Da li su tzv. devedesete (1990-2000) najgore godine za Srbiju u njenoj istoriji ?

da ti pojasnim-sve i da je sloba dao kosovo i to bez 1244 rezolucije,i da je potpisao kapitulaciju opet je-HEROJ...jer drugo nista nije mogao protiv 200 puta jace alijanse........e sada,neki problem?jesi li ti retardiran ili samo trazis nesto poput batina........izgleda da nisi dobio dobre u zivotu pa te svrbi ko picic devojcicu u pubertetu.
E tako dokazao sam da sloba sa NAUCNOG GLEDISTA ne moze biti kriv ni za sta......to druskane moras da shvatis....


Ovaj tvoj tekst treba okaciti negde na krstarici kao biser godine ili tako nesto .

Prostoji i vulgarniji si od mene i onda kada sam ja hteo da budem najvulgarniji na svetu .

"Sloba je Heroj , Sloba nevinasce nista nije mogao da uradi ... E tako dokazao sam ti ..." Za tebe je ovo dokaz ?! To je tvoje NAUCNO GLEDISTE z:lol: . Pa ti si stvarno zreo za psihijatrisko posmatranje .

Koga zanima ko su tvoji heroji iz detinjstva . Ja ne znam sta ti pokusavas meni da kazes ; Da je Sloba heroj ( kako god ti heroja definisao ) iako je predao Kosovo Amerikancima ?

Ne , ne , nije Sloba kriv , vec koka iz potoka .
 
Najgore su od 96. pa na ovamo,to znači od kada su demokratske profuknjače preuzele vlas,prvo u svim gradovima,a zatim revolucijom u državi...

Nekad je robove odrzavala u zivotu vera da ce mozda nekad postati slobodni . A danas robovi vredjaju ljudsku slobodu . Zasto ?

Ovo nije demokratija u Srbiji . Bilo je samo elemenata i pocetaka demokratije kad je Djindjic bio premijer . A sve se to jednim imenom zove TRANZICIJA .

Ovo danas u Srbiji nije vise ni TRANZICIJA , jer vise nema nimalo napretka ka demokratiji . Ovo vlast u Srbiji se moze okarakterisati kao KOMUNISTICKA VLADA DEMOKRATSKE ORIJENTACIJE . To je nesto novo sto cini mi se svet jos nije video . Komunjare i demokrate u istoj vladi .
 
Ћурувија је био плаћеник јудео-масонских србоубица
Da ali, to ne znači da je pravno valjano jednostavno ga ubiti pištoljem na ulici. Mogli su recimo da ga uhapse i sudski procesuiraju

Čak su Klintona i Solanu udostojili suđenja, a Ćuruvijevića su samo ubili. Šta to znači, da strani državljani imaju povlastice?


Najgore su od 96. pa na ovamo
Znači celokupan period Nikolićeve vladavine 1998-2000. svrstavaš u "najgore godine ikada," slažem se.


To je proces koji ide polako ali sigurno i koji nece moci niko pa ni takvi osvedoceni srbomrsci kao ti da poremeti pa ni uz pomoc novofasisticke drzave SAD ili povampirenog Nemackog fasizma.
Uz sve te fašiste i neofašiste koji su na Tadićevoj strani, kako to da Nacionalni stroj, Krv i čast, Firer uvek glasaju za Nikolića
 
Koje su se to nase vojske viteski borile ? Oni nesrecni dobrovoljci ( inace svedoci da se u tom ratu profitiralo ) .

To nije bio rat . Da je bio rat i da je nas tadasnji vrh hteo da brani nase interese oni bi izvrsili mobilizaciju i za 10 dana bi ugusili ustanak .

Nemoj da pricas gluposti bez ikakvih argumenata . Ponavljam da je SFRJ imala samo jednu vojsku JNA pod Srpskom upravom . Ako nije tako , dokazi suprotno .

Kako je to onda Hrvatska koja nije imala vojsku dobila rat ?

Vlasti da su htele su mogle da poubijaju njih 10ak glavnih hrvatskih organizatora oslobodjenja i da uguse ustanak bez ikakvog rata .

Niko iz vrha nije hteo da Jugoslavija ostane . Spekulisalo se o raspadu Jugoslavije i o nekakvoj Velikoj Srbiji .

Sto Djuruviju nisu tuzili ? Ako je vec prekrsio neki zakon ... postojao je sud koji bi ga u tom slucaju osudio . A da umalo da zaboravim da je tada Srbija bila anarhisticka zemlja u kojoj nije ni ustav postovan . A kamoli ljudski zivoti .

Decko, laprdas neke neodredjene gluposti koje si pokupio sa rezimskih medija...

Kao prvo, nije Djuruvija, nego Curuvija.

I treba da se pitas zasto Curuviju taj Milosevicev rezim, ozloglasen po represiji, nije uhapsio?

Zar represivnim rezimima treba razlog da uhapse nekoga?

Ej, bre, covece, u svetu novinari raskrinkavaju americku i zapadnoevropsku politiku i dokazuju kako smo bili zrtva americke spoljne politike, a vi ovde tamburate jednu te istu pricu.

'Ajde, ovako...

Neka mi neko objasni zasto je 1997. doslo do revolucije u Albaniji?
Albanci nisu imali Slobu, nisu ratovali sa Srbijom... Zasto?

http://en.wikipedia.org/wiki/1997_unrest_in_Albania

Zasto je i tada Amerika bila tu da podrzi pobunjenike?

Ne mogu da verujem kakvi ste vi pajseri da tako olako verujete u sve sto vam se servira.

90-ih sam verovao u te ,,demokratske" price, ali zato sada mogu da sagledam sve to sa distance, da uporedim sa politikom prema Gruziji, Ukrajini, Belorusiji, Venecueli...

Ako moram da zivim u banana drzavi, bar necu da im dozvolim da me prave na majmuna.
 
Poslednja izmena:
Da li su tzv. devedesete godine (1990-2000) najgore godine po Srbe i Srbiju ? Ako nisu , koje su to godine ili vremena najgora i zasto ?

Neka ovde oni koji misle da su devedesete (1990-2000) bile dobre po Srbe i Srbiju , neka oni napisu i zasto . Neka po stavkama navode sta je to bilo dobro uradneno tih godina . A oni koji misle suprotno neka napisu po stavkama sta je to lose bilo uradjeno .

Нема грђих година по Србију од четрдесетих прошлог века, све након тога су деривати те несреће.
 
Decko, laprdas neke neodredjene gluposti koje si pokupio sa rezimskih medija...

Kao prvo, nije Djuruvija, nego Curuvija.

I treba da se pitas zasto Curuviju taj Milosevicev rezim, ozloglasen po represiji, nije uhapsio?

Zar represivnim rezimima treba razlog da uhapse nekoga?

Ej, bre, covece, u svetu novinari raskrinkavaju americku i zapadnoevropsku politiku i dokazuju kako smo bili zrtva americke spoljne politike, a vi ovde tamburate jednu te istu pricu.

'Ajde, ovako...

Neka mi neko objasni zasto je 1997. doslo do revolucije u Albaniji?
Albanci nisu imali Slobu, nisu ratovali sa Srbijom... Zasto?

http://en.wikipedia.org/wiki/1997_unrest_in_Albania

Zasto je i tada Amerika bila tu da podrzi pobunjenike?

Ne mogu da verujem kakvi ste vi pajseri da tako olako verujete u sve sto vam se servira.

90-ih sam verovao u te ,,demokratske" price, ali zato sada mogu da sagledam sve to sa distance, da uporedim sa politikom prema Gruziji, Ukrajini, Belorusiji, Venecueli...

Ako moram da zivim u banana drzavi, bar necu da im dozvolim da me prave na majmuna.


Kakve si "demokratske" price slusao devedesetih ?

Sasavim je logicno da ce podrzati albance . Sto ? Pa zato sto im je u interesu bilo da izgrade bazu na Kosovu . A Srbi su se pokazali kao losi saradnici - veoma losi . Albanci su pravi ljudi za njih - samo slusaju . Sto pokazuje cinjenica da je Bush posetio Albaniju , a ne Srbiju .
 
Izgleda da neko nije baš slušao pažljivo na času....iz tih ratova je Srbija uz sve gubitke izašla kao pobednik , tako da se to ne može upoređivati sa devedesetima , a i trajalo je kraće.
Devedesete imaju dugoročne posledice kakve nijedan od mnogih užasnih ratova u Srbiji nije ostavio za sobom.Pre svega mislim na srozavanje morala , procvat kriminala , gubljenje nekih ljudskih osobina kao saosećanje , želja da pomogneš nekom u nevolji , gubitak poverenja ....To je najgore što se izrodilo iz tih godina
Nekom ne vredi ni da slusa pazljivo na casu,ako ne moze da iznese prave zakljucke.Iz tih ratova smo izasli kao pobednici,ali smo se posle toga naivno poneli,kao da smo gubitnici,i to posle oba rata.Napravili smo drzavu sa gubitnicima,na ustrb svoje nezavisnosti,i tako doprineli da u stvari na kraju gubitnik bolje prodje nego mi.I sve je to bio dugo planirani proces ,koji je bio stvarni uzrok 90-tih.Kad govoris o dugorocnim posledicama,trebala bi znati da su to ovi nasi postupci posle oba rata,a ne 90-te
 
Mislim da ova recenica dovoljno govori zasto je Srbija tu gde jeste - preciznije u govnima .

Ova recenica ne govori uopste o onome sto bi ti hteo da kazes.

Nikome sem tebi........a to sto je tebi IQ manji od broja cipela nisam ja kriv,ali bi svakako takvima kao ti trebalo uskratiti svaki vid komunikacije.........kad pomislim da lopovi i ubice leze po zatvorima a ti ne,smrkne mi.
 
Ova recenica ne govori uopste o onome sto bi ti hteo da kazes.

Nikome sem tebi........a to sto je tebi IQ manji od broja cipela nisam ja kriv,ali bi svakako takvima kao ti trebalo uskratiti svaki vid komunikacije.........kad pomislim da lopovi i ubice leze po zatvorima a ti ne,smrkne mi.

"Prirodnoj evoluciji je trebalo milion godina da od majmuna napravi coveka , a komunizmu manje od 50 godina da ponovo od coveka napravi majmuna " Profesionalac FT
 
"Prirodnoj evoluciji je trebalo milion godina da od majmuna napravi coveka , a komunizmu manje od 50 godina da ponovo od coveka napravi majmuna " Profesionalac FT

Ne znam kakve veze ima bilo sta ovde sa komunizmom.

Jes ti kao ovekoveceni nacista mozes samo da citiras druge naciste nista drugo ti i ne preostaje.
 
tek nastupaju najgore godine za srbiju,nezadrzivo opada natalitet,naseljavaju rome iz eu po srbiji,fabrike su rasprodate,ucenjuju nas politicki,sprovode ekumenizam,legalizovali su pedere,zabranice bilo kakvo protestvovanje i suprotstavljanje rezimu,zapostavljaju srbe u bosni i na kosovu...spisak je dugacak a vodi potpunom unistenju srba
 

Back
Top