Decko/devojka? :)

Da li biste prevarili svoju ljubav samo zato sto vam se neka/neko drugi svideo?

  • Da :'(

    glasova: 28 24,8%
  • Ne :lol:

    glasova: 85 75,2%

  • Ukupno glasova
    113
  • Anketa je zatvorena .
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

Не.
Да.
/
Не. Не.
Не.
Да је жена добра, и Бог би је имао. Дуге везе су бзвз, прође ти младост да би на крају схватио да је то већ одавно навика. Кул је пробати бити са неколико девојака одједном, али то није варање јер у том случају заправо ниси ни са једном стварно него са сваком онако ради те неке форе.
 
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

Sto se tice mene; ja imam devojku, vec osam i po meseci smo u vezi i super mi je! Jako sam zadovoljan njom i ne bih je prevario nikada!! Planiram da ostanemo dugo zajedno, veeeoooma dugo, pa i dok nas smrt ne rastavi! Osecam bas puno prema njoj i stvarno je divna! :lol: :heart:

Imam.
Da li sam zadovoljna?...jesam.
3 nedelje.
Nista ne planiram(duze veze, pa ne)
Ne.
Zivim za trenutak, ne razmisljam previse(sto ne znaci da se ne pazim!), lepo mi je s njim, i kad smo zajedno, nama je kao u...baaajci:mrgreen: i za kratak period smo doziveli puno lepih stvarii:cool:
 
I to se uči. :) Življenje života.
Eh, probaj poeziju nadrealizma. Divna je i lepo utiče na raspoloženje. (kako-kad nekad me i rastuži)
Npr. Elijar, Desnos, Aragon :D

Hoću, previše sam se zakačio za romantizam... i to bajroniste... a pesimističnih sam pogleda, tako da sve ubija zajedno...
sada sam odlučio da malo svjetlosti i dinamičnosti unesem u svoj život...
 
Hm, nemam dechka i ne planiram da ga imam u skorije vreme. Volim duze veze al se ne opterecujem time, i sigurno ne mashtam o tome kad upoznam nekog lika koji mi se svidi. Sad sam u fazonu shema i shemica, i ne vidim neki skoriji napredak... I uzivam. 8)
 
Ма све сам го индијанац ти у Београду... фрајери су џибери, рибе су јаднице и нема ту 'леба ни од једних ни од других :)
 

Back
Top