dal' je ko cuo za nagradno putovanje firme woolline ?

super su ove slike bas je lepa azurna obala i sve to ali muci me to sto sa slika tvog putovanja nigde nema tebe...jedino ako si profesionalni fotograf ili tako nesto... ako ne nemojte da lazete ljude i da prodajete prazne price pogotovu ne srbima kojima je to preko glave,a i mojoj kevi koja je to dobila i treba sad da ide...
ubedjen sam da na ovom forumu ima nekog iz woollina koji je ostavio poruku kako je sve super a pri tome se potpisao pera mika zika...
:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
Ja sam bio pre dvadeset dana i nisam ni iz Woolline ni iz Črnja toursa.Možda treba biti i sumnjičav ali veruj da je sve to što sam napisao tačno i stojim iza toga.Jedini razlog što me nema na slikama je što ne želim da ispadne da se reklamiram ili da stavim nekoga iz grupe bez njegove dozvole a napravio sam preko 650 slika medjutim ima na njima i mene i mojih saputnika pa mnoge lepe fotografije samo zbog toga nisam stavio.Slikao sam i hotelsku sobu ali i te slike nisam postavio jer mi je bio bedak da gledate wc šolju,bide,krevet,tv,orman itd.Tako da su postavljene slike da nikoga ne eksponiraju ili uvrede što sam ih postavio na internet bez pitanja.Vama mogu lično poslati na vaš e'mail sliku sa mnom na njoj ako vam to nešto znači.
 
i opet da dopunim jer sam pažljivije procitao tvoj komentar-slučajno sam pretraživao posle povratka sa putovanja da li ima nešto o o prevozniku i agenciji i naleteo sam (doveo me google)na ovo pitanje o nagr. putovanju.Ako bolje pogledaš pitanje i odgovore videćes da osim jednog na forumu.net.hr koji je pozitivan jer su putovali preko njih svi ostali odgovori su bili neverica-negiranje-sumnje itd i samo zato sam se i prijavio na forumu krstarice da iz ličnog iskustva kažem kako je bilo na putovanju naše grupe.
 
Pazi sad ....z:hm:

Vecina ovih koji su se javili da komentarisu imaju po par postova ili su se kao Pirosi samo tada javili , nakacili ( lepe) slikice i vise ih nemaaaaaaaaaaa

Jedino Vanda ( kao jedina merodavna ) rece da ce neki njeni prijatelji ici i da ce nas obavestiti a ne nadjoh nigde komentar . Elem , dobila i ja pozivnicu ( hehe) i kako mogu da vodim 5 persona , nesto se mislim da pokupim bakice iz komsiluka :bob: , pa umesto da se setaju po ovoj zimi , lepo zene odsede , veceraju , ispricaju se i bas super :zskace:
E sad , Vanda , ima li vesti od tvojih prijatelja ??
Znam da onaj izlet u Istru funkcionise a sta je sa ovim ?

PS Molim odgovore od onih sto imaju bar 50 drugih postova . Agencije , odbijte !z:plez:
 
Моји пријатељи нису отишли јер нису добили визу!
Иначе, ови из агенције су их звали и били веома љубазни, али се могло ићи само почетком децембра, а тад су још биле потребне визе..
Ако их позову поново, отићи ће.
 
Tu sam ja,ali me niko ne proziva pa se ne viiiidiiim!Sinoc sam prosao pored Sava centra i video autobus Crnja toursa i ja mislim da im je to poslednje putovanje do maja meseca tako ako ides na prezentaciju verovatno spremaju grupe od maja do pocetka letnje sezone.


E bas lepo sto si se javio !z:) Imam par nedoumica u vezi tvojih postova .
Prvo slike -- ja znam da uvek imam problem na putovanjima ( a prilicno putujem sto privatno sto poslovno ) kad neku atrakciju hocu da snimim , da mi je vecito gomila drugih turista u kadru . E kod tebe , samo na par slikica imas po nekoliko kom na njima . Dali si ti to imao takvu srecu ? Zato , ako ti nije problem , posalji mi na PP , vasu grupnu sliku , jer predpostavljam da ste se vec ako ste dobili nagradu , i slikali za potrebe reklame kompanije

Drugo--Hotel koji si slikao , nisam mogla naci , ALI NIGDE , ni na jednom rezervacionom sistemu , a ima 3* , sto je malo cudno. Da nije promenio ime ?
Zatim , nekako sam shvatila , da ste bili tu stacionirani , i od njega svako jutro kretali u obilazak i uvece se vracali ? Jel tako ? I to je OK , ali treba znati .
Trece--Nekako se provuklo kroz tvoje postove , ali da ne bi bilo nepoznato , jedan dobitnik ide free , drugi placa valda 140 e , dorucak , vecera , smestaj , free.
Ali , izgleda da ste za obilazak svega , doplatili jos ( ko je hteo , a hteli svi --normalno ) ,
jos svaki po 140evra ?? Ukljucujuci i dobitnika !

Jesam ja to dobro skontala ?? Ne provociram , nego pitam !
Pozdrav z:)
 
Моји пријатељи нису отишли јер нису добили визу!
Иначе, ови из агенције су их звали и били веома љубазни, али се могло ићи само почетком децембра, а тад су још биле потребне визе..
Ако их позову поново, отићи ће.
Znam na osnovu iskustava nekoliko ljudi da je to ok...z:)
 
Jao ubiću se-pola sata kucam i kaže mi da nemam dozvolu za ovu poruku i da idem na refresh i da se ponovo prijavim i sve mi izbrisa...idem ponovo:
-kao što sam Branislavu odgovorio na slikama nema nikoga iz grupe jer ih nisam pitao za dozvolu da ih postavim na internet a tebi Iva šaljem sa *mene* na PP...grupnu sliku imam ali nisu za reklamu firme nego lično za mene pa i to ne ide na internet.Turiste na slici sam izbegavao a i gde sam ih slikao isto nisam postavio jer mi kvare fotografiju.Na kraju nisam ni slikao crkve kapele i svece jer ih je bilo previše pa su se i ponavljali.
-hotel je verovatno promenio ime jer sam na Google Earthu po povratku sa puta našao lokaciju i tu se zove Fratelli De Franco&C.Sas a šta mu to znaći nemam pojma a i u hotelu na zidu je bila obešena kao neka radna dozvola na ime Luciano Franco a mi smo vlasnika zvali Lučano pa je verovatno to bio raniji naziv a sada se zove hotel Capri.
-dnevni raspored je bio sledeći-ustajanje u pola sedam,dorućaku sedam i u osam polazak na neku destinaciju-povratak oko 19 sati i većera u 20 sati.Tako skoro svaki dan.
-što se cena tiće da razjasnimo:
dobitnik izvućen preko telefonskog broja imao je besplatno:putovanje sa vodičem i noćenje sa doručkom
neko sa prezentacije ko je bio sa njim plaćao je 32000 dinara ako je želeo da ide
ako je ustupio svoju nagradu ćlanu porodice on je plaćao 100 evra
-ko je želeo da ide na izlete i da ima uraćunatu večeru plus pevačica i ples jednom posle večere plaćao je 140 evra
Da remiziram ja kao dobitnik išao sam besplatno ali sam doplatio 140 evra za gore navedeno-izlete i večere - nadam se da smo to razjasnili
Pa sada ako neko bude išao videćemo njegove utiske
A sada idem da moju fotografiju resitujem i prosledim Ivi.pozdrav svima i mnogo se nadam da će ovo otići da više ne kucam po sto puta
 
Hvala na trudu Pirosi

To onda znaci da ne mogu da vodim dete koje ima manje od 25 godina, prema propozicijama, i da platim deo koji treba, kao drugog clana.
Pa jel moze da se ide sam , bez tog drugog ?? Jel bilo takvih primera ?
Ides sam , doplatis jos tih 140 e za sebe i uzivas .z:lol:
Onda na prezentaciju moram da vodim nekog ko zeli da plati tih 32000 din +140e za izlete i ostalo ( ili mozda ne tih 140e).
Dobro si mi rekao da vodim racuna o odabiru mojih gostiju jer ne zelim i ja da putujem bas sa svakim .
Aj , probacu sutra da nadjem hotel na drugi nacin , sad je vec kasno

Pozdrav i cekam slikuuuuuuu :zskace:
 
zaboravio sam noćas da napišem da mi nismo otišli u hotel -tj mesto koje nam je na prezentaciji rečeno.trebali smo otići u Andoru a mi smo otišli u Diano Marina.Verovatno pred put ,pošto imaju više grupa koje idu jer vode i iz hrvatske-sa nama je išla paralelno i grupa iz Bjelovara, pa onda odluče-neko ode u jedno mestu a druga grupa u drugo mada su ta mesta par kilometara udaljena verovatno i nije nešto bitno.Inače oba se nalaze blizu San Rema.
:zimag:
 
Pirosi, jos jedno pitanje.....Moj tata je dobio nagradu, za par dana idemo na tu veceru. Samo me interesuje da li mogu ja kao clan porodice da iskoristim nagradu i da li nesto dodatno placam? Pored tih 140 eura za izlete i vecere. Hvala unapred...pozz!

koliko se sećam za ustupanje članu porodice bilo je 100 evra,ali to će te čuti na prezentaciji i slobodno se raspitajte da vam sve razjasne-možda je nešto promenjeno otkada sam ja bio na prezentaciji.:p
 
E , pa evo i mene sa izvestajem sa promocije
Ne mogu da kazem da sam bila ljuta i razocarana jer me niko nije terao da idem tamo i potrosim svojih dragocenih 3 sata u zivotu a pritom bila dobro obavestena o tome sta ce se tamo dogadjati .
Hvala Bogu za danasnju tehnologiju :worth: i moze se doci do gomile podataka sa par klikova misicem :zper:
Elem ,
U pozivnom plakatu ''crno na belo '' ( tj u bojicama) lepo pise , naslovljeno na mene

Postovani ,
zadovoljstvo nam je obavestiti vas da ste VI SRETAN DOBITNIK nase vredne nagrade
PUTOVANJA :6 DANA AZURNOM OBALOM
:klap:( Bravo ja ! hehe)

Cak ni pocelo nije kako treba . Mesto sastanka je bilo (lepo napisano) u restoranu, sa tacno navedenom adresom , da bi nas na ulici sacekao konobar i prosledio do polupodruma ili suturena koji inace sluzi kao vezbaonica u kojoj NEMA GREJANJA
sa nekoliko razbacanih stolova i tek ukljucenom grejalicom.
"Domacin" Ivan Lakicevic je na moje pitanje to objasnio kako je zakup restorana skup i da je ovo mesto sasvim korektno za promocije ovog tipa i da mu ne kvarim promociju .
:dontunderstand:
Misiiiiiim , juce je pao onoliki sneg , zastoj u saobracaju onoliki , svi smrznuti i treba sedeti 3 sata u prostoriji koja se nikad ne greje :dash: ( a mozda sam ja razmazena :rumenko: )

Vec sam pocetak predavanja nije nista dobro obecavao ...
Postovani gosti , vi na koje je naslovljena pozivnica , dobili ste MOGUCNOST da po skoro smesnim cenama putujete na Azurnu obalu i za to treba da platite SAMO 16.000 DINARA i za to dobijate prevoz do italijanske obale , odlicaaaan hotel sa 3* i dorucak , 6 dana , 5 nocenja .
Naravno ako zelite da obilazite okolinu morate da doplatite jos 140 evra !

UPS !!!......hehe, pa zar ne pise DA SAM VEC DOBITNIK !!!???

Aj idemo dalje ....

E sad , ako uspemo da prevarimo nekog u okruzenju ( sa izuzetno niskim koeficijentom inteligencije ) , onda ce ta zrtva platiti 32.000 , plus 140 evrica a ja necu platiti nista , tj SAMOOOO 140 e :zcepanje:

Ja , na zalost ( il , hehe, na srecu) takih' nemam :besna:

Da sumiramo ,
ako se ide sam mora se platiti 16.000 din i 140 e ako se zeli na izlete
ako se ide sa nekim , ta druga osoba placa 32.000 i 140 e , a vi samo 140 e

Putovanje za DVOJE , kosta pretvoreno u jevrice , nesto vise od 600 evra , kupljeno na promociji !!!!
Usput , ODMAH , placate rezervaciju od po 1500 dinara , po osobi , a putovanja su planirana u februaru ili martu .Malo mu vreme nije , zar ne :zima:

Prica ide dalje sa pricom o ''cebici i madraci'' i taj deo me nije bas ni nesto interesovao , jer ih je moja prijateljica kupila na istu takvu prevaru i vec nakon godinu dana su se ucebali , tako da , jesu topli al ne vrede toliko ni u snu , a navodno je garancija 10 godina !

Kako nije tesko doci do sajta Crnja toursa , vec nekoliko dana pre cuvene promocije sam se informisala o njima , i gle cuda .
To'' divno'' putovanje je kod njih , zakljucno sa polascima koji idu do kraja maja ( od juce su ti polasci u maju nestali) , mnogo JEFTINIJI , TJ 494 evra :dontunderstand:
 

Prilozi

  • CRNJA TOURS KATALOG DEO.png
    CRNJA TOURS KATALOG DEO.png
    68,7 KB · Pregleda: 55
  • KALKULATOR1.png
    KALKULATOR1.png
    5,3 KB · Pregleda: 45
Poslednja izmena:

Back
Top