Demokrate bi Srbiju da uvedu u zlocinacki NATO bez referenduma!

ma oni su neozbiljni pre svega..misle da je politika igranje...pisah sinoc o potezima dss-a koje ce se povuci na ekonomskom planu i to vrlo brzo... najinteresantnije ce biti gledati kako slovenci ima da pevaju pridi dala ti bum cvet kad pochne finansijska 'ebachina... pametan je voja... prvo pusti da navuku kapital, da se osile i da se kurche... a onda ko sho bi reko nash mita... prc mileva... isto ko sa dukljanima.. :)
 
Шон:
ma oni su neozbiljni pre svega..misle da je politika igranje...pisah sinoc o potezima dss-a koje ce se povuci na ekonomskom planu i to vrlo brzo... najinteresantnije ce biti gledati kako slovenci ima da pevaju pridi dala ti bum cvet kad pochne finansijska 'ebachina... pametan je voja... prvo pusti da navuku kapital, da se osile i da se kurche... a onda ko sho bi reko nash mita... prc mileva... isto ko sa dukljanima.. :)
Tačno...nije Voja sa Dodikom bezveze u dilu...ko ih šljivi...Janezi ni nisu zaslužili bolje...al' polako dolazi vreme naplate dugova.
 
svetolik trpkovic:
ma znam i Sloba ih je ekonomski prcao jos pre 20 godina i jos se nisu oporavili eno leba nemaju da jedu od nase blokade inace i tada bejahu isti razlozi Kosovo ****,palac pa Voja samo nastavlja uspesnu praksu svog uzora :lol:
Ja tebe ne razumem?! Imaš neke koristi od janeza,pa su ti zbog toga dragi?Nikad ništa dobro nisu doneli,i uvek su bili samo štetočine. 8-)
 
svetolik trpkovic:
ma znam i Sloba ih je ekonomski prcao jos pre 20 godina i jos se nisu oporavili eno leba nemaju da jedu od nase blokade inace i tada bejahu isti razlozi Kosovo ****,palac pa Voja samo nastavlja uspesnu praksu svog uzora :lol:

vidim ja da se ti nisi lepo namestio na tu drzhaljicu kako treba... aj' sad mali domaci zadatak... kako bi ti reagovao da pustish tudji kapital u zemlju u enormnim kolichinama... a kad reciprocitetno zhelish da uradish isto u toj tudjoj zemlji, oni te qaraju... i ne da ti ne dozvole reciprocitetno, vec ti ne dozvole nikako... dash najbolju ponudu, a oni daju npr. onom 4 po redu kao za istra benz... e moj tripko, doshlo je ko shto kazhe ova gospojica sevilja vreme za naplatu. inache slovenci su ti sise nevidjene i 'ebali bi se za dinar...'ebesh narod koji u kafani svako placa svoj rachun :):):)
 
Шон:
vidim ja da se ti nisi lepo namestio na tu drzhaljicu kako treba... aj' sad mali domaci zadatak... kako bi ti reagovao da pustish tudji kapital u zemlju u enormnim kolichinama... a kad reciprocitetno zhelish da uradish isto u toj tudjoj zemlji, oni te qaraju... i ne da ti ne dozvole reciprocitetno, vec ti ne dozvole nikako... dash najbolju ponudu, a oni daju npr. onom 4 po redu kao za istra benz... e moj tripko, doshlo je ko shto kazhe ova gospojica sevilja vreme za naplatu. inache slovenci su ti sise nevidjene i 'ebali bi se za dinar...'ebesh narod koji u kafani svako placa svoj rachun :):):)
Pa,po ovome što piše,izgleda da bi samo koristio vazelin u enormnim količinama. :lol:
 
Шон:
vidim ja da se ti nisi lepo namestio na tu drzhaljicu kako treba... aj' sad mali domaci zadatak... kako bi ti reagovao da pustish tudji kapital u zemlju u enormnim kolichinama... a kad reciprocitetno zhelish da uradish isto u toj tudjoj zemlji, oni te qaraju... i ne da ti ne dozvole reciprocitetno, vec ti ne dozvole nikako... dash najbolju ponudu, a oni daju npr. onom 4 po redu kao za istra benz... e moj tripko, doshlo je ko shto kazhe ova gospojica sevilja vreme za naplatu. inache slovenci su ti sise nevidjene i 'ebali bi se za dinar...'ebesh narod koji u kafani svako placa svoj rachun :):):)
ovo za kafanu i dinar si u pravu video sam svojim ocima doduse ne svi al sve jedno da se vratimo temi ponude za Merkator jos nisu zatvorene bice za nekoliko dana koliko znam a sto se tice Istra-benza oni imaju vlasnicki udeo u toj kompaniji pre nego sto je Miskovic bio i zainteresovan za kupovinu tako da jedino sto su ga ispalili je bila ona samoposluga u Ljubljani sto i nije nesto .Jedino sto moze da uradi vlada je da spreci dalje investicije Janeza u Srbiju a nece sigurno sprovoditi selektivnu nacionalizaciju slovenacke imovine sto ni ludjim likovima od Voje ne bi palo na pamet .Nego sa kojom jos to drzavom Srbija ima reciprociotet u razmeni kapitala sa Italijom ,Nemakom Rusijom SAD ,Hrvatskom ,BiH ? nema ni sa jednom te price o reciprocitetu su jeftina demagogija koja sa najosnovnijim principima ekonomije nema nikakve veze
 
porin50:
Ne znam koliko je Srbima ukazano na NATO prednosti
i nedostatke. Međutim ulaskom u NATO Srbija će dobiti
sigurnu i 100% obranu zemlje. Nitko ne brani Srbima da
odluče suprotno na referendumu. Moje je mišljenje da
takvo pitanje mora biti riješeno referendumski. Odbijanjem
svega i zatvaranje u sebe dovest će do samoizolacije i
nazadovanja.
Ајд` пробај мало да будеш Србин, макар на 5 минута... и добро уђи у улогу... размисли па кажи то опет... има нас и којима је НАТО убио драге људе!
 
KoscheiBesmertnii:
Ајд` пробај мало да будеш Србин, макар на 5 минута... и добро уђи у улогу... размисли па кажи то опет... има нас и којима је НАТО убио драге људе!
S te strane si u pravu, moralno je biti protiv.
Ali držim da je NATO isključivo vojna komponenta.
Napad na Srbiju je potekao od SAD i njihove politike.
 
svetolik trpkovic:
ovo za kafanu i dinar si u pravu video sam svojim ocima doduse ne svi al sve jedno da se vratimo temi ponude za Merkator jos nisu zatvorene bice za nekoliko dana koliko znam a sto se tice Istra-benza oni imaju vlasnicki udeo u toj kompaniji pre nego sto je Miskovic bio i zainteresovan za kupovinu tako da jedino sto su ga ispalili je bila ona samoposluga u Ljubljani sto i nije nesto .Jedino sto moze da uradi vlada je da spreci dalje investicije Janeza u Srbiju a nece sigurno sprovoditi selektivnu nacionalizaciju slovenacke imovine sto ni ludjim likovima od Voje ne bi palo na pamet .Nego sa kojom jos to drzavom Srbija ima reciprociotet u razmeni kapitala sa Italijom ,Nemakom Rusijom SAD ,Hrvatskom ,BiH ? nema ni sa jednom te price o reciprocitetu su jeftina demagogija koja sa najosnovnijim principima ekonomije nema nikakve veze

ne razumesh tripko ko po obichaju... jel' znash tripko kako se danas vodi politika u svetu... neko ko misli da je jak kurchi se ko one dileje dukljani...i onda samo ode jedan chovek i kazhe ima dve tri rechi i oni namah promene stav....ko jeremic sto je otisao one noci.. sa slovencima ima da bude onako kako jedino moze... sve zakonski al' qaranje...finansijska svaki dan, pa zaustavljanje kamiona na prelazima po deset dana dok im se ne pokvari roba... sve je to shkola koje su npr. francuzi radili, pa i shvabe kad im neshto nije odgovaralo u tom "reciprocitetu"... e onda dolazi rupel il nekim mandov sa planine i ima da se nakloni voji pashi i kazhe ok... :)... ma videcesh i sam. naravno da nikom nije cilj da ugasi slovenachke investicije u srbiji... samo da se zna red.

inache muzh i zhena slovenci kad odu na ruchak il' vecheru u kafanu, ako su oboje ekonomski samostalni i imaju dobar posao...u najmanje 50 posto sluchajeva placaju odvojeno rachune...
 
Шон:
aj videcu te za dva meseca... seti se ovog komentara...:D:D:D

Има ту једна велика "незгодација" са Јанезима... они су се као историјски доказани бечки кочијаши и слуге ВЕОМА ЗАТРЧАЛИ па су за рачун аустроугарског капитала отрчали на Космет И БАН-БАДАВА ПОКУПОВАЛИ СРПСКЕ ФИРМЕ ОД ШИПТАРА... па када су начули да то ипак неће ићи тек тако - ондаК су хитно послали своје као бајаги УН војнике на КиМ... у ствари да чувају од Срба отету имовину коју су они лично отели у дилу са шипосима... и они су се, нормално, први огласили да ће признати "независност косове"........

Е, сада, ти си лепо приметио да има овде у Србији да попију "живана до балчака"...
јер када им Шумадинац буде утер'о има очи да им испадну оне слугерањске.....грамзиве... несите......халаве........
 
malaaleja:
Naziv teme:Demokrate bi Srbiju da uvedu u zlocinacki NATO bez referenduma!
.....................................................................................................................

Ne bi me cudilo ako nas(ne daj Boze opet bombarduju) da kazu: "pa nasi su nas bombardovali" itd i tsl. ;)

То им више НЕЋЕ пасти на памет - рек'о им Баћушка да се више не шале главом!
 
svetolik trpkovic:
Nije ti ovo Lj&S da pises o seksualnim pomagalima koje koristis sa partnerom mislim ako vama to pomaze super al ne moras svoje gadosti deliti sa svima ovde :?
Tripko,ja koristim blagodeti koje pružaju prirodni lubrikanti,tako da su Zlovenci van mog interesovanja. :D A,nisi mi odgovorio što su ti toliko dragi,ili što misliš da ih treba pustiti da kradu po Srbiji?Naprimer,grade bez dozvola ''Merkator'' u Nišu...misliš li da taj objekat treba da se ruši? ;)
 
Karlito Brigante:
Tripko,ja koristim blagodeti koje pružaju prirodni lubrikanti,tako da su Zlovenci van mog interesovanja. :D A,nisi mi odgovorio što su ti toliko dragi,ili što misliš da ih treba pustiti da kradu po Srbiji?Naprimer,grade bez dozvola ''Merkator'' u Nišu...misliš li da taj objekat treba da se ruši? ;)
pas ao je bez dozvole ondak treba mada tu nije toliko njihova krivica koliko onih koji komplikuju dobijanje dozvola kao i onih sto ih pustaju da grade divlje ako je to istina ,nisu mi dragi nemam nikakve veze sa njima al nisam primetio da "kradu po Srbiji " cak su i zaposlili dosta ljudi i ulozili dosta para ovde sto je svakako za pohvalu ,a i novi Mercator mi je preko puta kuce pa i licno imam koristi od njih al kao sto rekoh ako posluju protiv zakonito treba ih sankcionisati kao uostalom i bilo koga drugog .
 

Back
Top