Da li ste ljubomorni?

alya:
Jesam ljubomorna ali u zdravim kolicinama... :razz: mala ljubomora osvezava vezu..ko nije uopste ljubomoran, nije mu ni stalo do osobe... :wink:

Da i nikad nisam napravila scene, niti cu....to mi je bljak..

isto i ja. ali najviše sam ljubomorna na javne ličnosti na koje se on pali. :evil: .u što to može da me iznervira..samo se nadurim i kontrolišem ponašanje 8-) ..šta ću drugo kada nemam što one imaju..ali on nema njih, tako da.. :lol: :lol:
 
...ja nemam problema sa slavnim licnostima...On nikad ne komentarise kako je ova ili ona EXTRA,a i ako to radi,radimo to zajedno...Jer ja priznam kad neka djevoka dobro izgleda,i razumijem potrebu muskaraca dase okrenu za djevojkom koja prodje...:):):)
 
Ni meni ne smetaju javne licnosti ni komentari da je neka devojka lepa. Problem je kad se posvecuje nekome vise nego meni, onda sizim!!! :evil: Takodje sam ponekad ljubomorna na bivse. Ili sadasnje, ukoliko je to moj bivsi kog jos nisam prebolela.
 
La Flaca:
Ni meni ne smetaju javne licnosti ni komentari da je neka devojka lepa. Problem je kad se posvecuje nekome vise nego meni, onda sizim!!! :evil: Takodje sam ponekad ljubomorna na bivse. Ili sadasnje, ukoliko je to moj bivsi kog jos nisam prebolela.

I kod mene je tako...ISTO!!!!!!!!!!!!!:):):)
Ali ja imam takoreci problem ili manu,da bih zeljela da svaki moj bivsi pati za mnom,a da mene boli ***** za njega........ I desavalo mi se ,mada nisam ni istripovana ni ufurana,da sledecu djevojku mog bivseg decka smatram manje vrijednom od sebe.... :sad: :sad: :sad:
 
...pa i ne bas...ako decko daje povoda djevojci da bude ljubomorna.onda je stvarno tesko......Mnogo puta i skoro nemoguce precutatii praviti se kao da se nista nije desilo.....jer i da precutis,nakon nekog vremena ako te decko iznervira i pocne ti nabijati ovo i ono na nos,ti ces puci i njemu nabiti na nos prethodnu situaciju...
 
Joooj, sto volim ove hladne kučke i dizelase... Hladnokrvni kao antifriz... kao nemaju emocija... Hihihihihi... najjaci su mi sa komentarima kako bi reagovali ako bi zatekli dragog/dragu u krevetu... Hahahahahahahaha...

Serbian Cyborg II: Chill as Winter...
 
Ako vam smeta kad vam devojka ode negde sa svojim drustvom, ili kada vam decko ode, ili vam smeta ako vam devojka razgovara sa svojim drugom ili decko sa drugaricom onda se vi nalazite u PSIHOPATOLOSKOJ VEZI. Da vi u jedno drugo imate poverenja i da tu postoji iskrena ljubav i razumevanje onda ne bi ste bili ljubomorni jedni na druge. Neki iz moje porodice kad im devojka razgovara sa drugom oce da siznu, krene im pena na usta, oce da se biju , kasape i da ne nabrajam vise.

Ocu da reci da su vase veze sa ljubomorom bolesne veze gde nema ni paznje, ni ljubavi , ni poverenja.

A da poslednje sto bi radio je da se bijem sa nekim oko devojke. Ako devojka resi da me ostavi zbog drugog to je moj i njen problem a ne njegov nema on covek nista od toga.
 
@Cupka@:
...ja nemam problema sa slavnim licnostima...On nikad ne komentarise kako je ova ili ona EXTRA,a i ako to radi,radimo to zajedno...Jer ja priznam kad neka djevoka dobro izgleda,i razumijem potrebu muskaraca dase okrenu za djevojkom koja prodje...:):):)

Meni to okretanje jako ide na zivce! Javne licnosti mi ne smetaju, al to okretaaaaaaanje..... ubila bi ga u tom trenutku. Sreca, to se vise ne dogadja (bilo je 2 "incidenta", posle kojih se smirio, toliko o scenama ;) )
Razumem ja da ce on da odmeri nekad neku devojku u prolazu, odmerim i ja ponekog lika, onako, cisto informativno ;), al kod mene i njega je razlika u tome sto ja odmerim da on ne vidi, a on okrene celo telo u pravcu doticne. E to me IZLUDJUJE! Gledaj brate mili, al nemoj da ja to vidim. Dugo se nismo zakacili oko toga... izgleda da je naucio ;)
 
jako sam ljubomorna, ali samo kada nekog volim. za ove druge nije da me bas briga, ali vise je sujeta u pitanju. ali i kada sam ljubomorna, ne podnosim scene. slazem se sa frozenom i mislim da je najveca kazna samo odjedanput otici, bez ikakvih scena, tuca , kuknjave...
 

Back
Top