Dečji crteži

"Mala" ima 13 godina. Ovo je crtala bas tog dana kad joj je bio rodjendan. Jel se secas da sam postavila pitanje o pastelama na Likovnoj umetnosti? Ovo je njen prvi rad pastelama.
 
Ja imam gomilu...cuvam cele blokove u kojima crta. Nekako mi je zao da bacim bilo sta sto je ona napisala ili nacrtala. :roll:

Evo svezih...

Snesko Belic 26.12.2006.



Ovo ne znam sta je :roll: , ona spava pa ne mogu da je pitam... :wink: Lici na devojcicu i neizbezno slovo A .

 
Ovo je crtao moj sin(5)........boja razlivena na staklo pa prsticima.Prva slika je SpongeBob Schwammkopf (sundjer Bob).Druga slika (abstrakte ) neznam tacno sta predstavlja..ali mi se dopada
img00017db.jpg
img00023yz.jpg
 
Ja bih volela kad bi ovde jedan tata postavio crtez Mona Lize koju je uradio njegov sin sa 13 god mislim.E to kad sam videla - slogirala sam se! :D Ajde tata!!!
Inace klinci su vam super,ima sjajnih radova!
 
hocu! hteo sam i pre, al mi nije dao.. pristao je tek posto sam mu dao tvoj post da procita :)
ali, ja sad kod sebe imam samo ovu nedovrsenu, kojom nije zadovoljan (ne dopada mu se kako je uradio lice).. ona kojom je zadovoljan je kod njega.. da, 13 godina je imao:



to je bila jos ova faza.. malo je losije slikano, ali vidi se:

 
:shock: :shock: :shock: Neverovatno. Mislim, savrseno je. Koliko godina sada ima? Hajde ako mozes, postavi neki koji je skoro crtao.
Cuj, "malo je losije slikano..." - dete je genije.
 
Ma kakvo crvenjenje bre! Pusti skromnost, ja sam iskreno odusevljena. Jedva cekam da vidim jos neki crtez. Postavi i neke kad je bio mali, ako ste sacuvali.
Koju ce skolu upisati posle osnovne? Neku na tu foru?
 

Back
Top