Da li više biramo dečka/devojku ili ljubaavnicu/ljubavnika?

gluposti
ljubavnica je po pravilu iskrena jer nema razloga da te farba
a devojke lažu i sebe i tebe i izmišljaju samo da bi "veza funkcionisala"

To je zato sto su ljubavnice manje zahtevne, znaju se njihovi kriterijumi koje moras da zadovoljis i ti znas njihove ciljeve, njihova ocekivanja od veze - iskljucivo kvalitetan seks. Devojke komplikuju zbog toga sto im se ciljevi menjaju uporedo sa napredovanjem veze.
 
da, slazem se sa tim. odnos ljubavnik-ljubavnica je baziran na seksu i cistim racunima. jednostavnije i jasnije relacije.
odnos devojka-decko je slozeniji, ima mnogo faktora koji odlucuju u kom pravcu ce ici. mislim da su tu devojke zahtevnije od tipova, uvek nesto doradjuju i sredjuju dok se tipovi lako uljuljkaju u rutinu i nekako ucame :). mada je sve to individualno, naravno. nemoguce je generalizovati.
 
da, slazem se sa tim. odnos ljubavnik-ljubavnica je baziran na seksu i cistim racunima. jednostavnije i jasnije relacije.
odnos devojka-decko je slozeniji, ima mnogo faktora koji odlucuju u kom pravcu ce ici. mislim da su tu devojke zahtevnije od tipova, uvek nesto doradjuju i sredjuju dok se tipovi lako uljuljkaju u rutinu i nekako ucame :). mada je sve to individualno, naravno. nemoguce je generalizovati.

Sasvim tacno :ok:, to i Parka kaze, zbog toga su ljubavnice nekako iskrenije, zbog tog jednostavnog odnosa "koliko seksa, toliko muzike", sto ne znaci automatski da devojke/zene moraju biti neiskrene, sa njima se samo teze uskladjuju odnosi nego sa ljubavnicama, tu se zbog te komplikovanosti ne zna uvek kako ce se veza vremenom razvijati, potrebno je vise razumevanja, paznje, posvecenosti, pa i iskrenosti medju partnerima, nije dovoljan samo dobar seks.
 
Prvo mora da se proveri kakav je u sexu. DETALJNA provera. Ako valja, proš'o je.
Misim, ima prolaz. :lol:

Moj je bio na probnom radu 3 godine. Tek smo se posle venčali i sad živimo takoc- on radi, ja visim na netu- ma super priča! Ljubavna do yaya! Al' mor'o je da prođe kroz pakao Nikiiii! :hahaha:

Svaka ti cast...:lol: A da nam das recept? Odakle poceti..posle one prve detaljne provere, koja je slazem se, bitna, ako ne i najbitnija..:think:
 

Back
Top