Da li Srbiji nedostaje prava stranka koja ce brinuti o narodu i izvuci ga iz problema

u pravu je torente.............moras da razlikujes ove nase ili ruske bogatase koji su se bogatili u vreme najvecih kriza u zemlji od tih zapadnih pravih bogatasa kao npr Bil Gejts idr.
koji su nesto izmislili i prodali svetu

Da li ti znash koliko je malih IT firmi Gejts unishtio monopolistichkim ponashanjem? Kakva je sva sredstva koristio da bi postao to shto jeste?
 
Tako se živelo u Čaušeskovoj Rumuniji,pa su bili mrtvi gladni,sa 2 sata struje i grejanja na dan a Rumunija je imala više resursa od nas (gledajući samo Srbiju) pa sad ti vidi...

:eek:
pa nije ovo S.Koreja

Shta su vam krivi Rumuni odnosno severni Korejanci? Oni zhive tako kako zhive ne zato shto su socijalistichka zemlja, vec zato shto su izolovana.

Shta mislite kako bi zhivela Amerika kad bi je ceo svet izolovao, bez obzira shto ima 300 miliona ljudi?
 
Shta su vam krivi Rumuni odnosno severni Korejanci? Oni zhive tako kako zhive ne zato shto su socijalistichka zemlja, vec zato shto su izolovana.

Shta mislite kako bi zhivela Amerika kad bi je ceo svet izolovao, bez obzira shto ima 300 miliona ljudi?


a zasto su izolovana zemlja?:think:
pa taj svet mnogo vise zavisi od amerike nego obratno
to se vidi i po svetskoj ek.krizi
mada bi svakoj zemlji bilo lose naravno
 
u pravu je torente.............moras da razlikujes ove nase ili ruske bogatase koji su se bogatili u vreme najvecih kriza u zemlji od tih zapadnih pravih bogatasa kao npr Bil Gejts idr.
koji su nesto izmislili i prodali svetu

Ako ćemo pošteno Bil Gejt je naveći svetski lopov i prevarant...

Ni jedan veliki bogataš se nije obogatio na pošten način, svi su oni u većoj ili manjoj meri zloupotrebljavali položaj i određene nesrećne društvene okolnosti..
 
da je tako svi bi presli na linux
zar ne mislis tako

Da nije Majkrosofta, da on ne koristi svoju moc da na ''poshten'' nachin suzbija konkurenciju, Linux bi svi koristili i bio bi deset puta bolji od Windowsa. Evo recimo uporedi Encartu i Wikipediu ili Firefox i Internet Explorer. Koji su po tebi bolji? :per:
 
Ja mislim da DA, Srbiji pored svih tih stranaka koje imaju fali neko za koga bi narod mogao sa ponosom da glasa, ko bi odneo 70+% na izborima, da narod najzad glasa za dobro, a ne manje zlo, shto je i dovelo BoTu i DS na vlast. Treba nam neka stranka koja ce nacionalizovati svu imovinu domacih i stranih lopova, dati sirotinji vlast.

Nepostoji iz vise razloga !

Postoji samo Miskovic koji lobira vlast . Drugo profesori sa univerziteta , i obrzovani ljudi ne zele da se bave politikom . Zato sto moze samo odjednom da vas nema . Bavljenje politikom je preveliki rizik narocito za one koji hoce kroz politicko angazovanje da naprave promene i da naprave prosperitet u drzavi - takvi dolaze u sukob sa svima , sa celim sistemom . Takvi ljudi nikom nisu potrevbni u sadasnjoj vladajucoj garnituri .

Bavljenje politikom je veoma prljav posao - ja sam ministar i imam platu do neba ( a sto hiljada izbeglica nema domove ) i usput imam kucu , stan i mene je doveo na to mesto jos jedan veci lopov i ti sada hoces da nam smanjis plate da sprecis kriminal sto znaci da bi ja mozda cak otisao u zatvor i izgubio platu - samo cu ti poslati pismo u kome pise - procices kao Djinjic !
 

Back
Top