DA LI STE NEKOG UPOZNALI???

Дошла сам на Форум да се зезам и на крај памети ми није било да се упознајем са било ким, мислила сам, као и многи, да је овде све виртуелно. Међутим, неколико виртуелних пријатеља се претворило у реалне пријатеље и јако ми је драго због тога! :D
 
Hellen:
Дошла сам на Форум да се зезам и на крај памети ми није било да се упознајем са било ким, мислила сам, као и многи, да је овде све виртуелно. Међутим, неколико виртуелних пријатеља се претворило у реалне пријатеље и јако ми је драго због тога! :D
Ista stvar ali ne na ovom forumu...
 
Hogar68:
Hellen:
Дошла сам на Форум да се зезам и на крај памети ми није било да се упознајем са било ким, мислила сам, као и многи, да је овде све виртуелно. Међутим, неколико виртуелних пријатеља се претворило у реалне пријатеље и јако ми је драго због тога! :D
Ista stvar ali ne na ovom forumu...

Ja sam relativno nova ovde...
Ali sam upoznala nekog zanimljivog.
 
jesam al ko i da nisam, jedno je bilo ok upoznavanje ali na tome se zavrsilo, a jedno bolje da nismo udvarali bismo se ovako da se nismo videli ali ako
ostalog se ne secam
mozda je ovo novi vid drustvenog zivota, koji ne zahteva uzivo upoznavanje. da je uzivo upoznavanje nepotrebno i cak moze da smeta.
 

Back
Top