DESET knjiga koje moramo pročitati

Kad je tebi dosadna, mogu misliti kol'ko će tek meni biti... Neću ni da počinjem.:(

Baš ti hvala. z:D

I meni je tako. A jedva sam se naterala i tu da uzmem :lol:
Zaletela sam se samo zato jer je na koricama, gde pišu kritike o knjizi, pisalo da je ' Ovim Pamuk dokazao da je dostojan naslednik Prusta ' . z:hm:

Najgluplji blurb ikada. Ne znam za druge knjige, ali kakve li veze Zovem se crveno može imati sa Prustom?

Ali bi ti se ove dve " moje" jako dopale. U medjuvremenu sam ti upoznala ukusz:lol:

Ne bi se tebi dopalo kojesta sta Quentin voli, ali i on, covek ( jel)z:) pise iz srca i duse sta mu se i kako svidja.

Posto mu se posle te knjige ( Pamukove) ogadio ceo opus, ne treba ga uzimati ( Quentina) za ozbiljno jer nije ni citao
druge knjige. A kako stvari stoje izgleda da i nece vise nista citati.

Nemoj tako. Evo, jutros sam najzad kupio Snijeg, što znali da imam u planu da ga pročitam prije kraja života.
 
Baš ti hvala. z:D



Najgluplji blurb ikada. Ne znam za druge knjige, ali kakve li veze Zovem se crveno može imati sa Prustom?



Nemoj tako. Evo, jutros sam najzad kupio Snijeg, što znali da imam u planu da ga pročitam prije kraja života.

Ovo za Prusta je napisao neko ko nije citao cak ni Prustaz:lol:

Prust i Pamuk imaju veze kao Bog i Sesirdzija pa cak ni toliko. Jedina veza je pocetno slovo prezimena.

Sneg ce ti se dopasti, ako ti se recimo dopala Tvrdjava ( Selimovic), pri cemu je meni Tvrdjava nekako toplija, ali
to verovatno ima veze sa mojim licnim obozvanjem Selimovica.
 

Back
Top