Da vas vidim danas 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jano...meni se ni jedna haljina ne dopada...Izgledaju jeftino i grandovski. Na stranu što si ti zgodna žena sa oblinama ali moraš da paziš kakve modele odeće nosiš. Lako se sklizne u kič i neprimerno oblačenje.

Čičak... evo ne znam šta da napišem. Zgodna ženica ali odeća nekako uvek po guess šablonu. Ni mrve nečeg autentičnog.

Smokva je super. Ona haljinu za 5 din nosi kao da je haljina od 5.000e. Ali mi je kosa na slici previše suva i previše žuta i čini je starijom.

(Prosto sam ponosna na sebe kako sam ovo fino sročila. Bez mrve nadrkanosti i ironije :mrgreen:)
 
na kraju se mucki izborih
40773090_316283192513088_8101083566147895296_n.jpg
Postoji onaj selfi objektiv...delili su ga nedavno uz fantu. Ima isti efekat kao selfi štap ali je jednostavniji za upotrbu i mnooogo manji.
 
Hahaaa pocecu sa selfi stapom i pod da glancam :lol:
Margo,ne znam o cemu pricas? Daj fotku ljubim te
Pile,ne diraj me gde sam najranjivija :lol:
I hvala vam :zag: juce sam bila jako vesela i sretna,pa se to valjda vidi.a sto sam dobila kompliment od drugarice koju nisam videla jako jako dugo...saterala me u cosak i navalila ,kazi mi,jel botoks,jel hijaluron,molim te mi kazi,meni mozes da kazes,necu nikom reci....:zcepanje:
 
Hahaaa pocecu sa selfi stapom i pod da glancam :lol:
Margo,ne znam o cemu pricas? Daj fotku ljubim te
Pile,ne diraj me gde sam najranjivija :lol:
I hvala vam :zag: juce sam bila jako vesela i sretna,pa se to valjda vidi.a sto sam dobila kompliment od drugarice koju nisam videla jako jako dugo...saterala me u cosak i navalila ,kazi mi,jel botoks,jel hijaluron,molim te mi kazi,meni mozes da kazes,necu nikom reci....:zcepanje:

uf :rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top