Da li ste obelezeni ?

oziljak preko skoro cele leve butine...na levom kolenu....na obadve potkolenice....arkada iznad levog oka....desna podlaktica.....a sake i prste na rukama bolje da ni ne brojim....ima po njima nekih 10-15 oziljaka...i tako :roll:
 
imam neke sitne oziljke ko i svako,a od ovih vecih - imam na levoj butini,na gornjoj trecini oziljak od operacije od 14 konaca,i jos jedan preko njega od 10...nikad mi nije smetao ili tako nesto i vidi se jedino kad sam gola...
ostali oziljci su prilicno mali i ne preterano vredni pomena :)
 
oziljak na obrvi levoj,takodje i na kolenu,tet takodje negde tamo levo,tako da moram svesno u desno
par modrica od krljanja na pesku i na rukama,od kardio-boxa.
tucem dzak,a zamisljam........tako neke drage,simpaticne ljude
 
hm...od urodjenih okrugli mladez na koljenu
...od stechenih...hm...na desnoj ruchi trag pegle, shto sam peglala kimono u davnom (bezuspjeshnom ) pokushaju treniranja...
...potkolenica ''veci trag shto me ujeo pas (sama sam kriva bila)
...malo desno od toga trag pada sa skejta, kad sam kasno ukapirala da voziti skejt po ravnici nije isto kao po veelikoj kosini...i da nije bilo pametno nageti se naprijed...( u pokushaju da drugaricu nauchim da vozi...prvo da joj pokazem ''umijece''pa je bio leeet i kotrljanje za medalju)
....zglob na desnoj ruci...ujeo me strshljen...podlaktica...zarila mi se grana od vishnje i rasparala 10-tak cm...ko me tjer'o da se verem kad je oluja...joj ima punoooo josh sicurije.. :smile:
 
1. u obliku slova L na levom listu...pao sa bicikla,3 konca
2. pet-sest oziljaka po kolenima zbog raznih padova itd
3. u obliku slova i na celu,iznad desnog oka,igro ragbi na betonu...7 konaca
4. u obliku krsta na sred cela,kao mali pao u gumenim cizmama...
5. imao sam i prelom ruke,tacnije 1 mm od lakta...
naravno,sve ovo se izdesavalo kad sam bio mali,pa su ti oziljci sad teze primetni
 
Imam jedan oziljak kod levog uha, kao uspomenu na pentranje po svim vratima u kuci, dok sam bila jos kraca od metar...ah, to su bili dani...Sad mogu samo da sanjam da se popnem na vrata...:mrgreen:

...sto me podseti na jedan grafit:
'Pre sam preko 'mog' mogao da prelomim stap. Vise ne mogu. Ruke onemocale'
:mrgreen:
 
imam ozhiljak od neke vakcine.....sa unutrashnje strane leve podlaktice.....dugachak je sigurno bar 3cm.....

i jedan okrugli...prechnika oko 3-4cm.....na levoj nozi, sa unutrashnje strane kod chlanka....
taj sam zaradila, takodje dok sam bila mala....pomocju zhbica na biciklu.....:| ...uff....
 
Ako pocnem necu se zaustaviti.... Jedan ispod oka, na obrazu od grane koja me je zakacila jos kad sam bila beba (mada za njega krivim mamu, ona me je nosila), drugi nagde na celu (taj je iz perioda kad sam imala boginje, imam jos nekoliko slicnih komada), treci je krater od bubuljice na bradi (ko mi kriv kad koooooopam), par oziljaka na desnoj ruci (vakcine, ugrizi, bivse bubuljice) kao i podsetnik da vise nikada ne pokusavam da pravim ormaric, taj je na levoj ruci. Da nastavim, oziljak od operacije na levoj strani donjeg stomaka, bezbroj oziljaka na nogama i kolenima (tipa pad sa bicikle, pad sa rolera, trotineta, pad zbog smotanosti)... Mrzi me da kuckam vise, sve u svemu, imam i previse (mogu da izvozim)... :)))
 

Back
Top