Danas je 4 maj, godisnjica smrti Tita

Slažem se za Tita. Inače radi se o Vučiću.
102303662_1349183475268880_7803758953229189120_n.jpg
 
Evo priblizava se dan Mladosti , veliki praznik za sve mlade...tako bi trebalo.
Bez ikakve ideologije, jer su sve mrtve, dani su lepi , ljudi su mladi samo zavera ih moze uciniti ne tako sretnim kao sto trebaju da budu....

Kao srednjoskolac sam obilazio u parkicu dva spomenika, jedan je bio srpski , NOB, odlican za malu decu da vezbaju ravnotezu i zanimljiv sa fontanama pa da se prebacujes sa jednog na drugi deo spomenika, verujte mi em sto izgleda ostro em sto izgleda opasno ako se padne, ja ne znam kako su se osecali nasi roditelji...kad smo bili bas mali, ali nebo i zemlja u odnosu na danasnje klince u parkicu , a niko nije pao sto ce reci bili smo majmuni...vesti...

A drugi je bio Ruski spomenik vereniku Ane Karenjine...obelisk natpis nisam ni citao...lep spomenik za sedenje , tri reda kamenih stepenica odlicnih dimenzija...znaci 40 45 50

Mladi ne vide tu neku ideologiju, samo relativno umeren savez proslosti i sadasnjosti , istorijskog spomenika i odlicnog mesta za sedenje, druzenje, zaklon od sunca...a na otvorenom.. ili zaklon od pogleda...

Nece vam pruziti priliku da ucestvujete na nekom sletu i zaradite gratis majcu , to je bila nagrada za slet...Ali mozete uzivati u poseti i prirodi koja je prihvatljivo ugodna oko Kuce Cveca...
A i put do tamo i nazad u nekom drustvu ce vam biti ugodan...
Samo ne budite huligani...dosta nam je huligana u skupstini...i predsednistvu..
 
Ja sam ti pravi neideoloski Srbin iz tog vremena....
Znaci da prevedem ja smatram da je ukidanje 29og novembra kao narodnog praznika, velika greska i Srpski narod ce da debelo placa kazne za to...

A mene ne interesuje revolucionarni simbol 29og ako je ikad i postojao....ja sam ti svinjokolj brigada i to smatram velikom vrednoscu , ne u mesu ....u tradiciji...

Samo sto sam nebitan tip....pa ce Srbi da budu ono sto su sada....ne znam sta su...
Ti si klasičan primer latentnog komuniste.
 

Back
Top