DA LI STE NEKADA BILI NA KOSOVU?

DA LI STE NEKADA BILI NA KOSOVU?

  • DA

    glasova: 37 51,4%
  • NE

    glasova: 35 48,6%

  • Ukupno glasova
    72
  • Anketa je zatvorena .
Izvini, bio sam grub.
Samo me nervira postavljanje pitanja putovanja na Kosovo u turistickom kontekstu.
Naravno da se Kosovo ne moze meriti sa atraktivnim destinacijama koje si naveo, ali mozda poseta iz religijskih, edukativnih ili istorijskih razloga ima dubljeg smisla.
 
sumpor:
Izvini, bio sam grub.
Samo me nervira postavljanje pitanja putovanja na Kosovo u turistickom kontekstu.
Naravno da se Kosovo ne moze meriti sa atraktivnim destinacijama koje si naveo, ali mozda poseta iz religijskih, edukativnih ili istorijskih razloga ima dubljeg smisla.

Слажем се са овим... :smile:

" тема,
Била сам као мала...мој отац је заступао мишљење да се МОРА упознати своја земља да би се више волела...нажалост, не сећам се много, али се још више надам да ћу ускоро посетити све те наше светиње доле... :smile:
 
sumpor:
Izvini, bio sam grub.
Samo me nervira postavljanje pitanja putovanja na Kosovo u turistickom kontekstu.
Naravno da se Kosovo ne moze meriti sa atraktivnim destinacijama koje si naveo, ali mozda poseta iz religijskih, edukativnih ili istorijskih razloga ima dubljeg smisla.

Pitanje u naslovu glasi:"DA LI STE NEKADA BILI NA KOSOVU?"........

Zasto svako pominjanje Kosova, mora da me natera , po vasem, da stanem mirno, i da pocnem da ridam u suzama, ili da pocnem da cistim pistolj??? :confused:

Mislim.......pitanje , da li ste bili na Kosovu, mi je isto kao da me neko pita, da li sam bio u Nisu ili Novom Sadu.......
 

Back
Top