DANAŠNJA MUZIKA

Boze, cime se vi opterecujete!
Svako vreme ima svoju muziku, bilo kakvo poredjenje nema puno smisla. I u svakom vremenu ima puno krsh muzike, tek par procenata ostane da se pamti - i to je ono sto je stvarno kvalitetno.
Neka svako slusa sta voli, a da li to valja vise zavisi od licnog ukusa nego od bilo cega drugog. Tek za koju deceniju uz pomoc istorijske distance moci cete da proverite da li ste nekad imali ukusa ili ne.
A porediti npr. Led Zeppelin i Masive Atack... sta to kome treba?
 
danashnja mjuza je sranje jedino su ostali dobri Deep Purple,AC/DC,THE ROLLING STONES WORLD'S GREATEST R'N'R band Iron Maiden ,a sadashnji gunsi su kesa... valjda... da im nema axla bili bi dno
 
dadkristy94:
Sta mislite o danjasnjoj muzici ?Ima li naslednika stare?
Da li u "danasnju" muziku spadaju i novi "rock" bendovi (sa OGROMNIM navodnicima na reci ROCK)... Jer, kad mi za ta gov.na neko kaze da su rock, ja bih ga naprosto zaklala rodjenim zubima... Taj "rock" je zapravo najobicnija pop muzika sa po nekom gitaricom... A ljudi (narocito devojke/devojcice) koji to slusaju misle da su neki veliki rokeri, pa nose ciklama starke... Fuj!
 
Stara muzika je naravno najbolja. Dansnja je sund.
Ali moje drugaricama ne vredi govoriti da je to sund. I onda puste neku sundericu i kazu "Jel znas ovu pesmu? A da! Zaboravila sam da si ti pankerka" i pocnu da se smeju. He,he. Mnogo smesno. Pod jedan: ja samo slusam pank i ne pozerisem se samo da bi neko reko "Eno onog narkomana"(retko ko bi uklavirio da je to pank). Pod dva: nemaju pravo da se podsmevaju bilo kakvoj muzici dok je ne upoznaju.
 
Tema ti je previse neodredjena(i pored sveg tvog objasnjavanja i dalje tako mislim)...I pre a i sad imas svega-solidnih, dobrih, losih stvari tako da mislim da ne mozes da generalizujes i trazis od ljudi da i oni prave poredjenja... I da imam jos 1 pitanje zasto ddjv otvaras toliko tema na forumu?! Ova tema ladno moze da se ubaci pod onu >Kako vam se svidja....<.....
 
Sta fali danasnjoj muzici?!
Ima puno dobrih bendova koji du danas nastali i koji dobro zvuce.. bili oni rock, blues, jazz ili bilo koji drugi pravac...
svi koji su na forumu ovde... ocigledno je da imaju internet.... pa uz malo znanja i zelje da se nadje nesto novo nije uopste problem.....
Nije Pink svet...... jbg...
 
Ja koliko vidim,i cujem,novih kvalitetnih bendova ima jako malo.Mislim da je potpuno idiotski porediti legende sa nekim novim fegetima.... Ranije je postojala raznovrsnost zanrova,i svako je nalazio nesto po svom ukusu od muzike koja je u to vreme bila aktuena,dok sad imas na raspolaganju od ovoga novog: Grand,Mtv sranja i neki nas "hip-hop" za koji sam primetila da svi "frajeri i ribe" slusaju....
 
Ja koliko vidim,i cujem,novih kvalitetnih bendova ima jako malo.Mislim da je potpuno idiotski porediti legende sa nekim novim fegetima.... Ranije je postojala raznovrsnost zanrova,i svako je nalazio nesto po svom ukusu od muzike koja je u to vreme bila aktuena,dok sad imas na raspolaganju od ovoga novog: Grand,Mtv sranja i neki nas "hip-hop" za koji sam primetila da svi "frajeri i ribe" slusaju....

ne kopaš dovoljno duboko, i to je tvoj problem
 
DANASNJA MUZIKA JE...

_-1.jpg
 

pa ajde ovako da pocnemo...

danasnja muzika -

i ti kazes "danasnja muzika nema naslednika stare"...
e sad, kako, zasto? uopste neki argument... al nemoj da bude zato sto je jim morrison umro ili slicno :D

mislim vake su price kruzile i za r'n'r 60ih... takve price kruze za bilo sta normalno i uvek ce..

muzika je ista, ljudi dolaze i odlaze

mislim ajde onda vako da gledam, ko jos moze bahu da se priblizi na orguljama? jon lord, ma nema on pojma...

sta je zapravo ta stara muzika? pleme pigmejaca, renesansa? sta?
 
mislim da sam shvatila sta je poenta ove teme:)
hehehe
dadkristy94 nas pita sta mislimo sta je bolje, mi odma shvatimo sta je ona pomislila dok je kucala to pitanje, i kazemo starije, onda krece prica kako ni ovo novo nije lose i dodjemo do killersa, tu ih ona malo nahvali, a mi smo trebali da ih odslusamo i da se slozimo i onda nesmetano da nastavimo da caskamo o njima i o tome kako ima nade za muziku.. koja je po mom misljenju postala .... bljak!
 

Back
Top