dakle jedno iskustvo

ne osecam se uopste ponosno na svoje ucesce u veseloj igrici ali to je jos jedno iskustvo vise
sto se tice samog dogadjaja mog osecaja tokom dogadjaja mogu ga opisati jedino eksplicitnim izrazima a slozicete se da to nije za javnost
 
Ne bih rekao da niste imam ideju da je net postao mnogo popularniji od bilo kog stampanog medija tako da se cak i delovi sa ovih forma kopiraju u novine ne bi li se podigao tiraz stoga mislim da je mnogo glupo da osvanemo u nacionalu a da nam bar za to ne plate
 
slip2006:
Ne bih da budem zlonameran ali ne vidim razlog zasto neko ima konstantnu potrebu da svojim mislima direktno i nekako rekao bih bez potrebe omalovazava svako pitanje postavljeno na forumu
Pa pitao si za misljenje i u sustini si ga i dobio. Mozda ne onako kako si ocekivao.
Meni su takve stvari fizicki nemoguce, pre svega, a da ne pominjem ostalo. Mislim hvala lepo ali ne bih.
 
slip2006:
Nisam siguran da je tema bila otvarana ali pre 3 meseca doziveo sam nesto sto se moze podvesti pod iskustvom nas cetvorica bilo je u jednoj lepoj avanturi ONA je bila nasa avantura pa me zanima misljenje vas ovdasnjih devojaka na tu temu


Uf super!

jeste joj bar svrsili na facu?
 
slip2006:
sto se tice detalja nisam siguran da bih ih izneo javno prosto mi vaspitanje to ne dozvoljava
ali ako postoji bilo koji nacin da ti ispricam detalje rado cu ti ih napisati gazdarice
Jel vidite kako se ponasa muskarac, nece covek da diskredituje ucesnicu..niti da se hvali.
p.s. samo svratio da nas pozdravi.
 
slip2006:
Nisam siguran da je tema bila otvarana ali pre 3 meseca doziveo sam nesto sto se moze podvesti pod iskustvom nas cetvorica bilo je u jednoj lepoj avanturi ONA je bila nasa avantura pa me zanima misljenje vas ovdasnjih devojaka na tu temu
Koliko naplacuje? Meni je ta prica NAS 2,3,4... SA JEDNOM nekako MIRISE NA LATENTNI HOMOSEXUALIZAM :twisted:
 

Back
Top