Da li stvarno mislite da se neka zena pravi fina?

Kakve to veze ima ?

Muskarcima je takodje potrebna paznja ali oni to dobiju iznutra ,dok zene svoju paznju dobijaju spolja od drugih ljudi.To je pomalo jadno i pateticno ...

A dalje ako je ona dobije to sto joj treba zasto onda da i muskarac ne dobije to sto njemu treba (sex). A da posle nece moci da mu se smeje sa drugaricama !!

jel si pokusho da se pravish fin da bi dobio sex ?
 
Zato sto muskarci imaju neki trip u glavi...sto se tice sexa..a to je da jedva cekaju da se taj sex desi pa pocnu da navaljuju ko da nikad nisu...i onda primenjuju razne fore,koje pametne zene provale pa namerno nece sex s njima posto im je sex ocigledno sve sto hoce...i onda oni krenu s tim "pa sto se pravis fina,znam da bi i ti htela,opusteno,necu ja nista da pomislim sto cemo prvo,drugo vece"...e to su likovi koje treba prvo naloziti pa se onda okrenuti i otici. A zna se kako postupa muskarac kome je zaista stalo, on ce sacekati da budes spremna i kad ti to budes zelela tad ce se to desiti. Zanimljivo je sto takvi muskarci pre dobiju sex od gore pomenutih likova :think:
 
eh ta finoca i muska i zenska.Budimo iskreni svi se mi pravimo fini ponekad,i to je najcesce radi neke koristi.Nije vazan pol,vazan je cilj,odglumimo finocu da bi stigli pre do dr,nasli posao,izbegli red u posti:sad2:A finoca,kad je rec kod musko zenskih odnosa,tu smo opet podjednaki,neko se zaista pretvara da bi ostavio utisak,al maske brzo padnu:whistling: Zato budite u ljubavi ono sto jeste,jer samo tako ce te imati pravu i iskrenu vezu:heart::cmok:
---------------------------------------
.http://tinyurl.com/6erhrj
 

Back
Top