Dešavanja u Nišu

Naisus guitar festival, mala sala NKC-a u 20h. Program:
- četvrtak, 29.05. - Otvaranje: Duo Crescendo - Veče argentinske muzike, Bratislav Zlatković (flauta), Vesna Petković (gitara).
- petak, 30.05. - Vera Ogrizović (gitara) - Beograd.
- subota, 31.05. - Miloš Janjić (gitara) - Beograd.
- nedelja, 01.06. - Sabrina Vlaškalić (gitara) - Beograd.
Ulaz je slobodan.

Četvrtak, 29.05.
Dvorana Simfonijskog orkestra u 20h: Premijerni koncert
Dirigent: Tran Vuong Thach (Ho Chi Minh City, Vijetnam)
Solista na klaviru: Cana Gürmen (Istanbul, Turska)
Na programu su dela vijetnamskog kompozitora Vo Dang Tina.
Ulaz je 200 dinara.

Klub Vojske u 21h
Pozorište na Terazijama: Kabare ˝Dobra stara vremena˝
Igraju: Rade Marjanović, Tanja Bošković, Lola Novaković, Srđan Bubalo.
Ulaz je 500 dinara za parter, 400 dinara balkon.

Subota, 31.05.
Narodno pzorište u 20h
Monodrama ˝Besane noći Dragiše Cvetkovića˝, po tekstu Nebojše Ozimića, u produkciji Centra za kulturu Niška Banja. Igra Aleksandar Miksa Mihailović.
Ulaz je 200 dinara.
 
flyerfontalexandarcurvesv3.jpg


flyerbackalexandarcurveuk0.jpg



Napravljena je mala greshka na posteru oko datuma, tako da josh jednom napomenem da je party 05.06.2008! :D

Broj karata-propusnica OGRANICHEN! I mogu se rezervisati na gore navedene telefone!!!

Propusnice se mogu podici od danas svakog dana u CUBO klubu.

Ko voli dobar progressive zvuk nece se pozaliti ako dodje na ovaj party!

Evo kako je bilo u Komdo klubu za docek 2008-e:

Alexandar @ Komodo 31-12-2007

Vidimo se... :super:
 
Sutra, u akfeu Pozornica u Tvrđavi (na Letnjoj pozornici, dakle) - veče Šekspira - sa početkom u 20:30... Izvođenje odlomaka njegovih drama, kazivanje o njegovom životu, prikazivanje inserata iz dosadašnje ekranizacije Šekspirovih dela... a sve to povodom 444. godišnjice od rođenja ovog velikana...
 
Ljudi da je ovo normalno da bivsi Pres kafic sada vise nije ono divno mesto gde si mogao da odes i uzivas,a pritom da ne budes izpreziran od strane ljudi koji stoje pored tebe,sada pretvoren u jedna fancy kafic pun onog sljama!Zamisao kafica je divna ali ne u ovakvom gradu! Da li podrzavate to sto kafic napravljen na mestu iskopina?Da li neko ko je iz Zastite spomenika ovoga nasega grada moze da uradi nesto,mada je to svepocelo od njih,ko zna koje su pare sve radile tu!
Ljudi sta se ovo desava,uzasssssss!
 
Ljudi da je ovo normalno da bivsi Pres kafic sada vise nije ono divno mesto gde si mogao da odes i uzivas,a pritom da ne budes izpreziran od strane ljudi koji stoje pored tebe,sada pretvoren u jedna fancy kafic pun onog sljama!Zamisao kafica je divna ali ne u ovakvom gradu! Da li podrzavate to sto kafic napravljen na mestu iskopina?Da li neko ko je iz Zastite spomenika ovoga nasega grada moze da uradi nesto,mada je to svepocelo od njih,ko zna koje su pare sve radile tu!
Ljudi sta se ovo desava,uzasssssss!:rtfm:
 
Super bi bilo.
Ne mogu da nadjem ni jednu informaciju mada imam flajer iz aprila koji je možda aktuelan gde piše da počev od tada svake subote ima Clubbing night i neka didžejica i verovatno se radi o nekom House-u.
 
Da, petkom i subotom je bila house muzika, u principu je bila odlična atmosfera u toku godine, ali s obzirom na to da su otvorene bašte klubova u gradu, ne znam kakva će biti posećenost Cuba u toku leta.

Vau, prešli smo 10000 postova na pdf-u Niš...:cool:
 
Nisam mnogo na forumu pogotovo poslednjih meseci ali sam eto došao u Niš i verovali ili ne Lady, video juče tačno kada je stajalo Niš (10.000).

Da, što se tiče Cubo, oduševio sam se pretprošlog četvrtka ali bio je neko tematsko veče u toku nedelje (recimo sreda ili četvrtak) i više volim closed air žurke nego vani.

Idem večeras sa društvom pa šta bude...
 
Reka je za klince i mlade niške "mafijaše" u usponu...
Cubo mi se svideo jer izlaze i malko "starši" tj oni sa >20
klub je na fazonu američkih, dosta prostora, veliki šank, dobro osvetljenje, "podijum" za igru, sa a jedina mesta za sedenje isključivo sa strane...

Nije u Nišu bilo mnogo takvih...
 
Reka je za klince i mlade niške "mafijaše" u usponu...
Cubo mi se svideo jer izlaze i malko "starši" tj oni sa >20
klub je na fazonu američkih, dosta prostora, veliki šank, dobro osvetljenje, "podijum" za igru, sa a jedina mesta za sedenje isključivo sa strane...

Nije u Nišu bilo mnogo takvih...

ako nisi primetio, grad je pun takvih.
sto se tice klubova - fale nam! narocito preko leta. sada je popularna tvrdjava (preko dana Saloon i Vanillia) uvece Koma (letnja pozornica) i "klinika"
i naravno park na bulevaru (mada i tamo ima "mafije":hahaha:)
ako jos uvek radi F1, onda moze i tamo da se nagazi dobar provod
 
ništa mi od toga ne prija. samo Cubo.
problem je ovde što se svi ožene/poudaju u 20-25 i zato samo klinci pune klubove.
čak da nije njih ne bi ništa ni radilo.

u Nemačkoj totalno drugačije. Teenageri do 20h eventualno 21h pa u krevet (vaspitanje) a ovi preko u klubove.
I nema onoga
"Tebra, ajd kaži di džeu da pusti nešto domače" :)
ili "Tebra, pitaj di džea da mi nareže disk, mlogo dobro"
 
ma nisu svi u braku nego imaju neke svoje razloge da ne izadju iz kuce. i to me mnogo nervira. ljudi imaju neka morbidna shvatanja tipa "ako predjes 22 nije ok da radis gomilu stvari". ja ne mogu da nadjem drustvo za bazen "jer je to za klince" sada je i grad za klince i tako . . .
 

Back
Top