Демократе- сретно вам било!

Tema je jeftino politkanstvo...."druga strana medalje"pokushaja manipulacije bezznachajnim likom i bezznachajnim dogadjajem.
Nacizam u Srbiji nije problem.
Nacizam u Srbiji se nije pojavio kao"reakcija"na neshto.
Nacisti kao i recimo pedofili ili Komunisti postoje u bilo kom drushtvu sveta u odredjenom promilu.Stvar verovatnoce u okviru velikih brojeva.
Tachka.

Tuzno je koliko su sve nashe stranke nezrele,zatucane i zaostale i koliko blate zemlju pokushavajuci i najmanji poenchic da ucarde za sebe,svaka manipulishuci i gledajuci na tog irelevantnog Nacistu kao dobru priliku da se poJentira.
Patetichno.

Отприлике тако и ја гледам на ова дешавања, а при том сматрам да су овим догађајем једни желели да закамуфлирају страначку расподелу функција у јавним предузећима (јер од лове се живи), други да добију
јефтине политичке поене, а трећи да раде оно за шта су плаћени (од страних влада), односно да блате и дестабилизују Србију. Ту нема ни н од нацизма.
 
To sto neonacizam za vreme Cobeta nije bio jasno vidljiv, ne znaci da nije postojao. Ako se ja dobro secam, onog malog Roma, Dusana, su skinsi ubili '97. Nije da su nacisti naprasno nikli iz zemlje posle 5. oktobra 2000-te.

Naravno, sva ova frka koja se digla, od onog Cankovog da ce, ako se *****i ne zaustave, Novim Sadom teci potoci krvi, do ovog tvog teksta, je besmislena. Sve evropske zemlje imaju ovakve budale i naucile su vremenom kako da sa njima postupaju.
 
Отприлике тако и ја гледам на ова дешавања, а при том сматрам да су овим догађајем једни желели да закамуфлирају страначку расподелу функција у јавним предузећима (јер од лове се живи), други да добију
јефтине политичке поене, а трећи да раде оно за шта су плаћени (од страних влада), односно да блате и дестабилизују Србију. Ту нема ни н од нацизма.
Fašizam iliti fascio iliti snop pruća.
Lakše je slomiti jednu grančicu nego snop.
Lakše je polemisati sa jednim nego sa svima ponaosob što isto mislite. :twisted:

Vidi, nije Srbija kruška pa da je neko sekirčetom poseče (tj destabilizuje) zato što je dobio malo keša sa strane.
Vidim da Titovska retorika još živi - unutrašnji i spoljni neprijatelji.

Zamisli ti taj oblik državnog uredjenja kad može svako da ga destabilizuje. A državu čine: narod, vojska i političari.
 
]Fašizam iliti fascio iliti snop pruća.
Lakše je slomiti jednu grančicu nego snop.
Lakše je polemisati sa jednim nego sa svima ponaosob što isto mislite. :twisted:


Шта те је сад спопало, па филозофираш на тему "прућа" :confused:

Vidi, nije Srbija kruška pa da je neko sekirčetom poseče (tj destabilizuje) zato što je dobio malo keša sa strane.
Vidim da Titovska retorika još živi - unutrašnji i spoljni neprijatelji.

Јес' ти пао с крушке?! Овде се кеш улива већ десетак година, за разбијање ове државе и неки богами јако лепо живе од тог новца (знам неке из НВО, не причам напамет)!
За "титовску реторику" * на овом форуму задужени су другови Хекторијус и Монти, па се њима обрати по том питању.


Zamisli ti taj oblik državnog uredjenja kad može svako da ga destabilizuje. A državu čine: narod, vojska i političari.

Од ова три поменута фактора, која по теби чине државу, имамо само један - народ.


*титовска реторика - т се пише малим словом, без обзира на то, колико поштовање имаш према његовом лику и делу!
 
Лично мислим а биће да је тако, сви ово притисци око изручивања Срба Хагу, сва ова понижења око Републике Српске, уништења војске иду на то , не да нам ослабе државу и осигурају демокреатама положај на власти, чак и ово манијачко држање за власт деморката, има друфи циљ.
Све то, сва понижења, савети из Европе "да демократе потшто пото остану на власти" немају задатак дакле, да сочувају ДС на власти, него да изазову неки народни бунт, пад система, распад земље,неки војни удар или грађански рат у крајњој мери.
Европа то толико жели да ће радо жртвовати демократе таман да их побуњеници вешају о бандере... па Ђинђића су жртвовали....
 
Iron Lord;5129849 [COLOR="Black":
Шта те је сад спопало, па филозофираш на тему "прућа"[/COLOR] :confused:

Stilska figura... Znate i sami na šta liči tema kada burno diskutuje 8 ili 9 istomišljenika...

Јес' ти пао с крушке?! Овде се кеш улива већ десетак година, за разбијање ове државе и неки богами јако лепо живе од тог новца (знам неке из НВО, не причам напамет)!
За "титовску реторику" * на овом форуму задужени су другови Хекторијус и Монти, па се њима обрати по том питању.
Da, da... Kraće bi glasilo: "Ova država je počela da propada kad smo sjašili iz koalicione vlasti pre deset godina. Propast sveta."
Од ова три поменута фактора, која по теби чине државу, имамо само један - народ.
Ma nemoj? A to misliš jer niti si bila u vojsci niti si političar?
*титовска реторика - т се пише малим словом, без обзира на то, колико поштовање имаш према његовом лику и делу!
Da sam na tvom mestu, ja bih sve napisao VELIKIM. Nekima je dodelio i "dr." titule, znate :twisted:
 
Aco,Svet nije ni crn ni beo,nego siv.

Војници једу пасуљ, официри кобасице, у просеку војска једе пасуљ са кобасицом.
Тако је негде црно, као код нас, негде бело, као код оних што су пола света опљачкали- у просеку, свет је сив...

Није него...
 
1. Не битно, Давидовић је небитан лик, али шта ако с епојави неки који неће ни бити нео-нациста, него неко из војске рецимо, и изврши војни удар!?
2. Хитлер је градио харизму
3. Међународни фактор би најрадије видео уништену Србију да им не смета, они би први подржали нео-нацисте, а лично сматрам и да их подржавају.

као што је ОТПОР створен напољу да се дестабилизује један режим који им се супротстављао, тако је НС створен да дестабилизује овај сада кјоји им се супротставља.

Sto se tice, sposobnijeg lidera vec sam ti odgovorio.
Da medjunarodni faktor zeli Srbiju da unisti do kraja, on bi to bez problema i uradio. Ne bi morao da igra nekakve igrice sa neonacizmom pa da ceka par decenija da vidi da li ce to da se primi, ili da smisljaju plan B. To je obicna teorija zavere.
 
Sto se tice, sposobnijeg lidera vec sam ti odgovorio.
Da medjunarodni faktor zeli Srbiju da unisti do kraja, on bi to bez problema i uradio. Ne bi morao da igra nekakve igrice sa neonacizmom pa da ceka par decenija da vidi da li ce to da se primi, ili da smisljaju plan B. To je obicna teorija zavere.
Пронађи ми н акарти државу која се зове "Југославија". А онда реци да не постоје теорије завере.
П.С. Савремену карту...
 
Zar je to problem?Pa ti obriši sve što možeš.Čega nema,nije ni postojalo.;)

Problem kod pojedinih što za njih postoji i ono što ne postoji.

281x144_mouse_nobkgrnd.jpg


Ako vidiš sliku izmedju ova dva reda, zabrinuo bih se...
 
Када је генерал Даглас МекАртур постављен за окупационог гуернера Јапана након 2 СР, питали су га "Зашто нисте ухапсили јапанског цара и судили му, он ј еодговоран за се злочине јер је све знао?"
Генерал МеАртур је одговорио:
"Европљани су направили флупост после 1 СР када су из немачке протерали Кајзера.

Baš su napravili flupost. A još veću flupost su napravili Nemci sa II WW jer nisu mogli da plaćaju odštetu za I CP
 
Милошевића ухапсили који ј етамо и умро и Шешеља којег су буквално натерали да сам оде.
Неки кажу да је и сама оптужница против Шешеља писана у Београду од стране деомократа.
Ako su demokrate uticale na svest Šešelja da sam uradi nešto, šta li će ga onda naterati u Hagu?
Сетите се само како је Шешељ правио митинге и нервирао и Социјалисте и Демократе.
Crvena veštica sa Dedinja je postala koalicioni partner posle nerviranja. Zaboravio si da naglasiš kako je nervirao malo i patrijarha SPC-a, ali se iskupio sa vladikama.
Сада Шешеља нема, нема кајзера, али смо у лику Давидовића и Строја добили Хитлера и НСДАП као немци 1934 године.
Ja ove tvoje redove shvatih kao - stigla nam zamena, nema veze
Сада нема СРС и Шешеља да га називају фашистом, сада је појавио Давидовић.
Da li su Nikolić i Vučić i dalje u upravnom odboru? Šta će biti sa Majom? Imala je problema i sa starim predsednikom i sa khm.. novim...

и што би сада ја као радикал наставио да причам против Давидовића?-
.
Pa kako da pričaš protiv predsednika, si lud? :shock:
Brzo obriši onu svoju temu gde ga ispljuva na mrtvo...
 
Hajde me obraduj pa napiši jednom nešto pametno...

Da stvarno čoveče i budali bi do sad došlo iz dupeta. Mesecima, godinama ni jedna pametna reč, same gluposti i "titulu " ti uzeli, šta još treba da se desi da odeš kao ljudsko biće ( ako možeš i umeš) . Stvarno ako imaš malo ljudskosti obraduj nas i idi , i ne okreći se sine...daleko je sunce....i pozdravi nam Mirka i Slavka ...i malog Boška Buhu...
 

Back
Top