Da li ste počele da nosite zvoncare?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Zvoncare su ponovo u modi. Da li ste počele da ih nosite?

1705688409309.png
 
opiraćeš se godinu dana pa ćeš i ti "gde i svi Turci"
Ne, ne... bila sam pomalo povodljiva u srednjoj školi. Danas em nisam povodljiva, em imam utisak da bih u takvim odevnim predmetima izgledala neozbiljno. Mogu biti razdragana ličnost, ali ne želim da izgledam neozbiljno.
Na mnogim damama mi se dopada kako to izgleda, ali u ogledalu sebi isto odevena prosto ne izgledam dobro.
Uostalom, listovi su mi jedan od delova tela koji su mi baš dragi, i nisu mi za kamufliranje velikim slapovima tkanine. :D
 
Ех да, на шта ме подсетиле ове звонцаре.

Имала сам једног дечка као клинка годинама сам била зањубљена, више пута смо покушавали...Једном смо кренули негде преко дана, знам да сам имала џинс сукња-панталоне, мајицу и сандале кожне.Прелепа комбинација је била , а сандале 🥰
ИЗађемо из аута и кренемо, а он ме пита зашто нисам и мотику понела :rotf:

Јуп, тада су биле модерне хеланке, и штазнам...
Тако је прешао у бивше.

Касније сам имала момка који је обожавао како се облачим. Јбг
 
Ех да, на шта ме подсетиле ове звонцаре.

Имала сам једног дечка као клинка годинама сам била зањубљена, више пута смо покушавали...Једном смо кренули негде преко дана, знам да сам имала џинс сукња-панталоне, мајицу и сандале кожне.Прелепа комбинација је била , а сандале 🥰
ИЗађемо из аута и кренемо, а он ме пита зашто нисам и мотику понела :rotf:

Јуп, тада су биле модерне хеланке, и штазнам...
Тако је прешао у бивше.

Касније сам имала момка који је обожавао како се облачим. Јбг
Stava sam da stil odevanja treba da bude stvar osećaja, a ne pukog trčanja za modom. Dopada mi se jer si izjavila da nisi ni prestajala da nosiš zvoncare-dakle, to je deo tvog ličnog stila, a ne imperativ da budeš po svaku cenu u trendu.
Za mene je osoba-koja nosi baš ono u čemu se oseća dobro i lepo-pun pogodak. Bravo!
To što smatram da meni zvoncare ne stoje lepo, ne znači da se gnušam drugih žena koje ih nose. Jednostavno, i stil je stvar izbora, a ne prihvatanje nametnutog modela u datom trenutku.
 
Stava sam da stil odevanja treba da bude stvar osećaja, a ne pukog trčanja za modom. Dopada mi se jer si izjavila da nisi ni prestajala da nosiš zvoncare-dakle, to je deo tvog ličnog stila, a ne imperativ da budeš po svaku cenu u trendu.
Za mene je osoba-koja nosi baš ono u čemu se oseća dobro i lepo-pun pogodak. Bravo!
To što smatram da meni zvoncare ne stoje lepo, ne znači da se gnušam drugih žena koje ih nose. Jednostavno, i stil je stvar izbora, a ne prihvatanje nametnutog modela u datom trenutku.

Никада нисам носила нешто што је тренди ако мојој грађи не одговара.

Гледам на све стране девојке и жене прегабаритне у хеланкама шареним и кратким јакнама...за мене је то једноставно непристојно.
 

Back
Top