Da li verujete u ljubav na prvi pogled?

forgotten vampire:
Zanima me da li je to za vas moguce samo na filmu ili imate iskustva i vec ste se zaljubljivali na prvi pogled. Podelite ta svoja iskustva!
Ja inace ne verujem u to, jer nikad nisam dozivela.. ali ne kazem da je to nemoguce...

verujem u jaku privlacnost pri prvom susretu. jaki fluid, zelja. razgovor koji nas cini uzasno bliskim, iste talasne duzine, obostrana jaka zelja. to je realno. ljubav zahteva dublje poznavanje osobe. mozda neka vrsta zaljubljenosti..hm..ali ipak, jaka privlacnost.
 
ma ljudi, taj decko je bio sa mnom u odeljenju.. i tako, pre drugog i treceg pogleda ja sam lepo ispitala: njeegovu sestru, naj drugaricu, naj druga i posle treceg pogleda poludela za njim. a to je donelo jednu lepu vezu od godinu dana, puno tuge kad smo raskinuli.. i tako.
a sad.. sad ga jos volim, ali sam sa drugim deckom.. kao, ono, da ga zaboravim.. ali ljubav na treci pogled zaborava nema...
 
forgotten vampire:
ma ljudi, taj decko je bio sa mnom u odeljenju.. i tako, pre drugog i treceg pogleda ja sam lepo ispitala: njeegovu sestru, naj drugaricu, naj druga i posle treceg pogleda poludela za njim. a to je donelo jednu lepu vezu od godinu dana, puno tuge kad smo raskinuli.. i tako.
a sad.. sad ga jos volim, ali sam sa drugim deckom.. kao, ono, da ga zaboravim.. ali ljubav na treci pogled zaborava nema...
zasto je curama tako tesko naci momka koji je istovremeno osecajan nezan i pazljiv?zato sto takvi vec imaju decka.e a ovo me podseti na onu pesmu tijane dapcevic "ovo je zemlja mojih snova"
 
orgazmma:
zaljubila sam se mnogo puta na prvi pogled.....i sve te price su unapred bile osudjene na propast
sto se ljubavi tice-tek kada mi je uskracena,shvatila sam da volim i da je ona neprekidno,bezuslovno davanje....svega........
Slazem se sa tobom ali ne bezuslovno,kada kod je bilo tako zavrsavalo se jednostrano,treba i primati.I muskarci imaju sujetu,ako se samo daje a nista ne prima za uzvrat dolazi do velikog gomilanja emocija a neki ventil mora da postoji,sem ako nisi mazohista...
 

Back
Top