Deca ne veruju u evoluciju

Ne sećam se da sam tražio tvoje mišljenje i analizu moje ličnosti. Inače ne leži ti analiza. Što bi rek'o naš narod ...k'o Maksim po trnju. Imam jedno pitanjce za tebe: znaš li ko je Maksim?

netje to bit po trnju...
tj.
sto bi mene bilo briga za tvoj...krhki ego...

to..."opazanje" koje si iznio je...samo tvoje...
ili imas neke statistike koje kazu nesto
o korelaciji IQ- a i religijskih uvjerenja?
:mrgreen:
 
Prvo, zašto misliš da se vernici teše time što je neko zatucan? :dontunderstand:
Drugo, ovo nije tema o ateizmu. O ateizmu tema već postoji.
Treće, navedeno jeste primer ateističke dogme, koje se pridržava deo ateista.
Četvrto, smatram da je priča u potpunosti izmišljena.

Zato sto ignorisu sliku u krupnom planu i fokusiraju se na sitne detalje koji potvrdjuju njihova verovanja, dakle konfirmaciona predrasuda, prica ne mora da bude izmisljenja, pa cak i da jeste, verovatno postoji jedan realan primerak onog sto je doticni naveo. Medjutim, ono sto se cesto zaboravlja je to da se iza te te dogme krije znanje koje se moze ravnopravno komunicirati i sporiti, za razliku od religiozne dogme.
 
Zato sto ignorisu sliku u krupnom planu i fokusiraju se na sitne detalje koji potvrdjuju njihova verovanja, dakle konfirmaciona predrasuda, prica ne mora da bude izmisljenja, pa cak i da jeste, verovatno postoji jedan realan primerak onog sto je doticni naveo.
Koja to verovanja potrđuje to što je neko zatucan? :eek:

Medjutim, ono sto se cesto zaboravlja je to da se iza te te dogme krije znanje koje se moze ravnopravno komunicirati i sporiti, za razliku od religiozne dogme.
Koje znanje stoji iza dogme da je nešto tačno čim je ateističko? :dontunderstand:
 

Back
Top