Данас у 22:00 на FOX телевизији Шутановац-Вучић

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sibinjanin j:
Pa to je ono "ej brate pa mi smo srbi kao cirilica ovo,ono jb o srbina koji se ne potpisuje ciril'com "
Potpisujem se ćirilicom i kad treba nešto lepo da izgleda, ali onako u brzini obično latinicom.
Jesam dobar Srbin
k010.gif
 
Chávez:
Ау ****** колику главу има овај Шутановац па ово је медицински феномен.Како ли је вуцара са собом није ми јасно...
Bar nije ugradio silikone u usta ko Vucic za blowjob al sve jedno je i Sule nije bas mio za gledanje ali pored Vucica mu nedostaci blede sto je dobro za njega.
 
urospo:
U jbt, pa otkad je Vucic za profesionalnu vojsku i ukidanje sluzenja vojnog roka? :shock:

Српска радикална странка се залаже за установљење војске као строго професионалне службе, што онемогућава њену зависност од било које политичке партије и уједно спречава да активни официри и подофицири буду страначки организовани или ангажовани.

Tо је од оснивања део програма СРС.
 
Вучић лепо каже да неће да раскидају споразтум о проласку страних трупа и партнество за мир јер су русија и Белорусија у програму. А и поштује се све што је претходна власт потписала.
Сада је добио подршку Американаца.
 
Chávez:
И ја се не слажем са њима по том питању. Нажалост немамо нити једну партију која је против стриктно професионалне војске.
А који су аргументи да војска не буде "стриктно професионална"?
 
Norma Kampl:
А који су аргументи да војска не буде "стриктно професионална"?
A šta će im argumenti? Procenili su da to ne želi da se čuje, ili bar da se bude isključiv po tom pitanju. I sad tupe naokolo. Kako još niste shvatili kako funkcionišu političari pred izbore, a kako posle izbora???
 
Norma Kampl:
А који су аргументи да војска не буде "стриктно професионална"?

Да не улазимо у неку дугачку расправу, Швајцарска је очигледно пронашла довољно аргумената за обавезно служење војног рока, где је сваки мушкарац обавезан да служи војни рок у периоду нешто краћем од годину дана и имају војску од неких 150.000 људи. Да, да - ОНА Швајцарска.
 
jomini:
A šta će im argumenti? Procenili su da to ne želi da se čuje, ili bar da se bude isključiv po tom pitanju. I sad tupe naokolo. Kako još niste shvatili kako funkcionišu političari pred izbore, a kako posle izbora???
Ма, не питам ја то због избора, знам добро какви су политичари пред њих (а и иначе), него ме доиста интересују неки разложни аргументи.

Швајцарска, речено тако, само по себи, ми није аргумент. Јер, тамо је све толико другачије, да не знам како се на било који начин друге државе , па и наша с њом могу поредити.
 
Alekasandar2:
Сада је добио подршку Американаца.
Ево питање, а ти нам одговори са да или не:

Да ли је Вашингтон идентификовао Сирију као део Осовине зла, и да ли се СРС братими са сиријском владајућом Ба'ас партијом
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top