Zagrljaj, koliko vam je bitan

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.407
23036_mladi-par-koji-sedi-zagrljen_orig.jpg


Koliko vam je bitan zagrljaj? Ne mislim samo na zagrljaj decka/devojke, vec i na zagrljaj najblize rodbine, prijatelja
 
Naravno da je lijepo kad se sretnes sa osobama koje su ti drage pokazati to, pomalo sam razocarana od kako je bila korona to se izgubilo, stanes i mislis se je li ok ako se zagrlimo, i na kraju cekajuci ko ce da krene ne bude nista i bude ti zao, u sta smo se pretvorili! Tako je ovdje, ne znam kod vas, da li se vratilo u normalu?
 
A tu je i onaj najlepši zagrljaj na svetu - deciji :heart:
I meni je ovaj najlepši, najdraži i najslađi!
Naklonost svim svojim dragim ljudima priznajem i pokazujem upravo tako što mi je lako i prirodno da ih zagrlim, a inače sam skoro kao onaj profesor iz filma "Lajanje na zvezde" koji ruke pere posebnim sapunom, ne voli pipkanje, a čak bi i da pleše bez ruku tj. fizičkog kontakta! :zcepanje:
 
Naravno da je lijepo kad se sretnes sa osobama koje su ti drage pokazati to, pomalo sam razocarana od kako je bila korona to se izgubilo, stanes i mislis se je li ok ako se zagrlimo, i na kraju cekajuci ko ce da krene ne bude nista i bude ti zao, u sta smo se pretvorili! Tako je ovdje, ne znam kod vas, da li se vratilo u normalu?
Korona je bila veliki globalni izazov i stres, ali život ide dalje, i premda smo se neki vakcinisali, a neki nismo-prećutno se nadamo, molimo i želimo da više neće biti tako traumatičnih perioda ubuduće. Bar u mom malenom gradu se sve vratilo pod kontrolu. Druga je stvar što su se bliski ljudi nekad-sad odaljili pa se ne grle i ne cmaču onako kao uvek, iskosa u obraz tako da poljubac leti pored uha u vazduh.
Ko je trebalo da se odalji, odaljio se. Ko je trebalo da se približi, približio se bez obzira.
Draga @Tea , gde se to još pazi na obzire sa mnogim obzirima u odnosu na koronu?
Možda bi trebalo da se vratiš u domovinu?
Lupam, ali... kakva, bre, korona više?
 
  • Voli
Reactions: Tea
Pogledajte prilog 1509727

Koliko vam je bitan zagrljaj? Ne mislim samo na zagrljaj decka/devojke, vec i na zagrljaj najblize rodbine, prijatelja
Mnogo volim zagrljaje.
Vazzni su mi.
Nazalost, odavno me niko nije zagrlio.
Proslo je mnogo godina vecc.
Ali volim da vidim kad se ljudi orasppoloze zbog zagrljaja.
Sam pobled na takvu scenu meni pomogne.
 
Draga @Tea , gde se to još pazi na obzire sa mnogim obzirima u odnosu na koronu?
Možda bi trebalo da se vratiš u domovinu?
Lupam, ali... kakva, bre, korona više?
Znam da se ne brinu o koroni ali taj obicaj je nestao zajedno sa njom. Nesto se razmisljam, krenem prva ja pa sta bude, ovdje ne mislim na moju familiju i tako rado bih se vratila, ovdje imas sve ali venes kao cvijet kojem promijenis mjesto!
 
Znam da se ne brinu o koroni ali taj obicaj je nestao zajedno sa njom. Nesto se razmisljam, krenem prva ja pa sta bude, ovdje ne mislim na moju familiju i tako rado bih se vratila, ovdje imas sve ali venes kao cvijet kojem promijenis mjesto!
I mimo korone sam uvek bila inicijator zagrljaja. Koga smatram porodicom i bliskom osobom, naučila sam da treba da im to stavim do znanja, da pokažem da se iskreno radujem njihovom društvu. Svoj se svome raduje, zar ne?
Bilo je onih snimanih uličnih eksperimenata ranije, sad je utihnulo-osoba drži transparent: Besplatni zagrljaji!
Da li bih posle svakodnevnog bombardovanja negativnim informacijama zagrlila čak i nepoznatu osobu? Mislim da bih.
 
  • Voli
Reactions: Tea
Evo, pocecu ja i to sjutra na posao, mogu misliti kako ce me pogledati, typ sta joj se desilo :zcepanje:
Duša Balkana živi i dalje gde god da je! Treba čoveku zagrljaj + smeh*.
Kad izostane i ta jedna osoba koja trči u njegov zagrljaj i smeje se... izgleda mi to loše. Kad nema koga, grli drvo, grli sebe. Drvo i sebe grliti je malo... extra, ali ne mora da znači da je pogrešno i loše.
Poznajem ljude koji tvrde da je zagrljaj sa drvetom još uvek nešto.
 
Pocecu i drvo da grlim i plisanog medu i sve sto stignem :zcepanje:
Hej! Drvo je lepo, zagrli, ok, ali zna se šta je ispravno. Lepuškastu i veselu devojku treba da prigrli neki dobar dasa.
Ja u svom malom gradu, a ti
na svom velikom putešestviju-treba da se izjednačimo? Babe devojke, da se podlaktimo i šetamo pored reke, a starci da prolaze pored nas sa mislima: "Šta je bre bilo ovim budaletinama od onako lepe dece?"
 
Naravno da je lijepo kad se sretnes sa osobama koje su ti drage pokazati to, pomalo sam razocarana od kako je bila korona to se izgubilo, stanes i mislis se je li ok ako se zagrlimo, i na kraju cekajuci ko ce da krene ne bude nista i bude ti zao, u sta smo se pretvorili! Tako je ovdje, ne znam kod vas, da li se vratilo u normalu?
Grlim se sa svojom decom iako su odrasli. I sa devojkom. to volim i tu je kraj.
 

Back
Top