Da li ste ljubomorni?

Svrca:
Meni to okretanje jako ide na zivce! Javne licnosti mi ne smetaju, al to okretaaaaaaanje..... ubila bi ga u tom trenutku. Sreca, to se vise ne dogadja (bilo je 2 "incidenta", posle kojih se smirio, toliko o scenama ;) )
Razumem ja da ce on da odmeri nekad neku devojku u prolazu, odmerim i ja ponekog lika, onako, cisto informativno ;), al kod mene i njega je razlika u tome sto ja odmerim da on ne vidi, a on okrene celo telo u pravcu doticne. E to me IZLUDJUJE! Gledaj brate mili, al nemoj da ja to vidim. Dugo se nismo zakacili oko toga... izgleda da je naucio ;)

To sam ja rekla svom tek sveze bivsem momku kad je startovao, PRED MOJIM OCIMA, neku devojku na zurci koju je ON organizovao i na koju me je SAM pozvao: RADI STA HOCES, ALI NE DA JA TO VIDIM!!! Ne mogu da gledam!!! :evil: :shock:
 
AcaBg82:
Ako vam smeta kad vam devojka ode negde sa svojim drustvom, ili kada vam decko ode, ili vam smeta ako vam devojka razgovara sa svojim drugom ili decko sa drugaricom onda se vi nalazite u PSIHOPATOLOSKOJ VEZI. Da vi u jedno drugo imate poverenja i da tu postoji iskrena ljubav i razumevanje onda ne bi ste bili ljubomorni jedni na druge. Neki iz moje porodice kad im devojka razgovara sa drugom oce da siznu, krene im pena na usta, oce da se biju , kasape i da ne nabrajam vise.

Ocu da reci da su vase veze sa ljubomorom bolesne veze gde nema ni paznje, ni ljubavi , ni poverenja.

A da poslednje sto bi radio je da se bijem sa nekim oko devojke. Ako devojka resi da me ostavi zbog drugog to je moj i njen problem a ne njegov nema on covek nista od toga.[/QUOTE]


a ti si kao nekad bio u vezi pa znaš?! :-D
Šalim se malo...
I ko je rekao da ja kukam?! :shock: Samo priznajem jednu svoju manu i to je zo.
Ali, ja već rekoh da nisam ljubomorna inače, već samo na slavne ličnosti. I naravno, to je više zezanje ;-) ..Ne verujem da to niko nije shvatio..Da li mislite da stvarno terorišem dečka ako prokomentariše Anđelinu ili Liv Tajler?!
Ajde ljudi, malo vere u zdrave odnose..baš ste nešto postali patogeni. :roll:
 
La Flaca:
To sam ja rekla svom tek sveze bivsem momku kad je startovao, PRED MOJIM OCIMA, neku devojku na zurci koju je ON organizovao i na koju me je SAM pozvao: RADI STA HOCES, ALI NE DA JA TO VIDIM!!! Ne mogu da gledam!!! :evil: :shock:

Hvala Bogu, ovaj moj mi nije priredjivao takve stvari... inace bi i on bio bivsi. Nadam se da si ga odmah ostavila!

A da i ne moze da radi sta hoce! he he
Doduse ne mogu ni ja, al ja i ne zelim vise od toga, mislim da je tako i sa njim. Moze samo da gleda i to kada ja ne vidim
 
Jesam i to mnogo...Grozan je osecaj ali se ne moze protiv njega. Trudim se i da sakrivam ali je prosto ne moguce, barem od onoga koji me poznaje najvise. Sa godinama sve manje ali je i dalje intezivno.Ne prija, opterecuje, i mene i njega.
 
мислим да сам љубоморна у границама нормале (иако се мој бивши дечко не би са тим сложио).
како да останем равнодушна кад прича о неким другим девојкама (али прича са неким осећањем) или им поклања пажњу??? ја сам са њим због мојих осећања према њему, па ми такви коментари сметају односно КИДАЈУ МЕ.
ја само желим да ако сам са неким да онда и ја њему будем једина и довољна.
ако тај са којим сам има потребу да поклања пажњу другим девојкама (чак и у мом присуству), мислим да има разлога за љубомору.
 
Zana:
Oduvek sam vise bila posesivna nego ljubomorna......
Imam i dozu ljubomore u sebi, ali se ona uglavnom ne vidi :D


Sem kad sam ja u pitanju
r026.GIF
 

Back
Top