Da li su svi muškarci isti ???

Jednostavno pitanje vezano za vaše dosadašnje iskustvo ( za devojke ) DA LI SU SVI MUŠKARCI ISTI ??? :per:

ovde ima mnogo pripadnica ženskog i muškog pola koji će - šibana bolnim iskustvima iz realnog života - sa sigurnošću da ti kaže da je suprotna strana ista...naravno, to nećemo da uzimamo kao merodavno, pogotovo što znamo da ovde gravitiraju oni i one koji su često povređivani, koji su zbog svega što im se desilo izgubili sigurnost u sebe, koji preziru suprotni pol...
 
ovde ima mnogo pripadnica ženskog i muškog pola koji će - šibana bolnim iskustvima iz realnog života - sa sigurnošću da ti kaže da je suprotna strana ista...naravno, to nećemo da uzimamo kao merodavno, pogotovo što znamo da ovde gravitiraju oni i one koji su često povređivani, koji su zbog svega što im se desilo izgubili sigurnost u sebe, koji preziru suprotni pol...

:mrgreen: gde je taj da ga utepamo :D
 
ma naravno... malo me neka melanKolija 'vata a ti su tu kao veran borac za zenska prava da mi budes ko jutarnja kafica.

pa di si ti?

evo me, borim se sa knjigama, one protiv mene, ja protiv ispita i tako....:D
sad gledam i prosto sebi ne verujem da sam u 8.00 bila budna i na forumu:lol:

sta ima kod tebe?

p.s. podsetio si me da nisam popila jutarnju kaficu, pa cu sad:mrgreen:
 
Nisu svi isti, bukvalno što je Linda već napisala, neki su porodični, neki zavodnici ceo život, neki potpuno posvećeni poslu, neki egoisti... I svaki tip muškarca, da tako kažem, ima različitu ideju o tome kako veza treba da izgleda i kakvu ženu želi. Samo treba pronaći šta onog sa kojim se najbolje slažemo + privlačnost.
 

Back
Top