Da pitamo dame

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

elektroda

Zainteresovan član
Poruka
221
Danas dodem na forum i vidim pricu koju sam juce pricao sa ortakom. Brate on je totalna dileja ima 30 godina i nista nije stvorio pa reko da pitam. Koliko je po vama normalno da momak s 30 godina nista nema? po meni ja bi takve sve pobio cak sam mu to juce rekao. Brate takvi likovi ne zasluzuju da zive. Kad ja mogu sa svojih 26 da imam lokal mogao je i on, to su bre nesposobni debili. Jos da su bar sve devojke normalne pa da izbegavaju takve likove nebe to sve tako bilo.
 
Danas dodem na forum i vidim pricu koju sam juce pricao sa ortakom. Brate on je totalna dileja ima 30 godina i nista nije stvorio pa reko da pitam. Koliko je po vama normalno da momak s 30 godina nista nema? po meni ja bi takve sve pobio cak sam mu to juce rekao. Brate takvi likovi ne zasluzuju da zive. Kad ja mogu sa svojih 26 da imam lokal mogao je i on, to su bre nesposobni debili. Jos da su bar sve devojke normalne pa da izbegavaju takve likove nebe to sve tako bilo.

ili jednostavno - ja imam lokal, je poenta pirce ? :lol:
 
Danas dodem na forum i vidim pricu koju sam juce pricao sa ortakom. Brate on je totalna dileja ima 30 godina i nista nije stvorio pa reko da pitam. Koliko je po vama normalno da momak s 30 godina nista nema? po meni ja bi takve sve pobio cak sam mu to juce rekao. Brate takvi likovi ne zasluzuju da zive. Kad ja mogu sa svojih 26 da imam lokal mogao je i on, to su bre nesposobni debili. Jos da su bar sve devojke normalne pa da izbegavaju takve likove nebe to sve tako bilo.

Znas nije poenta imati nekretninu i biti sposoban...vec ako je nezavistan,a zivi dobro,jos ako ima porodicu ,bitno je da se ne oskudjeva ni u cemu,da se ide na ljetovanje i sl.Znam tipa koji konkretno nema nista zive privatno(on,zena,djeca)ali zive lijepo,putuju i tako.Mada planira na kredit uzet stan.Ali oboje rade...Mnogi imaju nekretnine tako sto im roditelji kupe ili prepisu itd...znaci nije sam stekao,ti bi rekao da je on sposoban?Ali opet ne znaci i da nije...Tako mislim da je ruzno po tome suditi o nekome...ili ubio,zasto,sta te se tice njegov zivot,sem ako tebe licno ne ugrozava...
 
Da, i ja mislim da je poenta ove price da se doticni pohvali lokalom.

A sto se lika koji nista nije stvorio tice... pre bih rekla da ti imas neke komplekse povodom "nestvaranja", pretpostavljam da bi hteo vise nego sto imas a tesis se da ima i gorih. Pobiti one koji nista nisu stvorili? Decko, definitivno imas problem sa sobom.

Uzmimo za primer nekoga ko studira medicinu. Sa svojih 30 tek je zavrsio fax, mozda je na pola specijalizacije. I sta ima? Nista, sem ako mu roditelji nisu obezbedili. Ali ce verovatno sa 40-50 imati mnogo vise nego ti (i materijalno a i "u dusi").

Uostalom kojim to postenim radom sa 26 godina mozes da zaradis za lokal?
 
Danas dodem na forum i vidim pricu koju sam juce pricao sa ortakom. Brate on je totalna dileja ima 30 godina i nista nije stvorio pa reko da pitam. Koliko je po vama normalno da momak s 30 godina nista nema? po meni ja bi takve sve pobio cak sam mu to juce rekao. Brate takvi likovi ne zasluzuju da zive. Kad ja mogu sa svojih 26 da imam lokal mogao je i on, to su bre nesposobni debili. Jos da su bar sve devojke normalne pa da izbegavaju takve likove nebe to sve tako bilo.
А'е не лупетај!

Па шта ако нема ништа, живи у Србији у којој се може ''нешто'' само или муљањем или на срећу.
 
А'е не лупетај!

Па шта ако нема ништа, живи у Србији у којој се може ''нешто'' само или муљањем или на срећу.


Au bre lupas i to mnogo taj moj ortak je zesci kreten dileja radi kao magare za 18 hiljada po ceo dan zato sto je nevidjeno glup da nadje bolje placen posao razumes. Devojka ga je ostavila jer nema vremena za nju i to je pametno uradila cak sam i ja njoj tako savetovao. Brate kad je ona shvatila da sa takvim idiotom ne moze da ima buducnost onda sta da ti kazem. Nekazem da svi treba da imaju lokale kao ja samo brate treba covek malo i da se potrudi.
 
Dobro svako je za nesto stvoren,sta bi mi da nema pekara,eto oni mnogo rade za male plate...to ne znaci da je nesposoban...mnogo je gore imati te godine i ne raditi nista(ne ubrajam one koji uce i grade karijeru),i zivjeti od tatinih i maminih para...
 
Brate i ja sam mogao da kazem ma ima da radim za malu platu i boli me uvo.

Moras shvatiti da svako ima drugacije ambicije,ali opet ti nemas prava da mu se mjesas u zivot,ako mu ne mozes pomoci nemoj mu ni odmagati...a ruzno je sto si savjetovao njegovu djevojku da ga ostavi,a ona se ponjela jos ruznije sto te je poslusala,ali i bolje kao takva i nije za njega...
 
Au bre lupas i to mnogo taj moj ortak je zesci kreten dileja radi kao magare za 18 hiljada po ceo dan zato sto je nevidjeno glup da nadje bolje placen posao razumes. Devojka ga je ostavila jer nema vremena za nju i to je pametno uradila cak sam i ja njoj tako savetovao. Brate kad je ona shvatila da sa takvim idiotom ne moze da ima buducnost onda sta da ti kazem. Nekazem da svi treba da imaju lokale kao ja samo brate treba covek malo i da se potrudi.
E pa brate samo se ti trudi i trudi....taj trud ide tebi u prilog!!Nije lepo da sudis o bilo kome..vidim kako si sposoban i azuran,prosipas po forumu fazone kako bi ti nekog ubio zbog necega...alo ne lupaj gluposti vec lati se svoje sposobnosti i znanja i osvesti se!Ko si ti da sudis?
 
Au bre lupas i to mnogo taj moj ortak je zesci kreten dileja radi kao magare za 18 hiljada po ceo dan zato sto je nevidjeno glup da nadje bolje placen posao razumes. Devojka ga je ostavila jer nema vremena za nju i to je pametno uradila cak sam i ja njoj tako savetovao. Brate kad je ona shvatila da sa takvim idiotom ne moze da ima buducnost onda sta da ti kazem. Nekazem da svi treba da imaju lokale kao ja samo brate treba covek malo i da se potrudi.
А одакле теби локал?
Јеси га купио сам од зарађених пара или си га добио на поклон од тате и маме?

Треће, можда је дечко несналажљив, а то и даље не значи да је дебил.
 
Da,a i zaboravih napomenuti jos da si prijatelj na nivou i da se zasigurno svi otimaju za tvoje prijateljstvo:roll:!!Sta tebi vredi i lokal i pare..hej,jos uvek nismo postali roboti tako da se jos uvek u zivotu cene i neke ljudske kvalititete..!!!!
 
Cekajte,pustite coveka da kaze nesto u svoju odbranu.
Evo,sad ce elektroda da nam kaze kako je uspeo u 26-oj da sam sebi kupi lokal :mrgreen:
Sto se tice teme,znam sta je gore pomenuti hteo da kaze i naravno da se slazem sa njim..barem sto se izbora muskarca tice.Ali,,,nisu svi ljudi ambiciozni ni sposobni da sami sebi omoguce lagodan zivot.
Mislim,ko bi radio na trafikama onda ili prodavao kartice po prevozu 8) Ramislite ! Hvala bogu pa postoje takvi.
 
Danas dodem na forum i vidim pricu koju sam juce pricao sa ortakom. Brate on je totalna dileja ima 30 godina i nista nije stvorio pa reko da pitam. Koliko je po vama normalno da momak s 30 godina nista nema? po meni ja bi takve sve pobio cak sam mu to juce rekao. Brate takvi likovi ne zasluzuju da zive. Kad ja mogu sa svojih 26 da imam lokal mogao je i on, to su bre nesposobni debili. Jos da su bar sve devojke normalne pa da izbegavaju takve likove nebe to sve tako bilo.


a jel tebe treba da ubije neko ko u 30god ima 10 lokala? shta reci
 
Cekajte,pustite coveka da kaze nesto u svoju odbranu.
Evo,sad ce elektroda da nam kaze kako je uspeo u 26-oj da sam sebi kupi lokal :mrgreen:
Sto se tice teme,znam sta je gore pomenuti hteo da kaze i naravno da se slazem sa njim..barem sto se izbora muskarca tice.Ali,,,nisu svi ljudi ambiciozni ni sposobni da sami sebi omoguce lagodan zivot.
Mislim,ko bi radio na trafikama onda ili prodavao kartice po prevozu 8) Ramislite ! Hvala bogu pa postoje takvi.
Ajde da te razumem..ali znas li ti sta znaci rec ubiti (znam da nije bilo u pravom smislu reci ali..)i naravno sta on da savetuje i namece..kao da istakne sebe i spusti drugog(i to kao kolegu)..ma daj..
 
Cekajte,pustite coveka da kaze nesto u svoju odbranu.
Evo,sad ce elektroda da nam kaze kako je uspeo u 26-oj da sam sebi kupi lokal :mrgreen:
Sto se tice teme,znam sta je gore pomenuti hteo da kaze i naravno da se slazem sa njim..barem sto se izbora muskarca tice.Ali,,,nisu svi ljudi ambiciozni ni sposobni da sami sebi omoguce lagodan zivot.
Mislim,ko bi radio na trafikama onda ili prodavao kartice po prevozu 8) Ramislite ! Hvala bogu pa postoje takvi.


ma koji lagodan zivot .... mentalitet ..samo da bi nashli devojku ...takvi zive u dvosobnom stanu ,zrtvuju stambeno pitanje da bi kupili auto od 40.00eura ,ishli svake god na more i td ..a kad se ozene i stvore porodicu + 2 dece onda sve to prodaju da bi sebi obezbedili veci stan ili neku kucicu ..
onda takva devojka ako je videla neshto ambiciozno onda ce i sa onima manje ambicioznima zavrsiti na isto
 
Danas dodem na forum i vidim pricu koju sam juce pricao sa ortakom. Brate on je totalna dileja ima 30 godina i nista nije stvorio pa reko da pitam. Koliko je po vama normalno da momak s 30 godina nista nema? po meni ja bi takve sve pobio cak sam mu to juce rekao. Brate takvi likovi ne zasluzuju da zive. Kad ja mogu sa svojih 26 da imam lokal mogao je i on, to su bre nesposobni debili. Jos da su bar sve devojke normalne pa da izbegavaju takve likove nebe to sve tako bilo.
Pfff s 26 lokal... mora da si ga poshteno zaradio s svojih deset prstiju, radeci krvavo 18h, u pizdu mater'.
Ovo je zemlja Srbija, zemlja cuda i neke iskrivljene fizike. Ovde nije cudno ni kad posle 50-te godine jos uvek nemas nista.
 
ma koji lagodan zivot .... mentalitet ..samo da bi nashli devojku ...takvi zive u dvosobnom stanu ,zrtvuju stambeno pitanje da bi kupili auto od 40.00eura ,ishli svake god na more i td ..a kad se ozene i stvore porodicu + 2 dece onda sve to prodaju da bi sebi obezbedili veci stan ili neku kucicu ..
onda takva devojka ako je videla neshto ambiciozno onda ce i sa onima manje ambicioznima zavrsiti na isto
Upravo tako..takvih je primera na pretek..!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top