daj, nedam, daj , ma nedam, ma ima da das, necu!, daj bre!ne dam

Pipi Langstrumpf:
Ako da onda je nimfomanka, ako je fina onda je u stvari najgora? Momci, da li vi cujete sebe????
molim te ne trpaj mi tudje reci u usta (il post, kako god :roll: )
al razmotri ovo: zene imaju tri vrste orgazma (tj tri nacina da dozive orgazam sva tri su u stvari preko klitorisa) , zenski polni organa (aka ******) je znatno vece povrsine nego muski , ajde da kazemo 3 x , zene imaju mnoooogo veci broj nervnih zavrsetaka u mindzi nego mi muski u palamuri i sad kad se sve saberes znaci da zenske barem 10x vise uzivaju u sexu te im (vam) je i 10x potrebniji ;) zve vi ocete samo ni same ne znate :lol:
 
W.A.S.P.:
molim te ne trpaj mi tudje reci u usta (il post, kako god :roll: )
al razmotri ovo: zene imaju tri vrste orgazma (tj tri nacina da dozive orgazam sva tri su u stvari preko klitorisa) , zenski polni organa (aka ******) je znatno vece povrsine nego muski , ajde da kazemo 3 x , zene imaju mnoooogo veci broj nervnih zavrsetaka u mindzi nego mi muski u palamuri i sad kad se sve saberes znaci da zenske barem 10x vise uzivaju u sexu te im (vam) je i 10x potrebniji ;) zve vi ocete samo ni same ne znate :lol:
Hocemo sve ali ne sa svakim.
 
alya:
daj, daj, daj...miris toplog ( zaboravila cega )...voli me ko nekad, voli istim zarom...ne ne neeeee...nedam ti da odes....ocu da te volim, ocu sve po starom......bleeeeeee....beeeeee......jaoooooooo...... :lol: :lol:
a116.gif
:lol: hehe meni pala na pamet ona:

Rade, ma sta nam zene rade!
Zar ne vidis da zele da oru njivu sa dva pluga,
Rade mi najbolji smo bili..........
 
W.A.S.P.:
molim te ne trpaj mi tudje reci u usta (il post, kako god :roll: ) al razmotri ovo: zene imaju tri vrste orgazma (tj tri nacina da dozive orgazam sva tri su u stvari preko klitorisa) , zenski polni organa (aka ******) je znatno vece povrsine nego muski , ajde da kazemo 3 x , zene imaju mnoooogo veci broj nervnih zavrsetaka u mindzi nego mi muski u palamuri i sad kad se sve saberes znaci da zenske barem 10x vise uzivaju u sexu te im (vam) je i 10x potrebniji ;) zve vi ocete samo ni same ne znate :lol:
Cekaj cekaj......hoces da budes bezobrazan.....o kakvom trpanju je ovde rec?? :lol: 8-)
 
SiIent Bob:
To je dokaz da su sve žene Q...

Ja ne bi radio sve, pa bez obzira kakva riba bila...

"Sve će da ti radi ako imaš para
čak će da ti isisa i ***** iz čmara...
"

Nema veze sa parama, samo ilustrujem onu "sve" reč...
Nisi je razumeo,tj razumeo si je iz svog ugla.
Hocemo sve (zene)ali necemo sa svakim (muskarcem) i necemo sve (da radimo).
Izvinjavam se na nedorecenosti.
 

Back
Top