Danas je 4 maj, godisnjica smrti Tita

Ko se ne odazove sebo je čitavu familiju.
Eto , sad si se upropastio , slagao si iz ideologije...a to povlaci da lazes svaki put kad je iz ideologije da bi izgledalo prihvatljivije...
Nebitno da li je sad pitanje ovo ili ono , sad si se deklarisao i to je tako...
Spreman si da lazes za svoju ideologiju samo tako , nije ti bitno sta.....sta moras i sta hoces..
 
Dobro je da je ovo napisano. Ovako razmišlja većina srpski komunista i drugih ekstremnih levičarskih partija. Zamislite da ovakav psihopata i budalla dođe na vlast šta bi , tako poremećen, uradio. Za početak trebalo bi ozbiljno razmisliti o zabrani ovakvih terorističkih i razbojničkih grupica. A ovog i njemu slične, preko veze i hitno, u Guberevac.
U Srbiji danas su 99% ljudi teske komunjare.

I ovi sto kao vole Tita, i ovi sto su kao cetnici.

Sve komunj.ara do komunjare koji se loze na nacionalizacije, Kastra i pljuju po privatnicima.

Svaka srpska vlast bi bila ista.

Zato su nam potrebni strani upravitelji, jer smo mi potpuno, ali potpuno komunjarska nacija.
 
Eto , sad si se upropastio , slagao si iz ideologije...a to povlaci da lazes svaki put kad je iz ideologije da bi izgledalo prihvatljivije...
Nebitno da li je sad pitanje ovo ili ono , sad si se deklarisao i to je tako...
Spreman si da lazes za svoju ideologiju samo tako , nije ti bitno sta.....sta moras i sta hoces..

Nisam.
To je skoro isto kao sad ako se ne odazoveš kad te pozove SNS.

Samo mnogo opasnije
 
Nisam.
To je skoro isto kao sad ako se ne odazoveš kad te pozove SNS.

Samo mnogo opasnije
Jel tebe neko nekad zvao?
Nemas pojma pa izmisljas....
Ovde smo zavrsili ne kod okota....to se ti prikrivas za okot....tamo ti je interes....a ovde si slagao da bi ocrnio ponasanje omladine tada....kao da su svi morali da budu sluge i dupeuvlakaci kao ti...nisu ....

Ja nisam ni zvan ni ucestvovao ,...ima ko je hteo pa se prijavljivao..
I odakle ta potreba da se rugas generacijama koje su tada zivele samo zato sto nisu bile naslednici silne predratne imovine....
 
U Titovo vrijeme je bila izgrađena zemlja. Šteta je što se na vrijeme nismo približili zapadu, što sa komunističkog sistema samoupravljanja nismo prešli na tržišnu ekonomiju. Dok je on bio živ to je još sve i funkcioniralo, kad je umro raspad sistema. 80-e su bile sa ekonomskog aspekta bile katastrofalne, to je i bio uvod u raspad države i kataklizmu devedesetih.
 
U Titovo vrijeme je bila izgrađena zemlja. Šteta je što se na vrijeme nismo približili zapadu, što sa komunističkog sistema samoupravljanja nismo prešli na tržišnu ekonomiju. Dok je on bio živ to je još sve i funkcioniralo, kad je umro raspad sistema. 80-e su bile sa ekonomskog aspekta bile katastrofalne, to je i bio uvod u raspad države i kataklizmu devedesetih.
I u Hitlerovo vreme je što šta izgrađeno
 
Ne izmišljam.
Čik se ne odazovi kad te targetiraju.
Ode pola familije u pritvor
Izmisljas jer nemas pojma, verovatno nisi ni ziveo u to vreme kao socijalna jedinka, morao si da trpis price familije i da glumis izgnanika...
Znam ja to , imao sam jednu budalu u porodici koja kad se posvadja sa rodjacima, ja moram da budem posvadjan sa rodjacima....totalna nebuloza, ali budala je budala...tako i ti , odajes sve oznake takvih
 
Izmisljas jer nemas pojma, verovatno nisi ni ziveo u to vreme kao socijalna jedinka, morao si da trpis price familije i da glumis izgnanika...
Znam ja to , imao sam jednu budalu u porodici koja kad se posvadja sa rodjacima, ja moram da budem posvadjan sa rodjacima....totalna nebuloza, ali budala je budala...tako i ti , odajes sve oznake takvih
Nažalost ne izmišljam i jesam živeo.

Da ti približim mnogo blažom verzijom.

Zamisli Belivuk da te isteruje na miting SNS.
 
Screenshot_20240504-185805_Samsung Internet.jpg



Screenshot_20240504-185735_Samsung Internet.jpg
 

Back
Top