Da li ste obelezeni ?

na levoj lruci imam oziljak 12cm,kad sam polomila ruku,imam jos jedan malo manji na levoj ruci takodje kas mi se zabilo staklo i ruku,na kolenima mali milion.i jedan veliki kad sam pala na motiku u seli:D,i na celu jedan malecki koji se vidi samo ponekad,koji sam zadobila kad me sestra lupila stanglom po glavi!
 
NBG_GIRL:
na levoj lruci imam oziljak 12cm,kad sam polomila ruku,imam jos jedan malo manji na levoj ruci takodje kas mi se zabilo staklo i ruku,na kolenima mali milion.i jedan veliki kad sam pala na motiku u seli:D,i na celu jedan malecki koji se vidi samo ponekad,koji sam zadobila kad me sestra lupila stanglom po glavi!
Je li bilo: Štanglanglanglang... :lol:
 
Artinve:
imam... obrezan sam..
shalom

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAHAHA!!!


elem...ja imam ožiljak na mjestu gdje i on...samo što sam žensko..

fpj6-sized.jpg


i tako..
 
Zadrzacu se samo na glavi.Imam tri rupice izmedju obrva od ovcijih boginja.Na levom obrazu imam 5 cm dug oziljak(Scarface) od mog pokojnog macka i oziljak se tek vidi kad se dobro zagledas.Na spoju obraza i nosa imam 2 cm dug oziljak.njega sam zaradio kad sam skakao u vodu i zakacio dno.Sa unutrasnje strane gornje usne imam oziljak 1 cm.To me gadjao komsija kamenom kad smo bili klinci.Na desnoj polovini gornje usne ima oziljak,taze od proslog leta,udario me neki majmun flasom i isao sam na usivanje i imao tri kopce.Na vrhu brade imam oziljak od 3 cm kad sam pao s bajsa i isto isao na usivanje.Cini mi se da sam i tad imao tri kopce.Ukratko to je sve na glavi.Sta cu kad sam bio nestasno dete
 
oziljak na stomaku od operacije i ne bih ga dala ni za shta na ovom svetu ; po jedan mali iznad oba oka , jedan na vrhu srednjeg prsta kada mi je zvuchnik pao na ruku , a karakteristichan je i moj mladez iznad usne .
 
Kathy_was_here:
Ja imam oziljak iznad oka,kad sam bila mala udarila se od sto...zamalo da bude oko...kazu da mnogo dugo nisu mogli da zaustave krvarenje...
:shock: isti slucaj, zamalo da pomislim da nisam ja postovala vec ovde :?
plus iamm jedan od boginja kod uveta i na levom dlanu od stakla i na kolenima od pada sa rolera i to je to ja mislim...
 
imam poveliki oziljak na kaziprstu na desnoj ruzi,to mi je od sekire,umalo prst nisam osekao,takodje nokad na malom prstu od leve ruke mi uzi nego ovaj shto je na desnoj,to mi je kad sam pao sa bicikle pa mi otpalo pola nokta a druga polovina ostala zabodeno duboko u meso na mestu gde je nokat bio.
 
bombay:
Zadrzacu se samo na glavi.Imam tri rupice izmedju obrva od ovcijih boginja.Na levom obrazu imam 5 cm dug oziljak(Scareface) od mog pokojnog macka i oziljak se tek vidi kad se dobro zagledas.Na spoju obraza i nosa imam 2 cm dug oziljak.njega sam zaradio kad sam skakao u vodu i zakacio dno.Sa unutrasnje strane gornje usne imam oziljak 1 cm.To me gadjao komsija kamenom kad smo bili klinci.Na desnoj polovini gornje usne ima oziljak,taze od proslog leta,udario me neki majmun flasom i isao sam na usivanje i imao tri kopce.Na vrhu brade imam oziljak od 3 cm kad sam pao s bajsa i isto isao na usivanje.Cini mi se da sam i tad imao tri kopce.Ukratko to je sve na glavi.Sta cu kad sam bio nestasno dete

AU, MORA DA SI SADA STRASNO L E P !!!!!!!! :lol: :-x :-x :-x
 
Na listu oko 2 cm dug [posjekla sam se na prepolovljeni tanjir], na desnoj slijepoochnici blizu obrve 1 cm [od manje hirurshke intervencije], na lijevoj ruci u predjelu lakatne kosti neki nedefinisani oziljak [pala sam kad sam bila mala].
Mislim da je to sve.
 

Back
Top