da vam ispricam...

izz-31686-.jpg
 
To je generalni problem u teen godinama, tolika zaludjenost. Vidi, o devojci o kojoj pricas 6str mogu ti reci sledece, mozete biti samo dobri drugari. Ako ona nista ne oseca prema tebi (u emotivnom smislu), bolje je da na sve zaboravis. Najteze bi ti bilo da budes neko vreme sa njom, i da joj se potpuno prepustis, i da te sutne iz nekih svojih razloga. (sto je izvesno, posto nema ljubavi sa njene strane).
Inace, nije OK sto si tu devojku onako nazvao, samo zato sto te nije htela. Ja sam bas pre par godina izasao iz tog nenormalnog teen perioda kada ti hormoni udaraju u glavu, ali nikada ni jednu devojku, ma kakva osoba bila nisam bilo kako prozivao, takva misljenja treba da se zadrzavaju iskljucivo za sebe
 
Dobro,priznajem...nisam trebao tako da je nazovem...ali tad nisam znao sta radi tj. pisem...

Druze, bio sam tvojih godina, i znam sta znaci kada te u tim godinama (13,14,15) devojka odbije, a prema kojoj imas jake emocije. I meni je uvek bilo korektno kada se stvari rasciste odmah na pocetku. Hipoteticki, mnogo bi ti teze bilo da te je oladila nakon par meseci zabavljanja, znam iz iskustva. Posebno u tim godinama, izludeo bi nacisto, jer je najteze neuzvracena ljubav kombinovana sa neiskrenoscu. Zato glavu gore, postuj neka pravila, posebno da o bivsima ili onima koje su te odbile ne pricas previse, bez obzira kakve te emocije u tom trenutku obuzele:)
I da imas puno srece :D
 

Back
Top