Decko/devojka? :)

Da li biste prevarili svoju ljubav samo zato sto vam se neka/neko drugi svideo?

  • Da :'(

    glasova: 28 24,8%
  • Ne :lol:

    glasova: 85 75,2%

  • Ukupno glasova
    113
  • Anketa je zatvorena .
Samo nastavite sa catom i spamom pa ce da pucaju kazne...

A sad da se potsetimo zasto je otvorena ova tema:

Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!


Sto se tice mene; ja imam devojku, vec osam i po meseci smo u vezi i super mi je! Jako sam zadovoljan njom i ne bih je prevario nikada!! Planiram da ostanemo dugo zajedno, veeeoooma dugo, pa i dok nas smrt ne rastavi! Osecam bas puno prema njoj i stvarno je divna! :lol: :heart:
 
Samo nastavite sa catom i spamom pa ce da pucaju kazne...

A sad da se potsetimo zasto je otvorena ova tema:

Malo smo skrenuli sa teme ali nema veze, vodi se normalan dijalog o bolu, uživanju, duševnim stanjima, a sve je povezano sa djevojkom/dječkom... tako da i nismo mnogo otišli, bolje nego da otvaramo novu temu koju će zatrovati glupim komentarima...
 
Da li imate decka/devojku?
Da li ste zadovoljni njome/njime?
Koliko ste dugo zajedno?
Da li planirate da budete duze u vezi i da li volite duze veze?
Da li biste varali svoju voljenu osobu?
Pisite sve sto je vezano za vasu vezu i za vasa osecanja, ono sto smatrate da bismo smeli znati!

Sto se tice mene; ja imam devojku, vec osam i po meseci smo u vezi i super mi je! Jako sam zadovoljan njom i ne bih je prevario nikada!! Planiram da ostanemo dugo zajedno, veeeoooma dugo, pa i dok nas smrt ne rastavi! Osecam bas puno prema njoj i stvarno je divna! :lol: :heart:

zasto niko ovo ne kaze za mene!!!ali da ja cujem..
hehe

nemam decka,ne bi ga prevarila,volim duge veze,,,iako ih nisam bas nesto i imala!
 
1.da
2.tu i tamo
3.8 dana
4.ne, zawisi
5.zawisi, jednog nikada, al nije moj...
Imam kratke weze, za nikoga se nisam wezala, jer wolim samo jednog choweka, njemu bi ziwot dala
nikada ga nebi prewarila i rodila bi mu 7 sinowa (wec im znam imena:lol:)
al newerujem da cu ikada biti sa njim, jedino shto me teshti jeste to da on zna da cu uwek biti tu za
njega, drugima nishta neobecawam, niti ne i neshto zanimaju...
:heart:
 

Back
Top