danasnje zene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.

sta vi mislite o tome ?

sve su bre take...ljubi ih cika slonce :lol:
 
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.

sta vi mislite o tome ?


Mislim da ti ta krenpita od pokvarenih jaja jer ima dosta udatih zena pored zdravih muskaraca kojima jos uvek stoji sve pravo i bez novcanika :roll:
 
kunem se, al' najstvarnije, da sam ja uvek vise voleo krempitu nego sampitu... i to mi je uvek nekako izgledalo kao neko nadmetanje... krempita protiv sampite... mancester protiv liverpula... barselona protiv reala... zvezda pritv Partizana... i uvek sam ulazio iz dvojke u dvojku... dve krempite, pa dve krempite... i posle kad mi bude muka, majka mi kaze: rile, sine... to je secer... ne moze kol'ko oci 'oce...
 
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.[b/]

sta vi mislite o tome ?


to je netacno.
Mada zavisi kako te zapane drustvo.ja imam najmanje 5 drugarica koje onako cekaju da upoznaju nekog 'finog i pristojnog' da se zaljube..Ne mora da ima nikakve specijalne vjestine niti ljepotu..ono stvarno bi bilo pozeljno da radi ponesto i da je sposobniji po prirodi...u smislu....da ako ostane bez jednog posla moze se latit kakvog drugog bez da ne kukumavce pola godine...ili da ona mora ici da mu posa' trazi...

Eto.

A jedna mi je rekla,divna cura (ona je malo starija sedamdeset i neko god.)kaze spustili su se kriterijumi toliko,da je smo bitno da nije narkoman i alkoholicar,sve drugo se da regulisat,ona radi im dobru platu...
 
kunem se, al' najstvarnije, da sam ja uvek vise voleo krempitu nego sampitu... i to mi je uvek nekako izgledalo kao neko nadmetanje... krempita protiv sampite... mancester protiv liverpula... barselona protiv reala... zvezda pritv Partizana... i uvek sam ulazio iz dvojke u dvojku... dve krempite, pa dve krempite... i posle kad mi bude muka, majka mi kaze: rile, sine... to je secer... ne moze kol'ko oci 'oce...

'secer' voli secer...:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top