danasnje zene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sandy from Texas,
do u like to wear high heels, hon?

evo ti pa sam prosudi da li je vjeverica "danasnja zena" ili nije;

Squirrel_9.jpg
 
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.

sta vi mislite o tome ?

sta si se uvatila za zene, uvati nesto musko :P
 
evo bicu ozbiljna, vidim da ti nije do zezanja.
sve ti to lepo primecujes, i sve jeste tako, ali je problem mnogo dublji i nije samo problem u zenskom svetu. a ti, kao predstavnica istog, ne bi trebalo da ga napadas vec da probas da sagledas te viseslojne probleme u drustvu i da pokusas da ga shvatis.
 
Krenpita nije vise vrema da se udas za nekog oa da zvis ako treba iz ljubavi sa njim i pod Jabuku.
Pusti te price sestro,jeste da je to sve lepo.slatko al` od ljubavi se ne zivi,mozdase deca prave od ljubavi.
Ne verujem da ce ti kad odes da platis zabaviste ili neke druge obaveze raci,,Nemojte mi smo tu iz ljubavi,,zato razmisli dvaputa sta ces da radis sa onim ,,bogatim kretenom.
 
ajde nemojte da smarate sa tim vevericama nego odgovarajte na temu :x

ajde, kad si navalila, da rezimiramo;
1. vjeverica sama financira svoje ljesnjake,
2. vjeverica ne nosi stikle (pa kako bi skakla s grane na granu u stiklama jbte?) kako bi nafatala bogatog muza
-------------------------------------
vjeverica koja sama financira svoje ljesnjake ne treba bogatog muza,
a samim tim ni stikle...osim ako joj se bas oce...stikala...
tako da - vjeverica ce sebi nadjetj. nasla je... vjeverca (ili neku drugu zivuljku) po svojoj mjeri, neopterecena stanjem na njegovom tekucem racunu. :cool:

zadovoljna? :D
 
ajde, kad si navalila, da rezimiramo;
1. vjeverica sama financira svoje ljesnjake,
2. vjeverica ne nosi stikle (pa kako bi skakla s grane na granu u stiklama jbte?) kako bi nafatala bogatog muza
-------------------------------------
vjeverica koja sama financira svoje ljesnjake ne treba bogatog muza,
a samim tim ni stikle...osim ako joj se bas oce...stikala...
tako da - vjeverica ce sebi nadjetj. nasla je... vjeverca (ili neku drugu zivuljku) po svojoj mjeri, neopterecena stanjem na njegovom tekucem racunu. :cool:

zadovoljna? :D

U redu je muz od veverice je ,,CIPIRIPI,, a on je poznata medijska licnost
dok mu zena sljaka sa drvete na drvo.
 
kako mozete da kazete da se od ljubavi ne zivi ?dobro ne zivi se , zivi se od para. ali i ljubav je bitna isto tako i mnogo je lepa stvar a ako vi neverujete to je onda jedino zato sto nikada niste ni bili zaljubljeni ...
 
slushaj ti stare koke..i zavrshicesh ko ostavljena polovnjacha,sa decom na ulici..ko svi su mushki glupi pa ce da misle da si tu iz ljubavi..kad se zasiti kupice neki noviji model,a ti vidi shta cesh bez njegovog kesha..ljubav,shta je to?jel se to mazhe na leba?..ma nemoj ni da se udash,baci se odma u prostituciju..tu je kesh8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top