Da li više biramo dečka/devojku ili ljubaavnicu/ljubavnika?

zna se:
ko se rodio cjaknut po ceo dan ko da nema drugi zivot, posao,suljeve...familiju :roll:...a sto je najgore ko je "poturica ." zivi i ne menja se na bolje .I prica meni o postenju i toplo hladno bla bla..a tracari i izaziva namerno haos ,stalno pita a svoje znanje nece da prodaje a trziste joj nase ne treba ..tipichno za zensku osobu ..koja em je zveknuta em umislja em trachari em zeza na nacin koji nije dostojan jednoj zreloj osobi..boodala # ...pitanje je dal je nevina jos(ili su kao i svaku glupu streberku tucali debili) ili mozda je imala tako ispade al da niko ne zna (neke glavesine tatice sto su zamenjivali gaborkici paa i da razumem mozda je zato abortirala u 18 sta ce joj dete vise juri karijeru ako je to istina pa nek se vredja mene nije morala da laze da je bila sigurna!)...
Pitsam se kako tu osobu gledaju pored sebe da li je to mozak i za ginis ili persona spava sa lapotopom i znanjem i ...dizanje svakog dana ????? <>>ali stvarno postoji takva osoba svaki dan,razlicito znam ali nisam siguran kako pristupa sve :confused:
 
Verovatno će svi reći dečka/devoju ali meni u ovako pijanom stanju izgleda drugačije.
ako i kazem decka tebi ce to u pijanom stanju izgledati drukcije pa ces misliti ljubavnika.
a ako ti kazem ljubavnika to moze da te iznenadi obzirom da ja nisam pijana poput tebe, pa da to dalje izazove da od iznenadjenja izgubis ravnotezu na stolici sa tockicima, padnes unazad i skoncas tako pijan.
zato je bolje da ne kazem nis'
 

Back
Top