Da li su Magija i Ljubav povezana stvar

Samo se vi smejte i ja sam se smejala.
Moja drugarica se udala sa 18 god. i vec ses god. je u braku, posle prve godine braka muz joj je totalno poludeo (isto su godiste) poceo sa skita do cetiri pet ujutru, da juri devojke kao da je momak, nije ga interesovala ni ona a ni deca (ovo ponasanje se ne pripisuje magiji nego tome sto je bio neizivljen a kasno ga je uhvatilo). Bila je na korak od samoubistva, cak je poceo i da je bije kada bi ga nesto pitala, razilazili su se mnogo puta on bi je oterao sa sve decom, stvarno uzas zivi ne dao bog nikome!
Toliko je sve bilo tesko, svi su je zalili i onda je jedna prijateljica njenoj mejki rekla da postoji neka zena u Nisu koja je njoj mnogo pomogla jer je njen muz mnogo pio i posle njene "intervencije" je prestao! Njena majka je obrazovana zena i nije poverovala u to ali je jadna toliko bila ocajna zbog svega sto je snaslo da je ipak resila da pokusa!
Posto mi je najbolja drugarica a pritom sam joj jos bila kuma na vencanju i skoro jedino rame za plakanje poverila mi je pricu i zajedno smo pozvale tu zenu od mene kuci!
Ispricala joj je celokupnu situaciju i ponasanje svog muza, zena nije trazila pare nego je trazila sliku sa vencanja pa tek onda da se cuju. Ponovo je pozvala i rekla joj je ovaj put da posalje hiljadu dinatra, muzevljevu kosu, odsecke sa oba djona cipela i jos neke sitnice. Posle nedelju dana stigle su joj na adresu neke "stvari" ponovo je pozvala i ova joj je dala uputstva sta radi tj. kako da izvede neke rituale bilo je tu i nesto da se stavi ispod kreveta, nesto sto se stavljalo u rucak itd. Ali necete verovati od tad je proslo oko godinu dana on se totalno promenio, skoro da ne izlazi iz kuce ma nemogu da opisem drugi covek, skroz neverovatno da nisam ucestvovala u svemu tome ni sam a nikada ne bi mogla da poverujem.
Tada nam je rekla da je mnoge devojke zovu zbog ljubavnih problema pa cak i da napravi da se dvoje razidju ali da ona nece da pomogne svakom vec onima kojima je pomoc stvarno neophodna!!!
Od tada se stvarno plasim tih stvari jer sam sigurna da postoje!!!
 
ybte sad se setih, skroz sam zaboravila...kad sam bila osnovna skola, 7. 8. razred, dakle krenuo pubertet...pustio neko buvu da u jabuci koju pojedes treba da nadjes tacno 9 semenki...i da ih bacis za deckom koji ti se svidja...koji ce se nakon toga ludo zaljubiti...
samo smo jele jabuke i brojale semenke :D
 
Ja u to verujem ali to se mnogo brzo vraca, otprilike tu se radi jednostvano o moci koju neko ima ako toliko jako zeli da opcini nekoga pa posegne i za magijom, to znaci da ja ta osoba cela posvecena samo tome sto je u toj magiji pozelela, a ako je neko jako posvecen necemu to nesto ce mu se i ostvariti, ali kao sto se brzo ostvari, brzo se i vrate stvari na svoje mesto, odnosno sve se brzo vraca. Kako sejes tako ces i poznjeti. A onda ce doci Dusko sa KOMBAJNOM...... Salim se za ovo zadnje.
 
Peta W.:
Uvek sam imala tipove koji su lepshi od mene..ali ja pod magijom podrazumevam neke druge stvari,ne vradzbine... ne znam nishta o tome,a sve i kad bih znala,nikad je ne bih tako zloupotrebila... ne bih bila srecna znajuci da ta ljubav nije od srca,iskrena...
kao si procenila da su duplo lepši :shock:

kako se uopšte porede ženska i muška lepota ...
 
topmodelsica:
Ja u to verujem ali to se mnogo brzo vraca, otprilike tu se radi jednostvano o moci koju neko ima ako toliko jako zeli da opcini nekoga pa posegne i za magijom, to znaci da ja ta osoba cela posvecena samo tome sto je u toj magiji pozelela, a ako je neko jako posvecen necemu to nesto ce mu se i ostvariti, ali kao sto se brzo ostvari, brzo se i vrate stvari na svoje mesto, odnosno sve se brzo vraca. Kako sejes tako ces i poznjeti. A onda ce doci Dusko sa KOMBAJNOM...... Salim se za ovo zadnje.

A moze li Britni Spirs nesto da oseti ako ja masturbiram i mislim o njoj? :x
 
Vrsalica i kombajn nije jedno te isto, a ja sam to pomesala. Dusko je dosao mene da nadje tamo gde sam otisla da me jedu bube i gde najlepsi je prizor kad se krave ljube sa kombajnom a ne sa vrsalicom, onda kad mi je dao ideju da mi nadje stan i posao u Beogradu, a ja sam se odlucila da se odselim u Beograd ali da studiram a on je odlucio da mi ipak nadje stan, odnosno dom, jer sam ja tako htela zbog toga sto sam znala da je u domu haos a meni je bilo po malo jednolicno da me stalno drze pod staklenim zvonom, htela sam da zivim u domu da bih se sto vise druzila i zezala.
 
David Coverdale:
Pitam se ponekada kako ruzne ribe imaju dobre frajere a ruzni frajeri, primitivci ponekada smotaju najbolju ribu.Cuo sam da vecinom djevojke vole da koriste magiju da bi osvojile nekog im dragog frajera.Na primer krila slepog misa i ne znam sta jos... I posle toga muskarac prakticno poludi za tom devojkom, ne gleda ni roditelje, ni brata ni sestru i obavezno napusti familju.
Da li je to istina i da li ima nesto u tome?

E to sam i ja isto pitala ove moje primitivce u nasoj varosi i onu tooooliko Glupi da nemaju pojma....
 

Back
Top