DEBATNA ARENA 1

divlja-u-srcu:
Šaptač:
:lol:
"Forum je jedno veliko zezanje" :lol:
Ajde neću ništa da ti odgovorim, ispašće uvreda...

Ma idi, molim te! :P

Tebi baš sve treba crtati?
Misliš da ti neko brani da se zezaš i ubijaš dosadu na forumu? Samo, radi to u sekcijama predviđenim za to. Imaš lepo svaštaru, tinejdžere itd., pa tamo do mile volje pretvaraj svaku temu u chat.
 
kojote:
- Redigovanje tvog debilnog teksta je bila cista
racionalisticka intervencija!
- Nisam imao motiv da se "bolje odbranim" od tvog fundamentalizma. Ti zvucis kao da si u DRUGOM STANJU!
Slab sam prema gravidnima.
- Ajde bre, nisi ni malo preterao. To je tvoj maksimum. Stvarno nisi znao da si me promasio?!
Ja tebe ne zelim da "gadjam", iz prostog razloga
sto te, sigurno, ne bih promasio.
Vise od onoga, sto si samom sebi uradio, nije ti potrebno.
Ili mozda jeste?!

Eto, vidiš da uopšte nije teško. :D
Sad samo još probaj da malo artikulišeš misli i mani se plačip*čkaste metafizike, pa razgovaramo ko ljudi.

Pogledaj, ja tvoj citat nisam izmenio, ajde probaj sad ti.
 
nije_lako:
anakin:
znaci....vama je sasvim redu sta kojot radi po forumu?
chat, lupetanja, vredjanja, muvanja....?
Upotrebiću izraz "tovari te jer se primaš "... i to vrlo uspešno spolja gledajući. Ako ti na PP šalje lascivne poruke i sl. to reši sa administratorom. Ne moraš da repliciraš na svaku njegovu provokaciju.
Batica Kojote ima "bubrege" i odlično se zabavlja...

:lol: :lol: :?: BINGO! :lol:
 
Šaptač:
divlja-u-srcu:
Šaptač:
:lol:
"Forum je jedno veliko zezanje" :lol:
Ajde neću ništa da ti odgovorim, ispašće uvreda...

Ma idi, molim te! :P

Tebi baš sve treba crtati?
Misliš da ti neko brani da se zezaš i ubijaš dosadu na forumu? Samo, radi to u sekcijama predviđenim za to. Imaš lepo svaštaru, tinejdžere itd., pa tamo do mile volje pretvaraj svaku temu u chat.

Slusaj druskane, ja bre do juce nisam znala za tvoje postojanje! Mislim da je time sve receno, a posto tebi ne treba crtati...evo tebi jedan moj dobrocudni plez...:P
 
divlja-u-srcu:
Slusaj druskane, ja bre do juce nisam znala za tvoje postojanje! Mislim da je time sve receno, a posto tebi ne treba crtati...evo tebi jedan moj dobrocudni plez...:P

Šta je rečeno time što do juče "nisi znala za moje postojanje"? :lol:
Evo, priznajem da je, u ovom slučaju, i meni potrebno crtati. :D

Radi se prosto o tome da se nećeš ponašati na isti način npr. u diskoteci i muzeju. Isto tako, iako možda nije očigledno, nećeš iste stvari pisati u svim forumima Krstarice. U pravu si kada kažeš da forum ne treba apsolutno ozbiljno shvatati, ali ipak na svakom forumu moraju da postoje pravila ponašanja i bonton. Forum jeste javno mesto (iako virtuelno) i time nalaže neku kulturu ponašanja.

Isto kao što "u stvarnosti" imaš ljude koji nisu u stanju da svoje manire prilagode mestu na kome su se zatekli, tako i ovde imaš likove koji svojim lupetanjem bez pardona zagađuju svaku sekciju foruma (banalan primer: mali oglasi van mesta predviđenih za njih).

Eto, samo toliko.
 
Kelis:
Mi smo svi saznali za tvoje postojanje cim si se registrovala.
Ne pitaj me kako smo te prepoznavali... i kakav smo ti nadimak nadenuli
:twisted:


Evo ja ti poklanjam tvog omiljenog smajlija u tu cast!
vomit.gif
 
Kada vidim kuda ode ova debatna arena,
u Srbiji je jos i dobro kako ce biti...

Ms nikako da primeti da joj je u skoro svakoj poruci uvreda, a pronasla mi mali u recima,
necu nista da dodam jer ce ispasti da joj se udvaram,
situaciju sa pustim ostrvom mozda treba da realizuje,
citira ostale samo kao politicku kampanju i podrsku.

Za ostale , taman sam se ponadao kad je neko predlozio
kulturniji nivo ophodjenja , da ce bar malo truda da se oseti,
subota i nedelja i dali usamljenost ili vlaznost u vazduhu
ali docek u ponedeljak je katastrofalan.

Molim sve koji zele kulturnije da zive,
da se ne povedu za Ms i ostalima kojima se ponekad omakne neka nervozna ili uvredjujuca opaska,
pa rafal izazove rafal.
Uvredu samo oznacite i citirajte , ostali ce znati da
prepoznaju ko moze koliko.(Izgleda da ovde mora da se crta)
 
Tuzni_patak:
Kada vidim kuda ode ova debatna arena,
u Srbiji je jos i dobro kako ce biti...

Ms nikako da primeti da joj je u skoro svakoj poruci uvreda, a pronasla mi mali u recima,
necu nista da dodam jer ce ispasti da joj se udvaram,
situaciju sa pustim ostrvom mozda treba da realizuje,
citira ostale samo kao politicku kampanju i podrsku.

Za ostale , taman sam se ponadao kad je neko predlozio
kulturniji nivo ophodjenja , da ce bar malo truda da se oseti,
subota i nedelja i dali usamljenost ili vlaznost u vazduhu
ali docek u ponedeljak je katastrofalan.

Molim sve koji zele kulturnije da zive,
da se ne povedu za Ms i ostalima kojima se ponekad omakne neka nervozna ili uvredjujuca opaska,
pa rafal izazove rafal.
Uvredu samo oznacite i citirajte , ostali ce znati da
prepoznaju ko moze koliko.(Izgleda da ovde mora da se crta)



Ajde lepo mi sad reci Patak, kako sam te ja to uvredila kad samo upotrebljavam tvoje, a ne moje reči... 8) Čak šta više, lepo ti kažem da nemam ama baš ništa protiv tebe, a sad druga je priča, da li ti imaš nešto protiv mene :?
 
Eh patak sa koje si ti planete?! Mislim super ti je inicijativa ali zar ne vidis da ovdje nije poanta razmjenjivanje misli nego dokazivanje samom sebi kako si intelektualno superiorniji od drugih... Svejedno pozdrav za tvoj optimizam :)
 
argonaut:
Eh patak sa koje si ti planete?! Mislim super ti je inicijativa ali zar ne vidis da ovdje nije poanta razmjenjivanje misli nego dokazivanje samom sebi kako si intelektualno superiorniji od drugih... Svejedno pozdrav za tvoj optimizam :)


E , vidis , sta je trenutno poenta , nemora zauvek da ostane poenta.

Posto mora nekima da se naslika , nadam se da postoje
ljudi koji ce mi pomoci i naslikati crteze , ilustracije, stripove ,
samo da EGO pokret smiri agresiju na ove prostore.
 
ms:
Eto vidiš da ni tebi Šapče nije baš jasno koliku ti budalu praviš od sebe.

Evo ti samo iz ove teme, kako vredjas ljude.
Mada verujem da ces sad pitati , a gde si TI tu u pitanju.
Pa kako drugom tako i meni.

P.S. To je pretposlednja poruka Ms.
Poslednja je verovatno neka ironija ili tako nesto...
Nemoram da budem Van Gogh da bi oslikao tvoj slucaj..
 
Tuzni_patak:
argonaut:
Eh patak sa koje si ti planete?! Mislim super ti je inicijativa ali zar ne vidis da ovdje nije poanta razmjenjivanje misli nego dokazivanje samom sebi kako si intelektualno superiorniji od drugih... Svejedno pozdrav za tvoj optimizam :)


E , vidis , sta je trenutno poenta , nemora zauvek da ostane poenta.

Posto mora nekima da se naslika , nadam se da postoje
ljudi koji ce mi pomoci i naslikati crteze , ilustracije, stripove ,
samo da EGO pokret smiri agresiju na ove prostore.
definitivno sam na tvojoj strani ali pripremi se posto ces vjerovatno postati meta za napade svakakve vrste...
 
nije_lako:
anakin:
koja si ti pakost od coveka...
batica kojot je bolestan i ovo nema veze sa zabavom...
Izadji iz svog ugla i pročitaj postove nepristrasno, bez predrasuda: kao neko ko ne poznaje ni anakin ni kojota.
Toliko od ove pakosti od čoveka (i surutke i egomanijaka i ko zna čega ne još).

ja citao nepristrasno i bez predrasuda nisam primjetio tu puno kohones ....samo desperatni poziv za pomoc, o zabavnosti i humoru da ne pricamo- takav nacin umjetnickog izraza vecina ljudi prevazidje jos u ranom pubertetu
 
Kelis:
divlja-u-srcu:
Evo ja ti poklanjam tvog omiljenog smajlija u tu cast!

Drago mi je da znas koji mi je smiley omiljeni, i kako reagujem na vecinu tvojih postova...

:idea:

Pa ja samo hocu da pomognem, da izbacis to djubre iz sebe sto revnosno gajis, tu povrackicu, zato sam ti ga i poklonila da ti bude lakse! Znas kako je coveku lepse kad se IZRIGA! :lol: Al' sto ga izbrisa ? :?

:P
 

Back
Top