od toga. Dugo nisam uzela pravopis u ruke pa sigurno i ja grešim ali ovo su mi neke osnovne stvari. Ljudi završe fakultet a pišu 'nebi' ... :roll:
ok...ti twrdish i ako si diplomirani filolog normalno je da cesh bolje znati od mene koja sam tek zawrshila osnownu..werowali ili ne,nashla sam i swesku iz srpkog i pronashla wishe primera gde smo to USTWARI pisali uprawo tako-zajedno..e sad..moja nastawnica da li se spetljala ili i ona spada u grupu onih koji su dr.mr.samo na papiru jbg..to ne znam..u swakom sluchaju hwala shto si me isprawila.. :oops: ;)
 
_Saint:
Izadjem u subotu uveche, super klub, super svirka, super atmosfera. Ubilo se za dobar provod. Sto pored nas je bila ekipa od 4 devojke/zene u dobi od izmedju 30-35 koje se smaraju i cevche jedno pice celo veche. Snimaju okolo kao kuchke u teranju, niko im ne prilazi neko vreme.Bacim oko na prste, nema gospodara prstenja (znachi nisu na dozvoljenom dopustu od svojih venchanih muzjaka). Drznu se dvojica mladunaca od oko 20 (nosheni mishlju:ajmo da hebemo matorke, zeljne su vidi se...) one ih oduvaju na keca. Pridje jedan "hebach" u godinama i njega oduva jedna. Pridju im josh dvojica, ista pricha. Medjutim nisu one jedine, vidim josh jednu ekipu od njih tri, iz aviona vidish da su u istoj desperate prichi. Ajde ljudi objasnite mi ovu sve cheshcu pojavu. Sve masovniji chopori zrelih zena, nedohebanih, bez ikakve energije za provod, traze neshto , a neznaju ni same shta (k.itu, pare, karijeru, muza). Izgubljene u vremenu i prostoru, lutaju uveche gradom u nadi da ce neshto da im se desi a opet i da im se ne desi... Shta je to? Karijera? Precenjivanje sopstvenih mogucnosti? Zelja za shto duzom samostalnoshcu? Strah? Rani klimaks :P ? Frigidnost? Zal za propushtenim prilikama i mladoshcu? Poziranje? Dosada? 21. vek? Preterano masturbiranje? Lezbache u ekspanziji? ....

Iskljucivo precenjivanje sopstvenih mogucnosti. Zato i jesu tu gde jesu sa 35 godina. Plus im je libido od apsitinencije totalno nestao tako da im vise nije ni bitno da li ce se ebati.
 
princess92:
ok...ti twrdish i ako si diplomirani filolog normalno je da cesh bolje znati od mene koja sam tek zawrshila osnownu..werowali ili ne,nashla sam i swesku iz srpkog i pronashla wishe primera gde smo to USTWARI pisali uprawo tako-zajedno..e sad..moja nastawnica da li se spetljala ili i ona spada u grupu onih koji su dr.mr.samo na papiru jbg..to ne znam..u swakom sluchaju hwala shto si me isprawila.. :oops: ;)


E, немој ти никог да слушаш, него заиста узми макар школско издање правописа па погледај, за убудуће... (можда си погрешно преписала с табле :wink: )...
 

Back
Top