Davos 2024 i "Bolest X" - šta nam planiraju NWO sektaši....?!

Treba prezentovati sve i pa neka ljudi sebi postavljaju filtere , ali to je za tebe ve širi pojam !
Pa ne postavljavljam ovo na nauku , religiju i duhovnost.......
Očito da si pobrakao vrata !
Akcenat je na masi.
Mogu i ja odlučiti da zaspem sa 5 poruka dnevno nešto iz čega nije vidljivo nikakvo moje mišljenje niti stav.
Umesto da lepo ispečem pa rečem, propustim kroz filter, pa ostavim jedan, ali vredan, kvalitetan post,
pa me citiraju, pa se nastavi diskusija...pa dobijem orden krstarice za pozitivan učinak na temama...itd.:)
ili misliš da taj zadrti prgavluk čini korisnu stvar i predstavlja pravi alat za detekciju istine?:cool:...
kada ljudi shvate da je on jedina prava zavera među svim teorijama, tad će mislim mozak zaista krenuti ispravno da radi
hoću da kažem, ne mora "baba trla lan" baš ceo dan...;):lol::mrgreen: čak ima i jedna pesma, zove se "Stani i razmisli"....:cool:
 
Znaš ne smatram ovaj pdf za mnogo ozbiljan kao ni tvoje moderisanje ovde !
Meni ovo više služi za razonodu i kad natrčim na neki post koji miriše na VEF agendu 30 ili njihovo maslo , najlakše mi da ga prikačim ovde ( neka vrsta magacina ) neka stoji , možda će mi kasnije zatrebati u nekoj ozbiljnijoj raspravi na politici
A ti morališi i moderiši po ličnom nahodjenje to je tvoje pravo , jelte ! :bye:
 
Бивши глобални лидер ВЕФ-а , економиста, проф. Рицхард Вернер, објашњава како ће се – према његовим изворима – ЦБДЦ-ови на крају држати на микрочиповима имплантираним испод коже, а универзални основни приход ће се користити за подмићивање људи да прихвате ово грубо кршење њихове слободе, приватности и телесне аутономије.
 
Sta mislite, sta se nalazi u onim mlazevima cestica sto ih ispustaju NATO dronovi nad Srbijom? 🤔 Et, da ne brinete o dalekom Davosu, brinite o onom sto vam se desava nad glavama svaki dan. I recite, hvala gospodine Vucicu, sto ste od gradjana Srbije napravili nesvesne ucesnike u raznim eksperimentima.🤗
To se dešava još od vremena Tadića , Vučić je samo oberučke prihvatio to
Nemci su im odbili usluge jer navodno ne daju rezulate o toplotnom zagrevanju
Prem da je i jedno i drugo izgovor za nešto mnogo gore !
 
"Моја тврдња је да постоји вишеструка намерна токсичност уграђена у ове материјале."Према др Мике Иеадон-у, бившем потпредседнику компаније Пфизер, експерименталне ињекције мРНА које су масовно уведене од краја 2020. године наовамо биле су намерно дизајниране да изазову крвне угрушке, поред тога што имуни систем напада сам себе.
 
Ненси Пелоси је отворено подржала Агенду 21, октобра 1992.Агенда 21 („Агенда за 21. век“) је план Уједињених нација – покренут у јуну 1992. на Самиту о Земљи у Рио де Жанеиру – за микроуправљање свим аспектима људског живота, постављањем командне и контролне структуре око свих планетарних ресурса, под маском решавања глобалних еколошких проблема.Агенда 2030 је само прекретница шире „Агенде за 21. век“, познатије као Агенда 21.
 
To se dešava još od vremena Tadića , Vučić je samo oberučke prihvatio to
Nemci su im odbili usluge jer navodno ne daju rezulate o toplotnom zagrevanju
Prem da je i jedno i drugo izgovor za nešto mnogo gore !
Rek'o Vucic - njima radite sta hocete, samo mene ne dirajte i sve ok 🤗 A oni su moji robovi, moja marva, vecinu sam upleo u kriminalne radnje - pa sve i da hoce da se bune, ne mogu - haha, koji sam ja megakralj 🤗 stas, natural selection
 
Три професионална фудбалера колабирају на терену усред утакмице, уживо на ТВ-у, за недељу дана.„
Светски фудбал је, нажалост, био предмет толико узнемирујућих сцена на терену у последњих неколико година.
Египат: Нападач Модерн Футуре ФЦ, Ахмед Рефаат, колабирао је у мечу против Итихада у понедељак 11. марта.
Како се наводи у саопштењу његовог клуба, Рефаату је "срце стало више од сат времена, упркос свим покушајима реанимације".
Јужна Африка: Везиста Орландо Пајратса, Макхехлене Макхаула, колабирала је у мечу против Хунгри Лионса у суботу 16. марта, „након што се жалила на болове у грудима и кратак дах“.Аргентина: Везни играч Естудијантеса де ла Плате, Хавијер Алтамирано, доживео је напад на мечу против Боке Јуниорс у недељу 17. марта.
Да ли се неко сећа да се ово тако често дешавало пре увођења експерименталних ињекција мРНА?
 
Sve dok se uništava priroda virusa će biti.
Virusi su isto deo prirode .
Uvek ih je bilo i biće ih . Kruže planetom i mutiraju !
Ali priroda je isto kao protiv težu stvorila imuni sistem da ih prepozna , uništi, zapamti i stvori anti tela protiv njih
Problem nastaje kada ljudi preuzmu ulogu prirode i sve u svojoj pohlepi i gluposti počnu da eksperimentišu sa prirodom i da izigravaju " Tvorca "
Pak sve u funkciji i sticanja bogatstva i smanjenja ljudske populacije iz straha da je planeta prenaseljena .
Planeta zna sama kako rešava takve stvari kad za to dodje vreme !?
 
Ne sumnjam da će kod nas opet biti bar dva miliona onih, koji će poverovati kako je virus X prešao sa tasmanijskog vuka na čoveka i onda se raširio za mesec dana po svim državama sveta (severne polulopte svakako).
A vakcine ovaj put već spremne...
pitanje je šta je u vakcinama...nekad ih zovu operativni sistem koliko sam čuo...
 
Biće sklonjen.
Treći svetski rat je nešto što je davno planirano, još sredinom devetnaestog veka, posle neuspelih revolucija 1848. godine.
O njemu je pisao i Albert Pajk, kao i o dva rata pre njega.
Svaki planiran rat mora da bude kontrolisan, da ne bi nastradali oni koji stoje iza njega i vuku konce.
Zato je neophodno da se kontrolišu vlasti obe sukobljene strane.
Najbolji primer su naši sukobi, gde je vlast Srbije (i lažna opozicija), oličena u Slobi (i Vuku) dovedena sa zapada i gde su sukobi bili strogo kontrolisani: najpre u Sloveniji, pa kada su završeni u Sloveniji - onda počinje u Hrvatskoj, kada je zamrznut sukob u Hrvatskoj (da se Hrvati obuče i naoružaju, a Srbi što više isele) onda počinje u BiH, pa tek 1999. bombardovanje Srbije i okupiranje Kosova.
Mogli su oni sve istovremeno da gurnu na Srbe, ali tada je postojala opasnost da, u takvoj očajnoj situaciji, Srbi budu mnogo odlučniji i jedinstveniji u odbrani svojih nac. interesa i da se pojave pravi Srbi na vlasti, umesto njihovog agenta Miloševića.
Pored toga, dato je vreme petoj koloni da rovari i cepa jedinstvo naroda, jer je pritisak na Srbe bio doziran.

Isto je sada sa Rusijom.
Na vlast u Rusiji je doveden Putin, kojeg je postavio KGB, a koji je, od revolucije - bio samo jedan ogranak Mi6.
Putin izigrava velikog Rusa, ali politika koju vodi, a sada i način vodjenja rata - nije po volji pravim Rusima.
Kako Rusija ima nuklearne bombe, poslednje što treba bandi sa zapada koja rukovodi dogadjajima iza kulisa - je da neki Pravi Rus u vojsci, zvekne koju na Londonski Siti, ili Vatikan (ili, ne daj Bože - na vile onih koji su na vrhu piramide).
Da bi bili sigurni u to - šta moraju da urade?
Da potencijalne Prave Ruse sklone iz vojske.
Za to je poslužila lažna pobuna (i smešna, tehnički gledano) Vagnera, koju su Pravi Rusi podržali - a onda svi od reda sklonjeni iz vojske.
Ostali su samo beskičmenjaci, koji će slepo slediti Putina u ovom besmislenom prepucavanju na frontu, dok zapadnjački avioni kontrolišu i snimaju sve položaje ruske flote, avione i sl i dok bagra sa zapada otvoreno ratuje protiv Rusije, a Rusija ne mrda ni prstom protiv njih.
Istovremeno je Vagner prebačen u Belorusiju, gde će zvanično uvežbavati njihovu vojsku, a u stvari plesti mrežu saradnika u vojsci, koji treba da pučem sklone Lukašenka (trajno, mora biti ubijen).
Zato je sklonjen Prigožin, koji je lični prijatelj Lukašenka i koji bi možda učestvovao u udaru, ali ne bi dozvolio Lukašenkovo ubistvo.
Kao povod može da posluži neki incident sa Belorusijom, gde Lukašenko ne bi dozvolio uvlačenje Belorusije u sukob u Ukrajini, a onda bi ga grupa "gnevnih patriota oficira" sklonila sa vlasti.
Belorusija svakako mora biti uvučena u sukob, tako je planirano, kao i napredak ruske vojske napred na zapad, sve do Nemačke.
Rusija će uzeti celu Ukrajinu da bi mapa 10 regiona nwo bila u skladu sa projekcijama UN.....mi nismo u ruskom regionu prema planu...zato Vučić stalno sluša zapad iako namiguje Rusiji i Kini...

1711136457051.png
 
Rat je već počeo.
Već su bila dva, pa se vidi obrazac po kom se odvijaju - dve godine uvoda, četiri godine žestokih ratovanja (simbolika brojeva 2 i 4, koji su brojevi Kršćanskog Boga).
I sv. rat - dve godine Balkanskih ratova, četiri godine opšteg Evropskog rata.
II sv. rat - dve godine nemačkih aneksija i lakih osvajanja, četiri godine najkrvavijih sukoba, posle napada na SSSR.
Sada već imamo dve godine uvoda, a od sredine ove godine kreću žešći sukobi - i sa Rusijom i sukobi Muslimana i Kršćana u zapadnoj Evropi.

Zato je sve dozirano, kao i ovi sadašnji sukobi širom sveta.
Primećuje se ruka iza scene.
Sukob Izraela i Hamasa, ali ne i Hezbolaha, niti bilo koje države, arapske.
To će tek kasnije da usledi, kada oni provere da li su svi akteri pod kontrolom i da li izvršavaju zadatke onako kako im je naloženo.

Za Englesku ne znam, ali uništenje Vatikana (Rima) je najavio još sv Jovan Bogoslov u Otkrivenju.

Uskoro će se videti šta je istina.

I jedini vladar koji nije pod kontrolom globalističke crvene bande.
Nažalost, neće to još dugo biti.
sve ok samo Jovan Bogoslov je bio pod nekim psihoedlicima kad je pisao jer Otkrivenje je takva papzjanija nesuvislih misli i vizija da to niko živ ne može da rastumači...da mu je Bog dao viziju koja treba da nam pomogne to bi bilo mnogo lakše za protumačiti...
 
Светски фармери служе на првим линијама борбе за слободу против неизабраних глобалистичких тоталитариста, који – под заставом Нет Зеро/Агенде 2030 – покушавају да стекну потпуну контролу путем контроле глобалног снабдевања храном.
ko kontroliše hranu kontroliše ljude reče Kisindžer svojevremeno
 
Virusi su isto deo prirode .
Uvek ih je bilo i biće ih . Kruže planetom i mutiraju !
Ali - ne.
Virusi su delovi živih bića (svih), koji služe za prenošenje informacija neophodnih za rad organizma.
Od dela gde se stvaraju idu do ćelija, tamo se kopiraju i pri tom kopiranju mogu da nastanu greške, koje dotični virus pretvaraju u štetan, jer prenosi pogrešne informacije.
Kao i kopir-mašina - odštampa veći broj ispravnih stranica sa tekstom, a na nekim pogreši, pa se takav tekst može pogrešno protumačiti.
Ono što je bitno: na ljudskim ćelijama se mogu kopirati samo ljudski virusi, samo oni koji nisu preterano promenjeni (a koji bi mogli biti opasni, pa čak i smrtonosni) i zato ne postoje smrtonosne a jako zarazne virusne bolesti.
Nije moguće kopiranje neljudskih, recimo: životinjskih virusa.
Otuda je ova priča o virusu koji je prešao sa slepog miša - obična baljezgarija.
Isto tako je besmislena i priča o iskorenjivanju virusnih bolesti, jer je to moguće samo umištenjem ljudske vrste u celini.
Nema ljudi - nema ljudskih virusa, pa ni onih koji postaju štetni.
 
Rusija će uzeti celu Ukrajinu da bi mapa 10 regiona nwo bila u skladu sa projekcijama UN.....mi nismo u ruskom regionu prema planu...zato Vučić stalno sluša zapad iako namiguje Rusiji i Kini...

Pogledajte prilog 1519127
To je možda izgled posle rata.
Uskoro će Ukrajina kapitulirati, a onda će gurnuti na Rusiju - Poljsku i Češku, a možda i baltičke divove.
Sve do Nemačke...
 
U ovima je virus Side, najverovatnije, jer posledice ukazuju na to.
A i bez njega su mRNK vakcine jako štetne.
slutim na osnovu raznih teorija zavere koje sam ispratio da je u pitanju nešto mnogo crnje od depopulacije ...mislim da je cilj porobljavanje ljudi na telesnom nivou...prisilni transhumanizam...ne zovu tvorci ovih vakcina džabe ove vakcine operativnim sistemom...
 

Back
Top